ВИГОТОВЛЕННЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ З ОРИГІНАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ: РОЗГЛЯДАЄМО МОЖЛИВОСТІ, ЩО НАДАЄ ЛИТОВСЬКИЙ ВИРОБНИК RYTERNA

СУЧАСНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА RYTERNA – ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН ПОЛОТНА ТА ЙОГО ВАРІАНТИ

Якщо Ви запланували обладнати своє паркувальне приміщення не просто якісною, а й особливою в'їзною системою, то напевно вже помітили, що кожен виробник пропонує певні технічні та стилізаційні рішення. В плані функціональних характеристик більшість підйомних брам майже однакова – відрізняється лише робочий потенціал, комплектація, показники енергоефективності й шумоізоляції. А чи схожі між собою доступні оформлення секційних конструкцій? Частково вони насправді збігаються, однак оригінальний, нетиповий та дуже красивий дизайн воріт у гараж пропонують саме спеціалісти литовського заводу Ryterna. Найбільш незвичні стилістичні рішення ми пропонуємо розглянути негайно.

Сучасні брами від виробника

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ВОРОТА НА ГАРАЖ ВИРОБНИЦТВА RYTERNA ТА ДОСКОНАЛІ ОФОРМЛЕННЯ, ЩО ЗАВЖДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В ТРЕНДІ

В'їзна система секційного типу апріорі отримує сучасну конструкцію, спроектовану для довгострокової, зручної та безпечної експлуатації. Однак при цьому підйомні ворота Ryterna можуть мати як футуристичний, так і старовинний вигляд, а в разі бажання замовника вони навіть стануть невидимками! Литовські фахівці пропонують безліч оригінальних рішень та навіть беруться за індивідуальні проекти, обов’язково залишаючи клієнта задоволеним на 100%. Це означає, що Ви зможете легко придбати гаражну конструкцію з каталогу https://brama-market.lviv.ua/products/category/ryterna-vorota-garazhni, наділену неповторним стилем. Тож нумо дізнаємось, з-поміж яких ексклюзивних оформлень варто робити вибір.

  • Любите, коли на виробі відсутні зайві деталі, що роблять його візуально нав’язливим? У такому разі обирайте красиві ворота на гараж в стилі мінімалізм! Секційне полотно можна забарвити у глибокий чорний, яскравий білий або нейтрально антрацитовий матовий відтінок – так воно буде виглядати стримано та дорого. Всі вищезазначені кольори найкраще використовувати для нанесення на гладкі секції Flush-Slick, що досконало відповідатимуть заданому мінімалістичному оформленню.
  • Хоча підйомні в’їзні системи з класичним дизайном під дерево представлені в широкому асортименті, литовський виробник пропонує піти далі та виготовити по-справжньому екологічну секційну браму! Навіщо виконувати на поверхні стулки штучну імітацію, коли можна використати для її створення натуральну сировину? Саме так – під замовлення доступні ексклюзивні гаражні ворота з дерева! Досвідчені фахівці зроблять з еко-матеріалу красиві секції, які можна доповнити оригінальними різни́ми візерунками. 
  • Ще одне цікаве рішення – це утеплена брама, що виконана в стилі кантрі. Сучасна в’їзна система стане схожою на старовинні амбарні ворота – спеціалістам заводу Ryterna вдається досягти даної мети завдяки використанню певних елементів. Декоративні профілі, що візуально нагадують багаторічні дерев’яні дошки, а також замки, ручки та петлі, стилізовані відповідним чином, надають секційній конструкції шарму минулих віків.
  • Повною протилежністю попереднього виробу являються автоматичні ворота зі скла – Ryterna FV Thermo Slick. Представлена модель чудово пасує до сучасних гаражів у стилі хай-тек і постмодернізм, підкреслюючи інноваційний підхід до облаштування паркувальних приміщень. Безумовно, скляна конструкція зробить будівлю набагато світлішою та візуально більшою за розміром всередині.
  • А якщо ніхто з перехожих чи гостей навіть не здогадається, де ж саме розташовується заїзд до гаража? Можливо, його вдасться приховати від очей оточуючих аж до того моменту, поки не доведеться підняти полотно? Радимо переглянути фото воріт Ryterna, що виконані зі стилізацією під фасад будівлі. Виглядає гарно та незвично, правда ж? Даний ефект досягається шляхом застосування спеціальних фальш-секцій, які виготовляють під замовлення в індивідуальному порядку.

Литовскі брами Ритерна

Чи можна купити ворота з сендвіч-панелей, дерева або скла та отримати при цьому особливу знижку? Ознайомлення з продукцією Ryterna, приємне спілкування з досвідченими фахівцями, економія до 10% – все це чекає на Вас у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ Київ», а також в інших спеціалізованих офісах по Україні!

Немає коментарів
Додати коментар