Автоматичний шлагбаум CAME — найкраща пропускна система для регулювання трафіку

ВИЗНАЧАЄМО, ЯКИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ШЛАГБАУМ ВИРОБНИЦТВА CAME ПІДІЙДЕ ДЛЯ МОНТУВАННЯ НА ПАРКІНГУ, ПРОМИСЛОВОМУ ОБ’ЄКТІ ТА У ДВОРІ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

Сучасні пропускні системи від італійського заводу можна все частіше бачити на в’їздах у певні зони. Цьому є логічне пояснення – електричний шлагбаум CAME дозволяє з легкістю регулювати трафік і швидко визначати, для яких транспортних засобів варто відкрити доступ у даний момент. Однак для того, щоб обладнання допомагало захищати об'єкт від сторонніх осіб та виконувало всі покладені на нього завдання, слід вірно визначитися з вибором моделі. Не дивлячись на те, що всі без винятку пристрої від виробника відрізняються високою якістю, функціональністю та чудовим експлуатаційним потенціалом, для повного задоволення вимог варто зрозуміти, який з них найкращим чином підійде для установки на зазначеній ділянці. Пропонуємо не гаяти часу та просто зараз знайти оптимальні рішення для об'єктів різних типів.

Купити шлагбаум на пульті

ОБИРАЄМО АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ НА ПУЛЬТІ, ЩО ГАРАНТОВАНО ЗАДОВОЛЬНИТЬ ВСІ ВИМОГИ КОРИСТУВАЧА

Спеціалізоване обладнання, яке дозволяє ефективно регулювати рух транспортних засобів на конкретній ділянці, може мати певний розмір, інтенсивність роботи та власні особливості комплектації. Пильно звертаючи увагу на характеристики того чи іншого пристрою, Ви швидко зрозумієте, підійде він для використання в зазначеній зоні або ж ні. При ознайомленні з моделями пропускних систем у каталозі https://brama-market.lviv.ua/products/category/came-avtomatichni-shlagbaumi, радимо, в першу чергу, дивитися на такий параметр, як довжина стріли. Наприклад, якщо установка шлагбаума буде виконуватись у дворі житлового комплексу, ширина заїзду, який слід перекрити, навряд чи перевищить 3-4 метри. Це означає, що обладнання має бути оснащене підйомною стрілою відповідної довжини. Прекрасним варіантом для монтажу в невеликому проїзді стане автоматизований швидкісний шлагбаум CAME GARD 3, що здатен відкриватися менше ніж за 1 секунду! Представлений пристрій обладнують стрілою завдовжки 2,75 м та наділяють максимальною інтенсивністю роботи – 100%. Безперечно, завдяки цьому дана модель отримує здатність до максимально ефективного регулювання постійного транспортного потоку та може використовуватись як у побутовому, так і в промисловому секторі. Для безпечного та зручного використання електронний шлагбаум комплектують LED-підсвічуванням, сигнальною лампою, зчитувачем ключ-карток/брелоків тощо. У випадку, якщо швидкість роботи обладнання для Вас не важлива, а вказаного розміру планки не достатньо – зверніть увагу на популярний італійський шлагбаум CAME G3250. Виробник оснащує представлену модель стрілою обраної форми, і її довжина може доходити вже до 4 метрів.

Виробництво воріт та огорож

Якщо Ви плануєте замовити монтаж шлагбаума на підприємстві – чудовим варіантом стане потужне, зносостійке та достатньо габаритне обладнання CAME GARD 8. Дана пропускна система розрахована на високоінтенсивну експлуатацію та має непогану швидкість роботи – від 4 секунд на повне відкриття (90°). Для цієї моделі пропонується стріла завдовжки до 7,6 м, яка з легкістю загородить широкий заїзд на територію комерційного, стратегічно важливого чи виробничого об’єкта. 

Шлагбаум для парковки також доволі просто знайти, адже зазвичай він повинен мати середні розміри та підтримувати керування з пульта, без якого нині не обходиться жодна сучасна модель. Якщо показник ширини заїзду не перевищує 4 метри, оберіть пропускну систему CAME G6500, що комплектується двома стрілами різних форм з LED-підсвічуванням. Не забудьте скористатися вигідною пропозицією та купити шлагбаум в обраній версії зі знижкою! Ціни знижуються для всіх гостей спеціалізованого виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ»!

Немає коментарів
Додати коментар