Польські скляні двері Wisniowski HS: вишуканий дизайн та зручність у користуванні

ВІДСУВНІ ДВЕРІ ЗІ СКЛА ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI: ОГЛЯДАЄМО СИСТЕМУ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ВИХОДУ НА БАЛКОН ЧИ ТЕРАСУ

На будь-якій приватній території зазвичай розташована певна зона відпочинку: це може бути альтанка з мангалом в саду або ж басейн поруч із сауною. Щоб потрапляти туди зі зручністю, слід мати спеціально облаштований вихід у внутрішній двір. Саме для цього й варто встановити терасні двері Wisniowski HS, які є досконалими як технічно, так і естетично. Слід зазначити, що у деяких випадках монтаж розсувної конструкції позбавляє необхідності доповнювати кімнату вікнами. Давайте дізнаємось просто зараз, внаслідок чого спеціалізований виріб здатен зробити будинок світлішим та привабливішим, а доступ до зони відпочинку – комфортнішим та швидшим.

Розсувні двері зі скла

ПРОЗОРІ ДВЕРІ-КУПЕ З ПОЛЬЩІ – ФУНКЦІОНАЛЬНА ПРИКРАСА ВАШОЇ ОСЕЛІ

За допомогою представленої вхідної системи можна облаштовувати доступ з будинку у сад, двір, до басейну, а також на балкон або терасу. Оскільки польські скляні двері Wisniowski HS продумані до дрібниць, вони чудово виконують свою основну функцію, прикрашаючи котедж як зовні, так і зсередини. Сама конструкція являється максимально компактною, тому після її установки ні в кімнаті, ні на вулиці не стане менше вільного простору. Перейшовши за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-dveri-vhidni#callback, Ви зможете не гаяти часу та одразу ж купити двері на балкон у потрібному розмірі.

Однак яку з численних модифікацій варто обрати? Польський виробник пропонує безліч варіантів виконання конструкції, тож перед замовленням радимо отримати консультацію від спеціаліста. Якщо ж Ви бажаєте прийняти рішення самостійно – ознайомтесь з особливостями запропонованих розсувних систем нижче.

Виготовлення воріт на замовлення

Для виготовлення дверей Wisniowski HS (незалежно від їхньої варіації) використовуються алюмінієві профілі трикамерного типу, а також безпечний або протизламний склопакет. При цьому товщина заповнення визначається індивідуально і може становити від 1,35 до 5,85 см. Що стосується дизайну конструкції – для алюмінієвої рами пропонується фарбування в будь-який колір RAL чи обклеювання декоративною плівкою, а скління виконується у прозорій, смугастій, матовій, рельєфній чи відтінковій версії.  

Розсувна система з низьким порогом може мати від однієї до чотирьох рухомих стулок, що дозволяє обрати оптимальну конфігурацію, враховуючи, скільки гостей та членів сім’ї будуть одночасно користуватися входом. Завдяки спеціальній фурнітурі та ергономічним ручкам (стаціонарним чи натискним) конструкція є дуже легкою в експлуатації. Тим, хто дбає про безпеку власної оселі, радимо не нехтувати можливістю інтегрувати в стулку замок на ключі.

Розміри дверей для тераси, як і конфігурація, підбираються в індивідуальному порядку: вони можуть досягати 3300х3200 мм, тож за бажанням у певній кімнаті скляний вихід займатиме всю стіну, а тому вікна будуть непотрібні! Якщо Ви давно плануєте придбати таку конструкцію – зробіть це у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» та отримайте знижку до -10%!

Немає коментарів
Додати коментар