Дизайнерські відкатні ворота Wisniowski - якість та неперевершений смак у деталях

Вуличні відкатні ворота для котеджу

ОБЕРІТЬ ВИЇЗНІ ВОРОТА WISNIOWSKI ПІД СТИЛЬ СВОЄЇ ДІЛЯНКИ ВСЬОГО ЗА 5 ХВИЛИН!

Оскільки вулична брама являється візитною карткою двору, важливо, щоб вона виглядала гарно та вишукано. Чи може в’їзна система задавати тон усьому огородженню та створювати єдиний ансамбль з усіма елементами екстер’єру? Так, якщо мова йде про дизайнерські відкатні ворота Wisniowski! Але як обрати найбільш підходящу модель, коли польський виробник пропонує аж 7 колекцій з найрізноманітнішими типами оформлень? Зробити це насправді непросто, однак знаючи, на що слід звертати увагу та як правильно компонувати елементи огородження між собою, прийняти рішення можна протягом 5 хвилин! Звісно ж, ми із задоволенням допоможемо розібратися в питанні та просто зараз надамо декілька корисних порад.

ДИЗАЙН ВОРІТ НА РОЛИКАХ ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI: ЗНАХОДИМО ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ СЕРЕД ДЕСЯТКІВ ОФОРМЛЕНЬ

В'їзні системи з Польщі не просто так мають попит не лише серед кінцевих споживачів – власників будинків, а й у колі провідних архітекторів. Ознайомившись з вуличними конструкціями за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-vidkatni, Ви побачите, що кожна без винятку модель є квінтесенцією гармонійного поєднання вишуканого кольору та ідеальної форми. Для того, щоб здійснити вибір було простіше, радимо спочатку визначитися з відтінком сталевого виробу. Як саме? Це зовсім нескладно: наприклад, оберіть той колір, що відповідає тону даху та огорожі, а ось із фасадом будинку – контрастує. Таким чином конструкція буде виглядати доречно та не вибиватиметься з загальної стилістики оформлення. Якщо Ви полюбляєте оригінальні відтінки – знайдіть свій ідеальний варіант у фірмовій палітрі Home Inclusive 2.0. Також завжди можна замовити виготовлення воріт для котеджу з порошковим фарбуванням у будь-який колір RAL.

Виготовлення воріт на замовлення

Після того, як ідеальний відтінок знайдено, слід обрати форму полотна брами та тип його заповнення. Для зручності польський виробник розділив зсувні ворота для будинку на колекції, щоб Ви змогли замовити конструкцію у певному стилі. Так, для мінімалістичних об’єктів якнайкраще підходять в’їзні системи Wisniowski MODERN та CLASSIC. Саме їм притаманне оригінальне заповнення без зайвих художніх деталей, що виглядає по-справжньому вишукано та дорого. Тут, скоріше, мова йде саме про вуличні ворота MODERN, що характеризуються нетиповим виконанням. При цьому, якщо Ви полюбляєте приватність – тільки в даній колекції можна знайти браму з суцільним прямокутним полотном, крізь яке ніхто не зможе зазирнути на огороджену ділянку. Безумовно, варіації з розрідженим заповненням представлені як в лінійці MODERN, так і у всіх інших колекціях. Якщо Ви любите вироби ґратчастого типу та, наприклад, вже маєте схожий сталевий паркан – зверніть увагу на брами з серій PREMIUM та VARIO. Дані конструкції, як і CLASSIC, підійдуть до котеджів у класичному стилі. При цьому форма їхнього полотна може бути не лише прямокутною, а й арковою. А ось якщо Ви являєтесь власником будинку, виконаному в романському чи готичному стилі – уважно роздивіться фото воріт Wisniowski LUX, BASIC і STYLE. Ґратчасті брами прикрашені оригінальними декоративними елементами, тож вони чудово пасуватимуть до кованих парканів ручної роботи. 

Який би виріб Ви не обрали – нагадуємо, що його можна придбати з десятивідсотковою знижкою під час візиту до офіційного представництва заводу Wisniowski – «БРАМА МАРКЕТ Львів»! Приїжджайте до нас, щоб купити ворота преміум-класу з найбільшою вигодою!

Немає коментарів
Додати коментар