УНІКАЛЬНА ЗНИЖКА -150 ЄВРО НА ВИГОТОВЛЕННЯ КОВАНИХ ВОРІТ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНО РОЗРОБЛЕНИМ ЕСКІЗОМ - ЗАМОВТЕ ПО-СПРАВЖНЬОМУ УНІКАЛЬНУ БРАМУ ВИГІДНО!

Кування є найпоширенішим способом художньої обробки металу. Навіть в 21 столітті високих технологій важко придумати щось більш гарне та надійне, аніж ковані огорожі чи ворітні конструкції. Саме поєднання естетики і міцності «металевого мережива» дозволяє стародавньому ремеслу досі бути в тренді.

Виготовлення кованих воріт компанією «БРАМА МАРКЕТ» має велику популярність на ринку України. Ми втілюємо в життя ваші кращі ідеї, та прагнемо створювати особливі рішення, якими ви точно будете задоволені.

Про всі особливості кованих воріт розповідають наші спеціалісти.

 

Додатково до цієї статті також читайте:

Ковані брами з дерев’яними в ставками: для яких маєтків підходять краще?

ТОП-5 порад щодо вибору кращих в’їзних воріт з кованими елементами

Сучасні рішення в оформленні приватної ділянки огорожею та ворітною системою

Розглядаємо переваги воріт, виготовлених методом художнього кування

Який тип воріт для приватної ділянки краще: відкатний чи розпашний, і чому?

 

КОВАНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ - МЕТОДИКИ ВИРОБНИЦТВА

Наразі сучасні технології дозволяють автоматизувати деякі технологічні операції, і тим самим спростити працю ковалів.

У виготовленні металовиробів майстри використовують елементи, виконані способом лиття, гарячого кування та штампування. Готові деталі поєднуються в конструктор методом зварювання та складають особливий візерунок, який, зазвичай, ніде більше не повторюється. Найрізноманітніші варіанти комбінації елементів орнаменту, завитків дозволяють експериментувати та створювати нові, неповторні вироби.

Наша компанія пропонує купити ковану браму як серед запропонованих нами варіантів, так і за індивідуальними ескізами, кресленнями чи зображенням. Разом з художником можна створити майбутню в’їзну систему в 3D-форматі та, ще до початку виробництва, під коректувати її дизайн. Завдяки цьому замовник завжди отримує таку конструкцію, яку собі уявляв.

 ворота ковані каталог

БРАМИ КОВАНІ ВІДСУВНІ - МАТЕРІАЛИ ТА ДИЗАЙН

Звичайно ж, основу ворітних систем складають металеві елементи. Зазвичай, це прут товщиною 8, 10, 12, 14, 16 мм. Це може бути звичайний квадрат, коло, прямокутник, або фігурні рішення (наприклад, з борознами).

Для рами використовується профільна труба з різними параметрами в залежності від кількості елементів та заповнення. Клієнт може замовити ковані ворота з елементами дерева, а також профільними листами чи полікарбонатом. На їх фоні оригінальні фігурні ковані деталі будуть виглядати дуже цікаво.

елітні ковані ворота

Сучасні техніки гарячого кування дозволяють створювати дійсно складні, вражаючі роботи з лозами, виноградними гронами, ажурними елементами. Навіть тонкі елегантні завитки на ділі дуже міцні.

Візерунки для відкатних кованих воріт можна вибрати індивідуально для дачі, готельного комплексу або заміської зони відпочинку за бажанням замовника. Кування, немов мистецтво, відкрите для будь-яких задумів фантазії!

 брами ковані відсувні

ЧОМУ ВИГІДНО ЗАМОВЛЯТИ ДИЗАЙН ВОРІТ З КОВАНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ?

Такі вироби високо цінуються шанувальниками тонкої філігранної роботи. Розпашні та відкатні конструкції виготовляються на замовлення та встановлюються біля готельних комплексів, приватних будинків, на території великих компаній, культурних пам'яток, захищають від сторонніх очей, а їх ексклюзивний дизайн добре вливається в міську панораму.

Ворота ковані, каталог яких ви можете подивитись тут - https://brama-market.lviv.ua/products/category/kovani-vorota - мають наступні переваги:

  • вони міцні та довговічні, не дивлячись на візуальну легкість і витонченість;
  • стійкі до будь-яких агресивних погодних умов;
  • мають антикорозійний захист;
  • добротні та надійні конструкції виготовляються в тому числі за індивідуальним ескізом в єдиному стилі з парканом та хвірткою.

 ковані ворота з хвірткою

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА КОВАНИХ ВОРІТ?

Вартість конструкцій визначається в залежності від їх габаритів та складності дизайну. Також потрібно врахувати обсяги монтажних робіт і наявність хвіртки. Ковані хвіртки приголомшливо виглядають в парі з в'їзними воротами.

Також рекомендуємо купити ковані ворота з автоматикою - їх ціна з установкою буде вищою, однак зручність експлуатації значно зростає!

 ціна кованих воріт

ДЕ ЗАМОВИТИ ЕЛІТНІ КОВАНІ ВОРОТА?

У пошуках практичного надійного рішення для захисту власної території та облаштування зручного в'їзду, розглянете каталоги «БРАМА МАРКЕТ». Ми створимо для вас кращу конструкцію, з огляду на ваші вимоги в естетиці та зручність експлуатації. Завітайте до наших офісів по Україні та підберіть найбільш підходящий за зовнішнім виглядом і ціною варіант з нашого каталогу або ж запропонуйте свій ескіз.

В віддаленому режимі оформити покупку кованих воріт з хвірткою можна за телефоном: 050 356-21-14, 067 112-18-69, або ж написавши нам онлайн. Чекаємо ваших звернень!

 

Немає коментарів
Додати коментар