ЗАМОВЛЯЙТЕ ВУЛИЧНІ ВОРОТА, ВИГОТОВЛЕНІ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ МЕТАЛУ У ЛЬВОВІ: ДО КІНЦЯ СЕРПНЯ НА ДИЗАЙНЕРСЬКІ БРАМИ ДІЯТИМЕ ЗНИЖКА -99 ЄВРО!

Виготовлення відкатних воріт із застосуванням сучасної технології плазмової різки - це втілення унікального стилю і чудових захисних функцій. Металева в'їзна система з оптимальними властивостями міцності буде прикрашати ділянку й доповнювати екстер'єр, радуючи власника оригінальним оформленням. 

У цій статті «БРАМА МАРКЕТ» ви дізнаєтеся, якими особливостями володіють нестандартні ворітні конструкції для приватного будинку, та переконаєтесь у їх неповторності. Що, можливо, допоможе визначитися з вибором огорожі, яка стане невід'ємною частиною вашого двору.

Ворота для заміського будинку

Вам також буде цікаво почитати статті:


ЕКСКЛЮЗИВНА АВТОМАТИКА ДЛЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ WISNIOWSKI: ОГЛЯД ЕЛЕКТРИЧНОГО ПРИВОДУ MOTO ТА ПЕРЕВАГИ ЛЕГКОГО КЕРУВАННЯ СЕКЦІЙНОЮ БРАМОЮ


ҐРАТЧАСТІ ОЦИНКОВАНІ ВОРОТА - ВІДКАТНІ АВТОМАТИЧНІ СИСТЕМИ ДЛЯ БУДИНКУ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИРОБНИКА WISNIOWSKI


ЯКИЙ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ МОЖНА ВСТАНОВИТИ НА ТЕРИТОРІЇ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА? ОБИРАЄМО ПОТУЖНУ МОДЕЛЬ ПРОПУСКНОГО ОБЛАДНАННЯ З ФАХІВЦЯМИ КОМПАНІЇ "БРАМА МАРКЕТ"


ОБИРАЄМО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ВХІДНІ ДВЕРІ В БУДИНОК: ОГЛЯД ПОПУЛЯРНИХ МОДЕЛЕЙ З КАТАЛОГУ ПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИКА WISNIOWSKI


ВСТАНОВЛЮЄМО ДИЗАЙНЕРСЬКІ В'ЇЗНІ ВОРОТА З КОВКОЮ У ДВІР - 5 ПОРАД, ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ СТИЛЬ МЕТАЛЕВОЇ БРАМИ

ВУЛИЧНІ ВОРОТА З ЛАЗЕРНОЮ РІЗКОЮ МЕТАЛУ - ШВИДКЕ ВИГОТОВЛЕННЯ, ВИСОКА ЯКІСТЬ

При виробництві в'їзних систем з декоративною перфорацією використовується спеціальне обладнання, яке дає змогу обробляти сировину з дотриманням встановлених норм. Утворений газом потік плазми, що випускається спеціальним апаратом на високій швидкості (500-1500 м/с), здатний робити найрізноманітніші фігурні отвори в металевих листах. У разі, коли виготовлення воріт здійснюється з м'якої або ж низьколегованої сталі (до 10 мм), для її обробки застосовується простий метод. Він дозволяє отримати ідеальні прорізи з рівними крайками, гладкими контури без зазубрин чи щілин. Якщо ж необхідно поліпшити захисні властивості металу й зробити його більш стійким до впливу атмосферних явищ, може бути використаний інший варіант технології - із застосуванням води чи газу, який утворює плазму (такий спосіб дозволяє отримати гарні фігурні отвори та поліпшити властивості обробленого металу). Для роботи з чорним та кольоровим металом найчастіше застосовуються аргон, водень, азот та інші види неактивних газів.

Варто зазначити, що оформлення полотна красивих воріт у двір буде на 100% збігатися з попередньо розробленим ескізом. Дізнатись яка на плазмову різку металу ціна, можна у консультантів.

Красиві сталеві ворота

СУЧАСНІ БРАМИ ТА ОГОРОЖІ З УНІКАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Технологія лазерної різки металу у Львові дозволяє створювати ексклюзивні вироби. Сталеві оцинковані конструкції з оригінальними наскрізними отворами стають чудовим доповненням приватної території незалежно від того, який стиль переважає в оформленні фасаду будівлі та прибудинкової території. Ви можете обрати дизайн будь-якої складності, спираючись виключно на власний смак - обмежень тут нем існує! 

Щоб визначитися з типом декорування, рекомендуємо подивитися красиві фото воріт, виготовлених за технологією плазмової різки: https://brama-market.lviv.ua/products. Якщо в каталозі не знайдеться потрібного рішення, наші художники розроблять індивідуальний ескіз конструкції в необхідному вам стилі.

На нашому сайті також можна замовити дизайн воріт на роликах та заборів в єдиному стилі. Створити кращу комплексну огорожу приватної території. 

Виробництво воріт для дому та дачі

ЯК ЗАМОВИТИ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ?

Для того, щоб придбати ексклюзивну в'їзну систему, а також стильну хвіртку і огорожу до неї, необхідно скористатися формою для запиту зворотного зв'язку на brama-market.lviv.ua, або ж зателефонувати: (067) 112-18-69, (050) 3562114. У консультанта можна довідатися про ціни на ворота з металу, уточнити терміни виготовлення і доставки, а також задати будь-які питання щодо продукції, представленої в асортименті онлайн-каталогу. Також, у разі необхідності, ви можете замовити послугу попереднього виміру, яка здійснюється у зручний для вас час, та абсолютно безкоштовно!

Бажаєте металеві ворота купити зі знижкою? Обов'язково відвідайте виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Львів» за адресою: ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, 286 Б. Лише до кінця серпня на всі дизайнерські брами діє знижка -99 євро!

Немає коментарів
Додати коментар