Обираємо швидкісні ворота для складу, промислової ділянки, чи фабрики!

ЯКІ ШВИДКІСНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА DYNACO КРАЩЕ ОБРАТИ ДЛЯ СКЛАДУ, ФАБРИКИ, МОРОЗИЛЬНОЇ КІМНАТИ ЧИ СТЕРИЛЬНОЇ БУДІВЛІ?

Коли настає час обладнувати спеціалізоване приміщення новою в'їзною системою, важливо придбати саме ту модель, що повністю відповідатиме технічним вимогам об'єкта. Якщо Ви бажаєте прискорити логістичні процеси та поліпшити умови праці на виробництві – зверніть увагу на швидкісні ворота DYNACO, відомі своєю витривалістю та функціональністю. Звісно ж, тим замовникам, які не знають про властивості бельгійських механізмів, обрати полівінілхлоридну конструкцію буде доволі складно. Бажаєте не витрачати дорогоцінний час та за 5 хвилин знайти необхідну модель? У цьому гарантовано допоможе невелика підбірка плівкових брам від наших фахівців.

Промислові брами від бельгійського виробника

Купити швидкісні ворота

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ БУДЬ-ЯКИХ ТИПІВ – ВИЗНАЧАЄМОСЬ ІЗ ВИБОРОМ ЗА КІЛЬКА ХВИЛИН!

Яке б приміщення не потребувало обладнання рулонним в’їзним механізмом, на сайті https://brama-market.lviv.ua можна замовити найбільш оптимальну варіацію від бельгійського заводу DYNACO. Ми пропонуємо просто зараз розглянути спеціалізовані моделі різного призначення та швидко обрати потрібну з-поміж них!

Підйомні швидкісні ворота, що відрізняються універсальністю та підходять для загородження зовнішніх і внутрішніх прорізів, представлені у версії під назвою M2 Compact. Цю конструкцію можна застосовувати фактично будь-де: на складі чи перевантажувальному терміналі, у логістичному центрі, виробничому цеху тощо. Безумовно, даний механізм розрахований на інтенсивну експлуатацію та може виконувати понад 6 000 піднять/опускань гнучкої стулки на добу. При цьому максимальна швидкість його роботи сягає 2,4 м/с.

У випадку, коли існує необхідність перекрити зовнішній проріз будівлі, що знаходиться під постійною дією шквального вітру – варто купити ворота промислового типу DYNACO M2 All Weather. Саме ця модель характеризується підвищеною стійкістю до негативного впливу різних кліматичних умов та легко витримує пориви швидкістю до 160 км/год.! Навіть при такому навантаженні полотно плівкової системи здатне підніматись на 2,4 метра за секунду. 

Для спеціалізованих охолоджуваних приміщень якнайкраще підійдуть автоматичні ворота DYNACO M2 Freezer. Дана конструкція розрахована на монтаж у морозильній камері, де підтримується стала температура до -30° за Цельсієм. Для того, щоб рулонний механізм не переохолоджувався та не вкривався полієм, його можна опціонально доповнити системою Anti-Frost. У цьому випадку швидкісна брама буде самостійно здійснювати цикл відкриття/закриття з постійною періодичністю 20 хвилин.

Чисті будівлі, такі як фармацевтичні заводи, медичні лабораторії, цехи з виготовлення електроніки тощо потребують оснащення особливими в’їзними механізмами. ПВХ-ворота для стерильних приміщень DYNACO D311 Cleanroom ідеально підійдуть для подібних об’єктів, оскільки вони цілком відповідають міжнародним санітарно-гігієнічним стандартам. Дані конструкції здатні належно герметизувати заїзди, перешкоджаючи потраплянню часточок бруду в огороджені зони. Швидкість функціонування таких підйомно-рулонних механізмів сягатиме 1,2 м/с.

Немає коментарів
Додати коментар