ОБИРАЄМО ВОРОТА НА ГАРАЖ З ЛЕГКІСТЮ: ЯКІЙ СЕКЦІЙНІЙ БРАМІ СЛІД ВІДДАТИ ПЕРЕВАГУ У 2019 РОЦІ?

Секційні ворота на гараж від виробника

ОБИРАЄМО ВОРОТА НА ГАРАЖ З ЛЕГКІСТЮ: ЯКІЙ СЕКЦІЙНІЙ БРАМІ СЛІД ВІДДАТИ ПЕРЕВАГУ У 2019 РОЦІ?

У наш час, коли в'їзні системи всіх типів представлені у величезному асортименті, зробити вибір на користь тієї чи іншої моделі буває досить складно. Безперечно, Ви бажаєте, щоб нові гаражні ворота відмінно виконували свої функції та мали всі необхідні властивості для безперебійної роботи. Однак скільки вони при цьому коштуватимуть та як виглядатимуть? Чи будуть достатньо теплими та довговічними? Щоб не заплутатись в плюсах та мінусах розглядуваних моделей, радимо спочатку визначитися з головним пріоритетом. Наприклад, що окрім якості для Вас найважливіше – низька ціна, привабливий дизайн або ж найвищий показник теплоізоляції? Обирайте будь-який пункт чи навіть всі одразу, а ми, виходячи з цього, негайно запропонуємо кращу модель в'їзної системи.

ЯКІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ЗАВОДИ ВИПУСКАЮТЬ НЕДОРОГІ, КРАСИВІ ТА ТЕПЛІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА?

По-справжньому належну якість і гарну функціональність мають секційні механізми декількох відомих брендів. На сторінках онлайн-каталогу https://brama-market.lviv.ua представлені підйомні ворота з сендвіч-панелей від провідних європейських виробників, однак сьогодні ми пропонуємо звернути увагу саме на ті моделі, що зможуть в повному обсязі задовольнити Ваші вимоги. Отже, розпочнемо знайомство із ними просто зараз!

  • Якщо Ви бажаєте купити гаражні ворота недорого, не сумніваючись при цьому в їхній якості – оберіть одну з найбільш популярних конструкцій від білоруського заводу Алютех. Великий попит має в'їзна система Classic, яка оснащена достатньо енергоефективним полотном завтовшки 45 мм. Однак представлена модель вже не являється найкращою білоруською розробкою: в 2019 році її затьмарила новинка – секційна брама Алютех Prestige. Щоб дізнатись про переваги даного механізму негайно – напишіть нам у соціальних мережах або зробіть відповідний запит на сайті.
  • Якщо для Вас у пріоритеті дизайн воріт для гаража – ознайомтесь із каталогом виробів литовського заводу Ryterna. Представлені брами оформлюють в будь-якому необхідному стилі: від хай-теку до кантрі. Також існують й по-справжньому ексклюзивні рішення, такі як декорування полотна під фасад паркувального приміщення. Радимо переглянути фото воріт Ryterna в онлайн-галереї та обрати дизайн до смаку, або ж замовити цілком індивідуальну стилізацію, надихнувшись побаченим. 
  • Бажаєте встановити теплі ворота на гараж, що мають найвищий рівень термо- та гідроізоляції? В цьому випадку ідеальним рішенням стане монтаж секційної брами Wisniowski UniTherm або Prime. Представлені в’їзні системи польського виробництва не мають аналогів на європейському ринку, оскільки для їх виготовлення застосовуються енергоефективні сендвіч-панелі завтовшки 60 мм. Особливі секції з найнижчим коефіцієнтом тепловіддачі 0,33 Вт/м²∙K та оснащенням спеціальними ущільнювачами гарантують максимальний захист від протягів, вологи та навіть вуличного шуму. Звісно ж, це далеко не всі унікальні переваги підйомних секційних систем з Польщі. Так, вони мають найвищу стійкість до утворення корозії, а за умови автоматизації й підключення до SmartConnected керуються зі смартфона на будь-якій відстані.
Немає коментарів
Додати коментар