ЯКІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗОВНІШНІХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ КОТЕДЖУ СВІДЧАТЬ ПРО ЇХНЮ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ?

Купити вхідні двері від виробника

ВСТАНОВЛЮЄМО ТЕПЛІ ДВЕРІ В ПРИВАТНИЙ БУДИНОК: КОРИСНІ ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ ЯКІСНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Понад 7 місяців протягом кожного року на території України панує прохолодна, волога та навіть морозна погода, від якої кожен з нас із задоволенням ховається у власній оселі. Щоб зробити будинок дійсно затишним, у ньому варто встановити теплі вхідні двері, котрі блокуватимуть протяги та холод за будь-яких кліматичних умов. Та чи знаєте Ви, як обрати найбільш енергоефективну модель, і на що саме слід звертати увагу перед покупкою? Насправді знайти потрібне рішення зовсім неважко: слід лише переконатись, що вподобаний виріб відповідає висунутим до нього вимогам.

ЯКІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗОВНІШНІХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ КОТЕДЖУ СВІДЧАТЬ ПРО ЇХНЮ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ?

Обираючи нову вхідну конструкцію, обов'язково поцікавтеся видом сировини, котру виробник використовує при створенні стулки та коробки. Для виготовлення дверей з високими теплоізоляційними властивостями зазвичай застосовують алюмінієві профілі, обов'язково – з терморозривом. Подібні моделі розробляють фахівці заводів Wisniowski та Ryterna: щоб ознайомитися з ними ближче, радимо переглянути онлайн-каталог на сайті https://brama-market.lviv.ua. Бажано, щоб поріг також було оснащено терморозривом: в інакшому випадку на рівні підлоги конструкція може сильно охолоджуватись.

Перед тим, як купити вхідні двері з утепленням, обов’язково дізнайтесь товщину їхньої стулки. Якщо показник становить менше за 45 мм – таку модель обирати не радимо. Причина проста: подібний виріб явно призначається для монтажу в неопалюваному приміщенні й не може застосовуватися в енергоефективному будівництві. Рекомендуємо звернути увагу на зовнішні двері виробництва Wisniowski: так, наприклад, дизайнерську модель преміум-класу CREO оснащено стулкою завтовшки 77 мм, яку, в свою чергу, виконано з чотирикамерних алюмінієвих профілів з присутнім терморозривом. При цьому навіть якщо обладнати конструкцію декоративними вставками – вони не знизять її теплоізоляційних властивостей. Представлену вхідну систему у відповідних варіаціях зазвичай прикрашають трикамерним склінням у спеціальній енергоефективній рамці.

Немає коментарів
Додати коментар