ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ З ЕЛЕМЕНТАМИ КОВКИ: УНІКАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ, ЩО ПІДКРЕСЛЮЄ ХАРАКТЕР ВЛАСНИКА

Вуличні брами з ковкою

ОРИГІНАЛЬНІ КОВАНІ ПАРКАНИ – КРАСА, НАДІЙНІСТЬ ТА ДОСКОНАЛИЙ ЗАХИСТ ПРИВАТНОЇ ДІЛЯНКИ

Які матеріали якнайкраще підходять для виготовлення огорож? Звісно ж, найбільш міцною та надійною сировиною вважається метал. Його можна обробити певним чином, надаючи будь-якої привабливої форми. Не дивлячись на технічний прогрес, навіть у 2019 році досягти потрібного ефекту вдається тільки вручну. Лише ковані забори можуть мати дійсно оригінальний, неповторний дизайн. Однак це далеко не всі переваги представлених металевих виробів.

ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ З ЕЛЕМЕНТАМИ КОВКИ: УНІКАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ, ЩО ПІДКРЕСЛЮЄ ХАРАКТЕР ВЛАСНИКА

Захисна конструкція для приватної території, виконана досвідченими майстрами вручну, відображає індивідуальність та вишуканий смак замовника. Головне – правильно обрати дизайн паркана з каталогу, а найкраще – створити власний варіант оформлення, поспілкувавшись із художниками та дизайнерами. Надихнутися красивими прикладами робіт Ви можете просто зараз, подивившись фото огорож онлайн на https://brama-market.lviv.ua.

Після того, як досвідчені фахівці розроблять індивідуальний проект, відтворивши в ескізі всі побажання клієнта, розпочнеться виготовлення паркана з ковкою. Майстри у виробничому цеху, застосовуючи спеціальні техніки обробки металу, створюватимуть найпривабливіші елементи декору. Після цього їх буде поєднано в суцільну композицію згідно з попередньо затвердженим ескізом. Оскільки ручна праця ковалів є досить важкою та кропіткою, ціна паркана з унікальною стилізацією буде доволі високою. Якщо Ви забажаєте, щоб виріб мав нижчу вартість, при його виготовленні застосують металеві заготовини – ґратки, візерунчаті елементи тощо. Однак в цьому випадку варто пам’ятати, що унікальність недорогої кованої огорожі буде далеко не стовідсотковою. 

Дійсно якісні металеві паркани – це не тільки досконалий дизайн, а й максимальна довговічність, обумовлена стійкістю до зносу та утворення корозії. Для того, щоб кований забор не вкривався іржею протягом багатьох років та завжди залишався естетично досконалим, його обробляють особливим методом. Виріб обов’язково піддається цинкуванню, після якого метал стає в рази міцнішим та несприйнятливішим до умов підвищеної вологості. Також конструкцію вкривають захисною порошковою фарбою необхідного відтінку: якісний барвник ефективно вберігатиме поверхню від подряпин та інших незначних пошкоджень.

Немає коментарів
Додати коментар