Секційні брами від білоруського виробника Alutech ProPlus - функціональні та теплі огорожі для складу

Промышленные секционные ворота Алютех

Чи бувають такі ворота для підприємства, що водночас є недорогими, функціональними та достатньо теплими, щоб захистити спеціалізоване приміщення від агресивного впливу українських морозів? Звісно ж, модель з усіма вищезазначеними характеристиками існує, і це – секційна брама білоруського виробництва Alutech ProPlus! Представлена в'їзна система відмінно проявляє себе в умовах інтенсивної експлуатації та вдало переносить підвищений рівень вологості навіть у стандартній комплектації!

Промислові ворота з сендвіч-панелей ProPlus характеризуються стійкістю до утворення корозії, оскільки їх серійно укомплектовують фурнітурою зі сталі, що не ржавіє. Для того, щоб спеціалізована конструкція могла ефективно вберігати опалювану виробничу будівлю від холоду, її підйомне полотно збирають із секцій завтовшки 45 мм. Для виготовлення теплих панелей використовуються листи оцинкованої сталі, вкриті захисною ґрунтовкою та ПУР-ПА, й щільний спінений поліуретан. Завдяки цьому енергоефективні ворота для складу Alutech, які просто зараз можна придбати на https://brama-market.lviv.ua, отримують показник опору теплової передачі на рівні 1 м²×°C/Bт.

В'їзні секційна система ProPlus виготовляється у великих габаритах – до 8000х7000 мм, тож вона відмінно підійде для перекриття прорізу в виробничому цеху, на заводі, станції технічного обслуговування або навіть у вертолітному ангарі. Для того, щоб гарантувати успіх виконання монтажу, спеціалісти Alutech пропонують 10 типів закріплення конструкції (за умови наявності перемички, не нижчої за 23 см). Після вдалої установки теплі секційні ворота на виробництво зможуть виконати щонайменше 25 000 піднять/опускань полотна за замовчанням, а в розширеній версії – 100 000 повних робочих циклів. Напишіть нам просто зараз та порадьтеся з фахівцями – вони відмінно знають, яким чином можна вдосконалити браму Alutech ProPlus, адаптуючи її під вимоги певного об'єкта. 

Немає коментарів
Додати коментар