ГАРАЖНІ СЕКЦІНІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА — ВИШУКАНИЙ ДИЗАЙН ТА БЕЗУМОВНА ЯКІСТЬ

Гаражні секційні ворота

По-справжньому якісні гаражні ворота з відмінними технічними властивостями являються мрією сучасного автовласника. Облаштовуючи паркувальне приміщення, кожен з нас сподівається, що в'їзна система покращить умови для зберігання транспортного засобу та зробить доступ до нього значно комфортнішим. І це дійсно справджується, якщо секційні ворота будуть підібрані правильно та матимуть усі необхідні параметри. То як же розпізнати надійну підйомну конструкцію? Відповіді на це питання Ви отримаєте негайно!

  • По-перше, під час вибору автоматичної брами слід звернути увагу на те, з яких матеріалів її виконано, а також переконатись, що полотно має достатню товщину. Отже, для виготовлення ворітних секцій з високими показниками надійності зазвичай застосовують листи сталі (іноді – алюмінію), а при заповненні використовують щільний пінополіуретан (приблизно 46-47 кг/м³). Мінімально допустима товщина панелей має становити 40 мм: такі рішення пропонують всі відомі виробники – Ryterna, DoorHan, Alutech, Kruzik і не тільки. А ось на польському заводі Wisniowski випускають ексклюзивні моделі в’їзних систем з найвищими показниками енергоефективності. Теплі ворота з сендвіч-панелей завтовшки 60 мм, а саме моделі PRIME та UniTherm, можна вже зараз замовити на сайті https://brama-market.lviv.ua.
  • По-друге, радимо переконатися в тому, що металеві деталі підйомно-складної конструкції надійно захищені від згубного впливу вологи та повітря. Напрямні, петлі та інші елементи фурнітури, які дійсно будуть стійкими до утворення корозії, зазвичай виконують з оцинкованої чи нержавіючої сталі. 
  • По-третє, обов'язково поцікавтеся робочим потенціалом в’їзної системи, що Вам імпонує. Технічні спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ» радять обирати ворота для гаража, які обладнані торсійним механізмом із ресурсом не менше ніж 20 000 – 25 000 піднять/опускань полотна. Моделі з пружинами розтягу варто встановлювати лише тоді, коли над прорізом та з обох боків від нього практично немає вільного місця.
Немає коментарів
Додати коментар