Які сучасні двері варто встановити в утеплений приватний будинок

Які сучасні двері варто встановити в утеплений приватний будинок, щоб додатково захистити його від вологи, холоду та протягів? Одним із найкращих рішень для облаштування входу гарантовано стане енергоефективна конструкція від литовського заводу. Мова йде про теплі алюмінієві двері Ryterna RD100, які здатні зробити Ваш дім по-справжньому затишним та тихим. Представлена модель має відмінні технічні властивості, завдяки яким вона й набула популярності в багатьох країнах Європи.

  • Під час індивідуального виготовлення дверей на замовлення використовуються виключно якісні матеріали, для більшості з яких характерні високі показники жорсткості та стійкість до іржавіння. В основі коробки конструкції лежать профілі композитного типу, що мають терморозподіл (34 мм), тоді як стулку завтовшки 10 см виконують з листового, вкритого полімерами алюмінію. Щоб наділити полотно низьким коефіцієнтом тепловіддачі (до 0,65 Вт/м²×К), його щільно заповнюють спіненим поліуретаном.
  • Енергоефективні двері для приватного будинку Ryterna RD100, які можна вигідно придбати при оформленні заявки на https://brama-market.lviv.ua, також являються стійкими до злому й відповідають класу RC3. Для того, щоб зробити алюмінієву конструкцію безпечнішою, її укомплектовують замком німецького виробництва (механічним/електричним/комбінованим). Опціонально пропонується встановлення систем контролю доступу – клавіатури з pin-кодом, сканера капілярів пальців тощо.
  • Литовські двері з терморозривом, представлені у даній серії, мають красивий сучасний дизайн. Рекомендуємо оглянути фірмовий каталог, в якому можна обрати необхідний колір конструкції, формат заповнення її стулки, тип скління та декоративних елементів. Якщо Ви забажаєте купити двері Ryterna з унікальним оформленням, їх виготовлять в індивідуальному порядку згідно з попередньо затвердженим ескізом.

Немає коментарів
Додати коментар