Промислові ворота вуличного типу Wisniowski

Промислові ворота вуличного типу Wisniowski регулярно покращуються фахівцями польського заводу, й завдяки цьому стають більш технологічними, надійними, безпечними та зручними в користуванні. Нещодавно модельний ряд спеціалізованих брам знову зазнав деяких змін, але які саме нові можливості сьогодні пропонує виробник?

Для об’єктів, де необхідно встановити відкатні ворота великих та/або нестандартних розмірів, представлені вже відомі моделі PI 95, PI 130 і PI 200. Якщо раніше доступні габарити конструкцій були обмежені, то тепер вони підбираються сугубо індивідуально. Фахівцям Wisniowski вдалося зменшити допустиму висоту в’їзних систем, не здорожуючи при цьому їхнє виробництво. Крайні показники для промислових воріт, доступних до замовлення на сайті https://brama-market.lviv.ua, становлять 1 та 1,2 м (для моделей PI 95/PI 130 та PI 200 відповідно).

Також у 2019 році було оновлено в’їзні системи спеціалізованого призначення з лінійки Gardia: нині їхні максимальні габарити можуть сягати 6000х2000 мм. Для заповнення стулки за замовчанням використовуються ґратчасті панелі VEGA 2D 6/5/6 чи VEGA 2D Super 8/6/8, або ж оцинкований сталевий профіль з перетином 6х4 см.

Комплексна система промислових огороджень MODEST також оновилась: відтепер Ви можете купити відкатні ворота з даної лінійки, яких раніше не було в асортименті! Максимальні розміри представлених конструкцій – 5000х2000 мм, однак під запит доступне певне збільшення висоти полотна.

Слід відзначити, що для швидкісних воріт V-KING і TRAFFIC, брам з серій PI 95, PI 130, PI 200 та Bastion, а також сегментованих огорож Wisniowski пропонується 3 нові типи заповнення. Зашивка полотен даних сталевих виробів може бути виконана з використанням профілів із перетином 30х18/25х25мм або труб діаметром 2,5 см.

Немає коментарів
Додати коментар