ЗНИЖКА -75 ЄВРО НА ВЕСЬ МОДЕЛЬНИЙ РЯД СТАЛЕВИХ ЗОВНІШНІХ ДВЕРЕЙ WISNIOWSKI ECO: ОБЕРІТЬ ВХІДНУ СИСТЕМУ ДО СМАКУ ТА ВСТИГНІТЬ ЗДІЙСНИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДО 1 ЛИПНЯ!

Універсальні сталеві двері Wisniowski серії ЕСО призначені для монтажу в будівлях різного призначення: багатоквартирних і приватних будинках, бізнес-центрах, готелях. Сучасні конструкції мають досить лаконічне оформлення, яке гарантовано підійде до екстер'єру фасаду будь-якого сучасного будинку. Польський виробник пропонує кілька конфігурацій на вибір, схожих між собою візуально, проте з різними технічними властивостями.

Лише до 1 липня, компанія «БРАМА МАРКЕТ» реалізує всі моделі серії зі знижкою - 75 євро! Що для ринку України є дуже вигідною пропозицією. Тому, обирайте кращий варіант для себе, та встигніть зробити замовлення!

Про кращі якості технічних дверей польського виробництва у цій статті розповідають наші спеціалісти.

ЗОВНІШНІ ДВЕРІ ЗІ СТАЛІ WISNIOWSKI ЕСО - ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ ТА ПЕРЕВАГИ

Конфігурації з даної серії стануть чудовим варіантом для обладнання сучасного котеджу чи дачі. У виробництві використані кращі практичні матеріали високої стійкості до механічних пошкоджень, передчасного зносу та згубного впливу атмосферних явищ.

Металеві двері, ціна яких сьогодні вигідно знижена, можуть мати одну або дві стулки - їх кількість визначається параметрами отвору та особистими уподобаннями покупця. Основою полотна є оцинкований листовий метал товщиною від 0,5 до 1,5 мм, який обробляють поліестером або барвником порошкового типу. Це дозволяє надати виробу привабливий зовнішній вигляд та поліпшити його антикорозійні характеристики. Якщо установка дверей буде проводитися ззовні, для заповнення полотна використовують теплий пінополістирол або мінеральну вату з протипожежними властивостями.

Дверну коробку збирають із сталевих профілів, також оброблених методом оцинковки та покритих порошковим барвником. Щоб скріпити полотно з коробкою, застосовуються дві регульованих петлі, при цьому в одну з них вмонтована спеціальна пружина. Якщо конструкція оснащується двома стулками, для блокування пасивної частини передбачається автоматичний ригель.

Для кращої герметизації дверей з одвірками встановлюються еластичні ущільнювачі з етиленпропіленового каучуку.

Для безпеки і зручності користування вхідні конструкції оснащують стандартною ручкою з чорного термостійкого поліпропілену, замком з клямкою і засувом, циліндром з трьома ключами, а також проти знімними штирями. Максимальний розмір системи може становити 1250х2500 або 2500х2500 мм в залежності від кількості стулок.

 

ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ ВІД ВИРОБНИКА: МОДЕЛЬНІ ЛІНІЇ

Серію дверних систем ЕСО виробництва Вишневски складає декілька серій:

  • BASIC. Конструкції універсального типу зі спрощеними властивостями. Двері мають стулку з потужним притвором, її товщина складає всього 40 мм. Сталева система виконується виключно в одностулковому варіанті, розміром не більше 1000х2015 мм. Стандартні елементи комплектації: запірний механізм з засувом і клямкою, а також чорна пластмасова ручка з будівельним замком.
  • Різновидом «базових» дверних систем є модель ЕСО BASIC UNI - одностулкові двері в будинок або на дачу. Можуть бути виконані як з право-, так і з лівостороннім відкриттям. Для виготовлення каркаса стулки використовується оцинкований метал товщиною 0,5 мм, в якості наповнювача виступає пінополістирол. 40-міліметрове полотно скріплюють з коробкою за допомогою петель. Покриття полотна - захисна плівка або поліестер.

 

УСТАНОВКА ДВЕРЕЙ WISNIOWSKI З ПІДВИЩЕНИМ РІВНЕМ БЕЗПЕКИ

Якщо Ви бажаєте надійно захистити приміщення від проникнення сторонніх осіб, зверніть увагу на спеціалізовану лінійку вхідних систем. За основним конструкційним параметрам вони практично не відрізняються від сталевих дверей Wisniowski серії ЕСО. Винятком стає область застосування (тільки внутрішній монтаж) та товщина оцинкованих листів, які використовуються для складання полотна (становить 0,7-0,75 мм).

Виготовлення конструкції здійснюється відповідно до класів RC2 та RC3. Для того, щоб вхідна система зі сталі відповідала заданим стандартам, її обладнають: двома або трьома замками з барабанними циліндрами класу С; додатковим зміцненням стулки; штирями, що захищають від зняття полотна з петель; розетками на спеціальних замках з захистом проти злому; ручкою на довгій планці.

 

СУЧАСНІ ДВЕРІ З ПОЛЬЩІ - ДОСТУПНІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ ТА ОПЦІЇ ПОЛІПШЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

Незалежно від типу об’єкту, вхідні конструкції мають гармонізувати з його екстер’єром (інтер’єром). 

Тому, полотно всіх без виключення моделей фарбується у кілька стандартних відтінків, а також деякі нестандартні кольори палітри Home Inclusive 2.0. За бажанням замовника, поверхня також може бути декорована красивою плівкою, яка чудово імітує вигляд натурального дерева.

Для більшої привабливості, конструкції ЕСО можна декорувати безпечним склінням. Вставки виконуються в формі прямокутників або ж у вигляді ілюмінаторів.

З боків отвору та над ним можна встановити стаціонарні фрамуги, які сприятимуть поширенню денного світла, візуально збільшуючи площу приміщення. Подивіться каталог дверей Wisniowski, щоб побачити всі доступні варіанти: https://brama-market.lviv.ua/products

Щодо модернізації систем, то її можна провести шляхом додавання: порогу з автоматичним опусканням, додаткового замку зі сталевою панеллю, 3D-петель, вічок, вентиляційних решіток, нижньої відбійної пластини, засувки електромагнітного типу, системи подачі повітря, важеля «анти паніка» і т.д. 

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ WISNIOWSKI

Щоб замовити продукцію Вишневски серії ЕСО, зареєструйте заявку на покупку одним із запропонованих способів. Для зв'язку з менеджерами можна скористатися формою запиту або ж зателефонувати 067 112-18-69, 050 356-21-14. Наші досвідчені фахівці допоможуть вибрати якісну вхідну систему і все необхідне оснащення для неї. Бажаєте побачити універсальні вхідні двері зі сталі наживо, та ще й отримати на них знижку? Приїжджайте в один із спеціалізованих офісів «БРАМА МАРКЕТ Україна» в своєму місті! Чекаємо вашого візиту та вдалих вам покупок!

Немає коментарів
Додати коментар