ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА CAME! ТІЛЬКИ ЦЬОГО ЛІТА НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ, ЕЛЕКТРОННІ ШЛАГБАУМИ ТА ДОРОЖНІ БЛОКІРАТОРИ ДІЮТЬ СПЕЦІАЛЬНІ ЗНИЖКИ!

Електроприводи, боларди та шлагбауми CAME мають широке застосування на теренах України. Вони використовуються для контролю місць стоянок, заїздів на об’єкти промисловості, ТРЦ і так інше. Автоматика для розпашних воріт має надійний функціональний електричний привід, довго зберігає працездатність та гарний зовнішній вигляд. Відмінно показує себе в напруженому робочому режимі, не ламається від ударів.

В компанії «БРАМА МАРКЕТ» можна купити електроприводи та інше приладдя за демократичною ціною, та ще й зі знижкою, що діє лише до кінця літа!

Серед широкого асортименту знайдуться моделі, здатні задовольнити потреби будь-якого клієнта.

 

ЧОМУ АВТОМАТИКА НА ВОРОТА CAME?

Багатофункціональні пристрої виконують ряд важливих функцій, зокрема дозволяють:

  • контролювати проїзд транспорту, у тому числі дистанційно (з пульта ДУ);
  • розумно організувати проїзний трафік, уникнувши появі черг (заторів), що особливо важливо для логістичних підприємств;
  • створити автоматизовану групу для безперешкодного проїзду певних осіб та техніки (наприклад, для робітників заводу, цеху, офісу);
  • контроль платних стоянок (за наявності додаткового ПО та обладнання);
  • автоматика для відкатних воріт також дає можливість вести облік часу знаходження транспорту на території, що охороняється.

 

Постійно підвищуючи якість свого обладнання, CAME удосконалює електроприводи та деталі до них, бажаючи досягти бездоганних робочих та експлуатаційних показників. Приводи продумані до дрібниць не лише з технічної, а й з естетичної точки зору. Видимі деталі розроблено у витонченому дизайні, нерухомі частини оброблені декоративним покриттям, така автоматика органічно впишеться в будь-який фасад. Потужні безшумні мотори плавно зрушують стулку, акуратно її відкривають та закривають, без ривків та стуку.

Більшість моделей приводів розраховані на роботу зі стулками до 800-1000 кг (двигуни лінійок FAST, AMICO, F7024N); комплект Flex 500 розроблений спеціально для надлегких стулок воріт і хвірток не більше 150 кг.

Привід підземної установки легко справляється з воротами вагою в 1,5 тонни, з них час відкриття таких габаритних стулок становить не більше 45 секунд. Автоматика для воріт, ціна якої на «БРАМА МАРКЕТ» сьогодні зі знижкою, використовується на великих промислових об'єктах, товарних станціях, ангарах, а також на території аеропортів. Вся лінійка FROG розрахована на підземну установку і роботу з досить важкими воротами.

Серед приводів для розпашних воріт найбільш популярними є моделі Krono 2 (310) - для побутового сектору, та Krono ATI - для воріт промислового та комерційного сектору.

Найбільш продаваними приводами для конструкцій відкотного типу є рішення Came BX-74 / BX-78.

Щодо автоматики для гаражних воріт секційного та підйомно-поворотного типу, то у цьому сегменті найвищу популярність має серія VER.

 

ШЛАГБАУМ НА ПУЛЬТІ: ЕТАЛОННА ІТАЛІЙСЬКА ЯКІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

Автоматичні шлагбауми CAME з'явилися на ринку України одними з перших, за цей час зазнавши масу інновацій, вони й сьогодні залишаються лідерами автоматизації проїздів. Щоб правильно вибрати та купити електронний шлагбаум, необхідно лише знати ширину проїзду. Усі механізми оснащені 24В двигунами, тому при виборі шлагбаума відпадає такий важливий критерій як його інтенсивність. Вона однаково висока у всіх моделей. Якщо ж важливий такий критерій, як швидкість підняття стріли, то рекомендуємо звернути увагу на модель G3000, яка працює зі швидкістю всього 0,9 секунд!

Пропускне обладнання CAME має бездоганну якість елементів, зборки, надійно працює на будь-яких об'єктах. Важливим фактором тривалої експлуатації автоматичних шлагбаумів, ціна яких на нашому сайті низька, є їх ремонтопридатність.

Пропонуємо Вашій увазі найбільш популярні моделі автоматичних шлагбаумів САМЕ в Україні зі стрілою від 3-х до 8-ми метрів:

  • Came G3250 (G3750) - призначений для регулювання проїзду шириною до 4-х метрів. Модель прекрасно справляється з будь-якою інтенсивністю роботи, відрізняється бездоганною роботою механіки стійки.
  • Шлагбаум Came G6500 - забезпечує надійне регулювання проїзду шириною до 6,5 метрів. Модель в основному використовують в промисловому секторі, де ширина проїзду значно більше, ніж в житлових та офісних зонах. Надійна механіка, потужний двигун в поєднанні з підвищеною стійкістю до атмосферних впливів - все це є тими якостями, що забезпечують ідеальний контроль проїзду на довгі роки.
  • Came G4040 (Gard 4) - шлагбаум, призначений для регулювання проїздів автотранспортом шириною до 4 метрів. Рішення комплектується новим контролером управління ZL38, який забезпечує реалізацію всіх необхідних функцій та успішно інтегрується в будь-яку систему контролю й управління доступом. Крім дизайну стріли, відмінною рисою моделі є посилений редуктор (за рахунок більшого діаметра робочого вала та ведучої шестерні), а також збільшена кількість робочих циклів до 1 мільйона 200 тис. Сучасний дизайн стійки шлагбаума з інтегрованою сигнальною лампою та LED-підсвіткою уздовж всієї стріли задовольнять бажання найбільш вимогливого замовника.

Подивитись цю та іншу продукцію можна за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/products

 

ДОРОЖНІ БЛОКІРАТОРИ CAME - ЕФЕКТИВНИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ПРОЇЗДУ

Перед здійсненням проїзду, обмежуване обладнання варто опустити нижче рівня поверхні землі (за допомогою пульта ДУ, карт безконтактного зчитування, набору цифрового коду).  

Автоматичні висувні механізми італійського виробництва - це міцні надійні системи, що виготовляються з литого чавуну. Кришка - з цільної сталі, має гарантію 10 років. Стовп блокіратора зносостійкий та не вимагає особливого технічного обслуговування, а напрямні з часом не деформуються. Такі болларди здатні виконувати будь-які складні завдання та відповідають найвищим вимогам. Ідеально підходять для інтенсивного використання як на приватних, так і на громадських об’єктах, зокрема, в бізнес-центрах, супермаркетах, а також місцях з високими вимогами до естетики і громадської безпеки.

Звукові сигнали сповіщають випадкових пішоходів і велосипедистів про початок руху блокіратора, щоб ті могли вчасно зорієнтуватись та уникнути випадкових зіткнень. Дорожні болларди, ціна яких наразі зменшена за знижкою, також видають світлові й звукові сигнали.

 

ДЕ ТА ЯК КУПИТИ АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ, ЕЛЕКТРОННІ ШЛАГБАУМИ ТА ДОРОЖНІ БЛОКІРАТОРИ?

Лише до кінця літа, купити обмежувальне обладнання CAME в компанії «БРАМА МАРКЕТ Львів» можна зі знижкою! Для цього достатньо подзвонити - 067 112-18-69, 050 3562114, написати нам на сайті, або ж відвідати шоурум, що за адресою: ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, 286 Б. Чекаємо ваших звернень!

Немає коментарів
Додати коментар