Гаражні ворота DoorHan RSD01 LUX

Зустрічайте головну новинку цього літа – гаражні ворота DoorHan RSD01 LUX! Надлегка конструкція унікальної секційної брами чеського виробництва робить її монтаж дуже простим та швидким. Навіть якщо Ви – тендітна дівчина – за бажанням виконайте установку воріт власноруч! Новий секційний механізм, що був представлений на початку червня, продуманий до дрібніших деталей та відрізняється від попередніх моделей своїми технічними властивостями. Вперше для конструювання підйомної брами використовуються теплі та водночас зовсім неважкі сендвіч-панелі, виконані з алюмінію. Даний матеріал, не зважаючи на малу вагу, має чудові параметри міцності та унікальну стійкість до утворення корозійного нальоту. Замовивши нові алюмінієві ворота DoorHan RSD01 LUX на https://brama-market.lviv.ua, Ви зможете бути певні в їх надійності та довговічності.

Задля того, щоб підйомна в’їзна система для гаража могла слугувати власникові не один десяток років, її оснащують унікальними пружинами розтягу. Незвичайною особливістю оцинкованих елементів механізму балансування стає те, що вони не поступаються торсіону за робочим потенціалом та здатні виконувати понад 25 000 відкриттів/закриттів прорізу. Також конструкцію комплектують якісними сталевими напрямними, що не зазнаватимуть суттєвих навантажень завдяки невеликій вазі алюмінієвого полотна (до речі, максимальні габарити стулки завтовшки 40 мм можуть сягати 3х2,75 м).

Ще однією перевагою гаражних воріт RSD01 LUX стає те, що для їх монтажу підійде приміщення з мінімальним вільним простором під стелею та з обох боків від прорізу. Так, для успішного закріплення механізму висота перемички має становити лише 11 см, а ширина бічних просторів – по 10 см з кожної сторони.

Немає коментарів
Додати коментар