Автоматичний шлагбаум CAME

Якісний електричний шлагбаум з дистанційним управлінням являється дуже важливим елементом захисту приватної території, паркувальної зони або комерційного об’єкта. Сучасне обладнання, налаштоване відповідним чином, дозволяє контролювати рух транспорту та обмежувати його при виникненні необхідності. Для того, щоб ефективно регулювати доступ на певну ділянку, слід правильно обрати модель пропускної системи. Зараз ми пропонуємо розглянути технологічні шлагбауми CAME, що виготовляють на заводі в Італії. Ознайомившись з особливостями пристроїв, здійснити вибір буде доволі легко!

  • Автоматичний шлагбаум CAME G6500 комплектують стрілами двох типів довжиною до 4 метрів. Планки оснащують LED-підсвічуванням, щоб зону в’їзду біло добре видно у темряві. Дане обладнання здатне функціонувати в інтенсивному режимі, тож воно оптимально підходить для установки на виробничому об’єкті. У разі, якщо пропускна ділянка є дуже широкою, замовте з онлайн-каталогу https://brama-market.lviv.ua шлагбаум на пульті CAME GARD 8. Представлену модель, що витримує значні регулярні навантаження, буде оснащено стрілою завдовжки до 7,6 метра.
  • Якщо Вам необхідно встановити шлагбаум у дворі приватного чи багатоквартирного будинку, зверніть увагу на особливе обладнання CAME GARD 4 серії Ukrainian Edition. Дана пропускна система виконана у жовто-блакитному кольорі ексклюзивно для України! Стріла довжиною до 4 метрів може мати будь-яку з доступних форм на вибір замовника.
  • На об’єкті, де важливо забезпечити високу пропускну здатність в’їзду, радимо встановити швидкісний шлагбаум CAME GARD 3. Підняття стріли у цій моделі відбувається протягом 0,9 секунди, що дозволяє здійснювати ефективне регулювання трафіку.


Немає коментарів
Додати коментар