Паркани зі скла

Паркани зі скла являють собою оригінальні захисні конструкції, які здатні прикрасити собою будь-який сучасний екстер'єр. Такі огорожі мають величезну кількість особливостей, що не доступні жодним іншим виробам! Цікаво, чи не так? Не будемо гаяти часу та просто зараз розглянемо переваги якісних скляних парканів!

  • Прозора, матова, гладка чи рельєфна? Можливо, з візерунком чи несуцільним заповненням? Яка з вищезазначених огорож не була б Вам до вподоби – її легко виготовлять зі спеціального загартованого скла. Конструкція надаватиме неповторного зовнішнього вигляду усій ділянці та суттєво розширюватиме кордони території, створюючи відповідний візуальний ефект. Чи можуть так інші типи захисних систем? Про це можна дізнатись, подивившись каталог парканів на сайті https://brama-market.lviv.ua.
  • Матеріал, що застосовується для виготовлення огорож даного типу, має особливі властивості. По-перше, його наділяють підвищеними показниками стійкості до вітрових навантажень та негативного впливу змінливого клімату, в тому числі й різкому коливанню температур. По-друге, загартоване скло являється екологічно чистим та не зашкоджує довкіллю. По-третє, дизайнерський паркан, не дивлячись на візуальну легкість, є дуже міцним. Розбити його вкрай важко, але навіть якщо це станеться, скло розпадеться на дрібні уламки з округлими контурами, не завдавши людям поблизу жодної травми.


Немає коментарів
Додати коментар