Вуличні ворота-гармошка

Вуличні ворота-гармошка вже давно вважаються прекрасною альтернативою для захисту проїздів з обмеженим простором. На відміну від розпашної та відкатної системи, брама такого типу при відкритті не займатиме місця ні попід парканом, ні перед двором! Невже це насправді можливо? Безперечно!

Сучасні складні ворота мають дуже простий і компактний механізм. Основу конструкції складає полотно – одно чи два у залежності від обраної конфігурації. При збірці стулки використовується декілька окремих секцій, виконаних з певного матеріалу. Частини поєднують одна з одною, застосовуючи спеціальні петлі: завдяки їм при відкритті заїзду полотно перетворюється на так звану «гармошку». Тепер ми пропонуємо перейти до головних переваг компактних механізмів та переконатися у їх універсальності.

  • Для виготовлення воріт складного типу, яке можна замовити на https://brama-market.lviv.ua, використовують матеріали на будь-який смак. Найбільший попит у цьому сезоні мають сталеві ламелі-жалюзі – радимо обирати дану зашивку без вагань, оскільки вона являється функціональною та відрізняється стильним зовнішнім виглядом.
  • Виїзні ворота-гармошка легко встановлюються у просвіті незалежно від його ширини. В процесі експлуатації користувач не стикатиметься з проблемами на кшталт провисання стулок чи їх застрягання під час руху – на стабільну роботу механізму не вплинуть навіть несприятливі кліматичні умови! До того ж, завдяки компактному складанню стулок, перед в’їздом, як і біля паркану, завжди залишатиметься корисне вільне місце.


Немає коментарів
Додати коментар