ЛИШЕ ДО 25 ТРАВНЯ! ЗАМОВЛЯЙТЕ ГАРАЖНІ ВОРОТА RYTERNA З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ TOP RIB ЗІ ЗНИЖКОЮ -75 ЄВРО!

КОНСТРУКТИВНІ ПЕРЕВАГИ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ RYTERNA

Є кілька деталей, наявність яких може стати знаковою в процесі вибору клієнтом брами для складу (приміщень збереження та паркування авто, офісних приміщень і т.д.), а саме:

  • ущільнювач по периметру прорізу. Надійно перекриває всі щілини, що забезпечує додаткову теплоізоляцію. Нижній ущільнювач працює як амортизатор, закриваючи нерівності підлоги.
  • Сегдвіч-панелі Ryterna - це подвійний профіль, заповнений спіненим поліуретаном. Такий будівельний матеріал має прекрасні властивості, необхідні для теплих воріт: збереження тепла і надання конструкції жорсткості. Хімічний склад теплої піни був спеціально розроблений одним з найбільших постачальників утеплення в світі - компанією BASF (Німеччина).

  • Напрямні, виконані з оцинкованої сталі. Забезпечують надійність фіксації в дверному отворі, істотно підвищуючи захист від злому.
  • Ролики з підшипниками і нейлоновим ободом. Гарантують тривалий термін служби та безшумну роботу.
  • Спеціальний профіль панелей воріт - захищає від защемлення пальців.
  • Бічні петлі з регульованим роликовим утримувачем. Контролює коректне положення теплих воріт з сендвіч-панелей та оберігає ролики від поломки. А використання в конструкції пластикових петель знижує рівень шуму.
  • Компактна ручка (зроблена цілісно, з нижнім кронштейном). Стане в нагоді у випадку екстреного відкривання воріт.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УТЕПЛЕНИХ ВОРІТ НА ГАРАЖ RYTERNA

 

Пружини розтягання

Торсіонний механізм

Циклічність

25 000

25 000

Тип управління

ручний/автоматичний

ручний/автоматичний

Максимальний стандартний розмір

3000 х 2760 (мм)

5000 х 3400 (мм)

Панель воріт

сендвіч товщиною 40 (мм)

сендвіч товщиною 40 (мм)

Напрямні

оцинкована сталь 1.5 (мм)

оцинкована сталь 1.5 (мм)

Також є можливість замовити автоматичні ворота підйомного типу TOP RIB з циклічністю: 50000, 75000, 100000 циклів (вартість прораховується індивідуально). 

Матеріал профілю панелі - метал. У секційних панелях Рітерна застосовуються стальні профілі товщиною від 0,40 до 0,70 мм. Для захисту полотна застосовується багатошарове полімерне покриття від 25 мкм і до 7 мкм, завдяки чому усувається ризик відшарування металу від утеплювача та забезпечується антикорозійний захист протягом тривалого часу.

Детальніше ознайомитись з конструкцією та особливостями кожної з моделей можна за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/products/category/ryterna-vorota-garazhni

 

КРАСИВІ ВОРОТА В ГАРАЖ СЕРІЇ TOP RIB

В товарному ряді литовського виробника є конфігурації з різним типом поверхні:

  • Stucco - «штукатурка». Найчастіше використовується для оформлення панелей з гофром 10 см. Моделі є універсальними, поєднуються з більшістю кольорів палітри RAL.
  • Woodgrain - рішення «під дерево» Відмінно поєднуються з кольорами «Золотий дуб», «Старий дуб», «Темний дуб», «Махагон».
  • Гладка поверхня (Stick).

Всього клієнту доступні більш як 40 варіантів фактур та кольорів сендвіч-панелей з ламінуванням!

Додатковими декоративними малюнками можна обіграти хвіртки, вбудовані вікна, або ж з'єднати в єдиному стилі вхідні двері та ворота гаражу.

У нас можна замовити ворітні системи Ryterna будь-яких розмірів під конкретний проріз.

 

ЯК ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ?

Купити секційну систему в необхідному дизайні можна прямо зараз. Для цього заповніть електронну форму на сайті та почекайте телефонного дзвінка. Якщо потрібна консультація, телефонуйте за одним з номерів: +38 067 112-18-69, +38 050 3562114. Менеджер компанії надасть технічну підтримку, допоможе з вибором необхідної моделі та розрахує вартість замовлення.

Завітайте до демонстраційного салону «БРАМА МАРКЕТ Україна», виберіть підходящу в’їзну систему та, лише до 25 травня, отримайте не неї знижку - 75 євро! Натиснувши на посилання, ви зможете дізнатися адресу шоу-руму в вашому регіоні.

Немає коментарів
Додати коментар