ПРИДБАЙТЕ АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ CAME - ЗНИЖКА НА ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ -55 ЄВРО!

Такий елемент, як якісний електропривід, здатен перетворити процес щоденного відкривання та закривання проїзду у приємне заняття. «БРАМА МАРКЕТ», враховуючи потреби та вимоги своїх клієнтів, пропонує виключно якісні прилади від перевірених брендів. А від сьогодні діє цікава пропозиція: італійська автоматика для відкатних воріт може стати вашою з економією -55 євро! Акція поширюється на весь асортимент продукції, незалежно від технічних характеристик моделей. Встигніть зробити вигідну покупку – знижка діє лише до кінця квітня!

Читайте також:

АВТОМАТИКА НА ВІДКАТНІ ВОРОТА CAME: ЧОМУ ВОНА ВАРТА УВАГИ?

Італійський виробник доклав багато зусиль, щоб досягнути відмінної комбінації надійності, якості та потужності у невеликому механізмі. На сьогоднішній день продукція даного бренду є найкращою у Європі та самою доступною на українському ринку.

Декілька вагомих причин купити автоматику для воріт:

  • Пристрій простий у комплектації та експлуатації;
  • Практично не виходить з ладу та не потребує технічного обслуговування;
  • Щільний корпус надійно захищає електроніку від кліматичних впливів;
  • Безперебійно виконує задачу при будь-яких умовах;
  • Легко та швидко монтується.

Автоматика для воріт зсувного типу в загальному вигляді являють собою привід, що має електричний двигун та редуктор з ведучою шестернею, яка направляє зусилля на зубчасту напрямну, що встановлена біля основи стулки брами. Правильне монтування механізму гарантує коректну та плавну роботу в’їзної системи в цілому. Тому, якщо ви не впевнені у своїх можливостях, замовте професійну установку від кваліфікованої бригади.

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА CAME: ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРИВОДІВ

Брами сьогодні виготовляються з різних матеріалів та відрізняються за розмірами, що впливає, в першу чергу, на їх вагу. Це перше, на що виборі електричного механізму звертається увага. Але є також інші вимоги: параметри стулки, бажана інтенсивність функціонування, додаткові опції.

Самий легкий механізм для воріт на подвір'я призначений для полотна, вага якого не перевищує 400 кг, а більш потужний – витримує до 2200 кг. Легше визначитись з оптимальною моделлю буде при покупці брами.

Якщо ви ще не стали власником сучасної вуличною системи для приватної території, радимо переглянути асортимент нашого магазину: https://brama-market.lviv.ua/products/category/vidkatni-vorota-ryterna-alutech-doorhan 

Залежно від технічних параметрів приладу, його базова комплектація та функціонал можуть відрізнятись. Незмінними опціями для всіх серії є дистанційне керування, оптичні елементи для виявлення перешкод та сигнальна лампа для завчасного оповіщення. За безпечну експлуатацію відповідають також інші системи, що розташовані всередині механізму.

ЯК ЗАМОВИТИ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПРИВІД ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ CAME ЗІ ЗНИЖКОЮ -55 ЄВРО В УКРАЇНІ?

Як вже було сказано на початку: оформити заявку необхідно до кінця квітня поточного року. Зробити це можна будь-яким зручним способом, наприклад, прямо зараз, скориставшись формою спеціальною формою в шапці сайту. Але спочатку ознайомтесь детальніше з асортиментом продукції у відповідній категорії.

Щоб отримати професійну допомогу фахівця, звертайтесь за номером +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14. Він підкаже оптимальну модель, враховуючи ваші вимоги та особливості воріт.

Радимо також відвідати офіційний виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Україна», розташований у вашому регіоні. Офіс дозволить більше дізнатись про продукцію відомих європейських виробників. А зараз не гайте марно часу – купуйте автоматику з Італії за вигідною ціною!

Немає коментарів
Додати коментар