ВИГОТОВЛЕННЯ КОВАНИХ ВОРІТ У ІНДИВІДУАЛЬНОМУ СТИЛІ ЗІ ЗНИЖКОЮ 150 ЄВРО!

Металеві огорожі з давніх часів користуються популярністю, бо відомі своєю міцністю та зносостійкістю. Ми пропонуємо виготовлення кованих воріт за технологіями, які використовувались протягом всього існування цього ремесла. Якщо ви давно бажаєте купити вуличну відкатну систему у власному дизайні за приємною ціною, ми маємо для вас відмінну новину! Сьогодні починається нова вигідна пропозиція на благородні брами: при замовленні вуличної в’їзної системи з металу ви отримуєте знижку -150 євро!

Читайте також:

ЗСУВНІ МЕТАЛЕВІ ВОРОТА У ДВІР – ПРИВАБЛИВА НАДІЙНІСТЬ НА ДОВГІ РОКИ

Для виготовлення витвору мистецтва, ковалю необхідні чотири основних інструменти: ковадла, струбцина, молот та захоплюючі кліщі. Крім них, майстер використовує багато інших приладів, які відповідають за формовку заготовок.

Відкатні ворота з елементами ковки мають безліч переваг:

  • Консольний тип конструкції дозволяє зекономити місце під час відкриття проїзду;
  • Вони менше потребують технічного обслуговування, ніж двостулкові брами;
  • Завдяки декільком етапам обробки металу, виріб стає міцнішим та стійким до механічних пошкоджень;
  • Безмежний вибір дизайнерських ідей та можливість виготовлення ексклюзивної конструкції;

Але металеві системи мають один вагомий мінус – велику вагу. Тому спеціалісті радять купити автоматику для відкатних воріт. В нашому асортименті представлено продукцію перевірених виробників, а широкий модельний ряд дозволяє підібрати оптимальний механізм. Краще за все звернути увагу на приводи італійських брендів, а подивитись на них можна тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/1793282

В’ЇЗНІ КОВАНІ ВОРОТА У СУЧАСНОМУ СТИЛІ – БУДЬ-ЯКЕ ПОБАЖАННЯ СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ

Власники приватних територій, будинків та котеджів самовиражаються по різному, але зовнішній вигляд вуличної брами для кожного з них має велику роль. Наші професійні дизайнери здатні розробити ексклюзивний ескіз, який відповідатиме всім вимогам замовника. Клієнт також може прийти до нас з власною моделлю, але вартість буде прораховано індивідуально.

Металева конструкція оформлюється декоративними елементами будь-якої важкості: від простих вензелів та квітів до фамільних гербів. За допомогою патини (золотої, зеленої, срібної) їм надається незвичайний вигляд. Не зважаючи на важкість ручної роботи, ми пропонуємо найвигіднішу ціну на ковані вуличні системи. А відтепер ви маєте змогу придбати їх з приємною економією!

ЯК ЗАМОВИТИ КОВАНІ ВОРОТА НА РОЛИКАХ У СТИЛЬНОМУ ДИЗАЙНІ ТА ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ -150 ЄВРО?

Оформити заявку можна онлайн через зворотній зв'язок або зателефонувавши за номером +38 (050) 356-21-14. Менеджер проконсультує по важливих питаннях, наприклад, необхідним розмірам, бажаним додатковим приладам та системам безпеки.

Для розрахування чіткої вартості конструкції за індивідуальним ескізом радимо відвідати фірмовий салон «БРАМА МАРКЕТ Україна».

Спеціаліст за допомогою сучасної програми зробить візуалізацію бажаного дизайну, що дозволить внести правки та зробити відкатні ковані ворота ідеальними. Не втрачайте можливість купити благородну вуличну систему зі знижкою -150 євро! Робіть замовлення вже зараз! 

Немає коментарів
Додати коментар