«БРАМА МАРКЕТ» БЕРЕ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ВИСТАВЦІ INTERBUILDEXPO В М. КИЇВ

Наприкінці кожного березня з 1993 року до Києва приїжджають тисячі нових та відомих виробників, а також представники брендів з всього світу. Будівельна площа буде наповнена різною продукцією для облаштування приватних та промислових територій. «БРАМА МАРКЕТ» в цьому році продемонструє гостям заходу польські вироби для заміського будинку, а саме: теплі гаражні ворота серії PRIME, оцинковані огорожі та паркани, зовнішні двері CREO від заводу Wisniowski. Окрім відмінних конструкційних параметрів, продукція відрізняється цікавим та стильним дизайном.

Цікаво знати:  

ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ – НАДЁНІСТЬ, ТЕПЛО ТА ПРИВАБЛИВІСТЬ

Лінійка брам для паркувальних приміщень Prime давно відома на світовому ринку та займає перше місце по всім параметрам серед аналогів. Вона має декілька вагомих на то причин:

 1. Полотно складається зі спеціально розроблених панелей INNOVO, які відрізняються рекордною товщиною у 60 мм та найнижчим показником тепловіддачі - 0,33 Вт/м²∙К.
 2. По периметру стулки та між секціями використано сучасну систему ущільнювачів, які запобігають появі щілин.
 3. До стандартного комплекту входить фірмова автоматика METRO, що забезпечує максимальну безпеку при експлуатації, а також дистанційне керування.
 4. Сучасний дизайн, безліч кольорових рішень та декорувань.
 5. Надійний захист приміщення, понад 15 років відмінної роботи.

Виготовлення гаражних воріт Wisniowski – це дотримання всіх європейських стандартів якості, використання інноваційних технологій, а також виконання вимог клієнта. На виставці «INTERBUILDEXPO 2019» ви зможете побачити всі особливі елементи брами, також дізнатись цікаву інформацію про її створення.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ДВЕРІ CREO – ВТІЛЕННЯ МРІЇ В РЕАЛЬНОСТІ

Якщо ваша мета забезпечити тепло, затишок та почуття безпеки в будинку – польські вхідні системи ідеальне рішення. Вони є кращім прикладом поєднання функціональності, надійності та довговічності.

Для досягнення відмінного коефіцієнта тепловіддачі 0,8 Вт/м2K, виробник використовує чотирикамерний алюмінієвий профіль з терморозривом для рами та сталеві накладні панелі з пінополіуретанового наповнювача для стулки. Більшість моделей мають декорування с міцного трикамерного скління товщиною 77 мм, яке не погіршує енергоефективні властивості конструкції, оскільки U=0,6 Вт/м2 K.  

Теплі двері для будинку Wisniowski – запорука надійного захисту приміщення, тому що можуть оснащуватись різноманітними приладами контролю та безпеки. За бажанням замовника, система виготовляється з:

 • Протизламним електричним замком;
 • Сучасним вічком з функцією запису та дзвінка;
 • Автоматичним доводчиком DORMA ITS 96 схованого типу;
 • Зчитувачем відбитків пальців власників;
 • Схованими петлями.

Найцікавішою пропозицією від виробника є система дистанційного управління smartCONNECTED. З її допомогою власник приватного будинку цілодобово може спостерігати та керувати станом вхідної конструкції, маючи лише смартфон та спеціальний додаток на ньому.

Купити алюмінієві двері Creo пропонується в одному з готових ескізів від заводу або за індивідуальним. Щоб реалізувати ідеї клієнта щодо зовнішнього вигляду конструкції, доступно 20 моделей у різних виконаннях, понад дві сотні RAL-кольорів, послуга облицювання, а також колекція відтінків Home Inclusive 2.0.  

ОЦИНКОВАНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА ТА ОГОРОЖІ З ПОЛЬЩІ – КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ

Перше, що бачать гості приватного будинку – це вуличну браму та паркан, тому до вибору цих конструкцій власник відноситься більш серйозно. В Польщі так названа визитівна картка виготовляється за особливими технологіями останнього покоління. Однією з них є запатентована розробка Duplex, яка дозволяє зробити метал міцнішим та захистити його від негативних впливів. Гаряча оцинковка та порошкове покриття грають головну роль в обробці сировини, а також забезпечують стійкість до корозії та механічних пошкоджень.

На будівельній виставці ми продемонструємо відкатні ворота з металу та секційний паркан, виготовлені у єдиному дизайні. Завдяки цьому гості зможуть гідно оцінити всі переваги комплексного облаштування периметру та заїзду на приватну ділянку від виробника Wisniowski. Конструкції також виконані у привабливому стилі Modern та відтінку з палітри Home Inclusive 2.0.

Щодо функціональності відкатної брами, вона оснащується будь-якими доступними пристроями контролю та захисту:

 • Елетроприводом, який розміщено у спеціальному стовпі;
 • Оптичними сенсорами та сигнальною лампою;
 • Кодовим замком з клавіатурою та/або зчитувачем відбитків пальців;
 • Дистанційним керуванням та системою smartCONNECTED.

Виготовлення відбувається індивідуально за наданими розмірами та вимогами, тому клієнт завжди отримує бажаний результат!

ЯК ПОТРАПИТИ НА ЗАХІД ТА ЗАМОВИТИ ТЕПЛІ ВОРОТА В ГАРАЖ, ВУЛИЧНУ БРАМУ ТА ОГОРОЖУ, ДИЗАЙНЕРСКІ ДВЕРІ WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Щоб стати гостем масштабної щорічної виставки, потрібно завчасно отримати індивідуальне запрошення. Для цього телефонуйте за номером +38 (067) 112-18-69 чи +38 (050) 356-21-14. Місце проведення заходу – м. Київ, пр. Броварський, 15, дата – з 19.03.19 по 22.03.19. Детальнішу інформацію щодо польської продукції та її вартості питайте також за вказаними контактами.

Тому, хто відвідає демонстраційний майданчи на виставці, буде названо унікальний промокод. Він дозволить зробити вигідну покупку продукції преміум-класу.

Отримати знижку можна також прийшовши до будь-якого виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ Україна». До речі, В листопаді минулого року відчинився новий спеціалізований шоу-рум з виробами Wisniowski, який знаходиться за адресою: вул. Кирилівська, 69-в, офіс 126. Замовляйте якісну продукцію від перевірених виробників!

Немає коментарів
Додати коментар