РЕКОРДНА ЦІНА НА СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ВІД ЗАВОДУ RYTERNA (ЛИТВА)

В’їзна система для виробничого приміщення відіграє далеко не останню роль в оптимізації робочого процесу. Вона значно спрощує заїзд габаритної техніки в будівлю, пришвидшуючи виконання багатьох задач. Всім, хто шукає надійну та безпечну підйомну конструкцію, ми пропонуємо звернути увагу на промислові ворота Ryterna. Обираючи браму від литовського виробника, ви можете бути впевнені, що вона задовольнить всі вимоги об’єкта та захистить його від проникнення сторонніх осіб. Радимо не гаяти часу та просто зараз ознайомитись з характеристиками підйомно-складних систем, які можна придбати за акційною ціною.

Читайте також:

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ RYTERNA: ПЕРЕВАГИ

Литовські брами для виробничих об’єктів відрізняються високою якістю. Виготовлення воріт на підприємство передбачає застосування сировини та комплектувальних елементів, завдяки яким кожна конструкція відповідає критеріям європейських стандартів EN ISO 9001:2000 та EN 13241-1. В’їзні системи від виробника розраховані на довготривалу роботу: експлуатаційний цикл торсійного механізму може становити від 25 000 до 100 000 підйомів/опускань полотна. Проріз перекривається за допомогою утепленої стулки, зібраної зі сталевих, заповнених ППУ сендвіч-панелей товщиною 40 мм. Для обладнання доступу до опалюваної будівлі можна замовити покращену енергоефективну конструкцію. Вона відрізнятиметься від стандартної моделі товщиною секцій, збільшеною вдвічі. Варто зазначити, що кожну браму від заводу Ryterna комплектують оцинкованою фурнітурою та напрямними (2 мм). Завдяки такому рішенню механізми функціонують злагоджено та безперебійно навіть за умов підвищеної вологості.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ: ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

Акційна пропозиція розповсюджується на 2 варіації спеціалізованих конструкцій з певними характеристиками. Пропонуємо розглянути інформативну таблицю, щоб знайти підходящий варіант.

Розмір воріт (ширина/висота/притолока), мм

3160х3080х400

3160х3200х360

Товщина сендвіч-панелей, см

4

Колір полотна

Зовні – червоний, RAL 3000; зсередини – світло-сірий, RAL 9002

Тип та структура секцій

Вузька лінія (RIB), тиснення Stucco

 

Додаткове оснащення

Вмонтована хвіртка з замком і дотягувачем розміром 800х2100 мм, стандартний поріг, врізні акрилові вікна овальної форми (3 шт.)

Ціна, €

1400

1550

 

За бажанням ви можете додатково купити автоматику для воріт, щоб забезпечити легке та зручне управління ними. Наші кваліфіковані спеціалісти легко підберуть необхідну модель обладнання для литовської підйомної системи, враховуючи її габарити та вагу.

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА RYTERNA З ВИГОДОЮ В УКРАЇНІ?

Якщо ви бажаєте встановити у виробниче приміщення яскраву, функціональну та надійну в’їзну систему – скористайтесь акційною пропозицією від brama-market.lviv.ua просто зараз! Залиште коротке повідомлення у відповідній формі на сайті, вказавши в ній обрану модель секційної конструкції та дані для зворотного зв’язку. Також ви можете зателефонувати досвідченим менеджерам за будь-яким зручним номером: +38 (067) 112-18-69; +38 (050) 356-21-14. Обговоріть із ними питання стосовно строків доставки та монтажу промислових воріт на об’єкті й отримайте необхідну технічну інформацію. Для більш детального ознайомлення з продукцією, представленою на нашому сайті, пропонуємо завітати до найближчої демонстраційної зали «БРАМА МАРКЕТ Україна». Спеціалізовані шоу-руми розташовані у Львові, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Немає коментарів
Додати коментар