ВІДТЕПЕР ЧЕСЬКІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА KRUZIK У СТИЛЬНОМУ КОЛЬОРІ RAL 7016 МОЖНА ЗАМОВИТИ БЕЗ ДОПЛАТИ!

Компанія KRUZIK славиться своїм дизайнерським підходом щодо оформлення секційних полотен в’їзних систем. Та це й не дивно, адже на чеському заводі використовується новітня технологія цифрового друку. Саме завдяки їй можна нанести будь-який малюнок на поверхню сендвіч-панелей та зробити браму неповторною. Нещодавно виробник розширив колекцію базових відтінків і відтепер стало можливим купити гаражні ворота Kruzik у кольорі антрацит (RAL 7016) без переплати. Поспішіть скористатися вигідною пропозицією. Новий рік вже незабаром!

Читайте також:

ПІДЙОМНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА: ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

В’їзні системи від чеського заводу мають попит на міжнародному ринку й постійно постачаються в 11 різних європейських країн. Компанія займається виробництвом гаражних та промислових брам вже більше ніж 23 роки і використовує для цього якісні та сертифіковані матеріали. Секційні полотна оснащуються пінонаповненими панелями з теплоізоляційними властивостями товщиною 40 мм, а ось висота їх може складати 500 або 600 мм.

Гаражні брами на замовлення виготовляються у відповідності до розмірів просвіту, завдяки чому вони щільно прилягають та перекривають заїзд. Широкий вибір типів напрямних дозволяє встановити конструкцію у будь-яке приміщення, навіть в нестандартну будівлю. Секційні системи можуть оснащуватися електроприводами, додатковим входом, віконцями, ручками та іншими необхідними аксесуарами.

ЯК МОЖУТЬ БУТИ ОФОРМЛЕНІ ЧЕСЬКІ ВОРОТА В ГАРАЖ?

Незалежно від того, з якого типу панелей (з формованою чи гладкою поверхнею) виконане підйомне полотно, воно може мати будь-який дизайн. Безмежні можливості щодо його оформлення обумовлені застосуванням сучасної технології Dura Print. Вона полягає в тому, що за допомогою струменевого друку з використанням ультрафіолетового затверджувача чорнил на панелі наноситься будь-яке зображення (кам’яна стіна, бетонна поверхня, логотип тощо).

Малюнок створюється за допомогою спеціальної фарби, що має здатність застигати під впливом ультрафіолету та створювати плівку, яка в свою чергу закріплюється матовим PUR-лаком. Завдяки такій обробці зображення стає стійким до механічних пошкоджень, вигорання на сонці та абразивного зносу. Даний метод дозволяє надрукувати фото із дозволом 360 DPI.

ЯК ЗАМОВИТИ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ У СТИЛЬНОМУ ВІДТІНКУ RAL 7016 В УКРАЇНІ?

До новорічних свят може стати чудова нагода встановити браму на гараж у кольорі антрацит без переплати. Заявки приймаються через електронну форму або за телефонами: +38 (067) 112-18-69; +38 (050) 356-21-14. Не відкладайте надовго, дзвоніть прямо зараз: строк виготовлення воріт на заводі виробника – 14 днів. Доставка замовлення та професійний монтаж здійснюються по всій території України. Завітайте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ» у будь-якому місті: Київ, Одеса, Львів, Дніпро тощо та обирайте тільки найкращі товари від провідних європейських виробників.

Немає коментарів
Додати коментар