ЯК ФАХІВЦІ «БРАМА МАРКЕТ» ЗДОБУВАЛИ ДОСВІД НА ЗАВОДІ FAAC В ІТАЛІЇ

Так, фахівці «БРАМА МАРКЕТ» знову в мальовничій Італії, але цього разу в динамічній Болоньї. Вони побували на заводі автоматики FAAC, продукція якого відома в усьому світі. В рамках зустрічі партнерів з України було проведено семінар стосовно сучасного обладнання контролю доступу, а також пізнавальна екскурсія інженерно-виробничими цехами. В розважальних цілях партнери програми надали можливість відвідати фабрику мотоциклів Ducati та ознайомитися ближче з містом Болонья.

Читайте також:

ЧОМУ ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ FAAC МАЄ ПОПИТ В БАГАТЬОХ КРАЇНАХ СВІТУ?

Дуже часто представникам з України, що співпрацюють з італійським заводом, доводилося чути запитання від покупців автоматики для воріт чи інших виробів даної торгової марки стосовно надійності та якості товарів. Чому вони такі популярні та викликають довіру у більшості споживачів, сьогодні ми й постараємось розібратися.

Фабрика FAAC має великий досвід роботи. Вона була заснована ще в далекому 1965 році в місті Дзола-Предоза, що розташований поблизу Болоньї. Назва Fabbrica Automatismi Apertura Cancelli, тобто FAAC, переводиться як завод автоматики для відкриття брам. ЇЇ основне завдання — це проектування, виготовлення та продаж сучасних і безпечних приладів, призначених для промислового та житлового використання.

Відвідавши завод, наші фахівці відзначили, що продукція виготовляється з дотриманням всіх технологічних процесів, а точність її збірки забезпечують новітні автоматичні лінії. Всі вироби обов’язково тестуються на інтенсивність використання та перед відвантаженням проходять контроль якості. Компанія постійно вдосконалює свої товари, застосовує інноваційні рішення щодо забезпечення тривалої та безперебійної роботи електроприводів для брам будь-якого призначення, автоматичних шлагбаумів тощо. Особливу увагу наші партнери стали приділяти болардам: устаткуванню, що забезпечує безпеку будівель.

ЩО САМЕ ВИГОТОВЛЯЄ ВІДОМИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ ЗАВОД?

Асортимент компанії доволі великий. До його складу входять різні системи контролю доступу, а також спеціальне обладнання для регулювання транспортного чи пішохідного потоку. Розглянемо його більш детально.

Привід для розпашних воріт дозволяє зробити процес відкриття та закриття стулок більш зручним, перетворюючи звичайну браму на автоматичну. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати електромеханічні чи гідравлічні системи, які підходять для зовнішнього монтажу, установки під землею чи всередині будівлі. Всі пристрої виготовлені з якісних матеріалів та безпечні в експлуатації.

Будь-яка автоматика для відкатних воріт FAAC працює безшумно, зручна та практична. Вона має систему самоблокування й оснащена пристроєм для відмикання конструкцій вручну завдяки ланцюговій лебідці. Для заміських котеджів, дач і невеликих складів добре підходять електромеханічні приводи для зсувних брам масою до 800 кг, а для промислових зон — механізми, що розраховані до двох тонн. Такі редукторні пристрої з масляною ванною більш надійні та довговічні.

Автоматика на гаражні ворота з сендвіч-панелей також представлена різними моделями, але взагалі можна сказати, що ці електроприводи добре підходять для нашого клімату, оскільки їхня працездатність зберігається навіть при - 50° С. Якість роботи приладу FAAC залежить від правильно підібраних аксесуарів: пультів, плат управління, фотоелементів та ін.

Італійська компанія також виготовляє й автоматичні шлагбауми. Це надійні та довговічні конструкції, оснащені електрогідравлічним приводом, який характеризується мінімальною кількістю механічних деталей, що труться. Високошвидкісне обладнання працює злагоджено при температурі від - 40° С до + 55° С, а довжина стріли може сягати від 1 до 8 метрів.

Протитаранні бар'єри FAAC — це автоматичні блокіратори з блоком управління всередині. Вони призначені для розмежування та регулювання дорожнього чи пішохідного руху. Італійські боларди оснащені гідравлічним приводом та не потребують підключення до електромережі. Ймовірність поломки зведена до мінімуму, а в разі виникнення проблем у роботі, вони легко ремонтуються.

ЯК ЗАМОВИТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПАРКІНГІВ FAAC ЧИ ПРИВІД НА ВОРОТА В УКРАЇНІ?

Щоб купити автоматику, що виготовлена зі сталі чи латуні, подати заявку на встановлення боларду або придбати необхідні аксесуари — зверніться до менеджера компанії, що є офіційним представником італійського бренду. Приходьте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ», кваліфікований менеджер допоможе зробити правильний вибір. Професійні монтажники проведуть швидку та якісну установку обладнання. Телефонуйте за номерами: +38 (067) 112-18-69; +38 (050) 356-21-14, консультуйтесь та дізнавайтесь більше щодо даної продукції.

Немає коментарів
Додати коментар