ЗНИЖКА НА ДИЗАЙНЕРСЬКІ ГАРАЖНІ ВОРОТА ТА ВІДКАТНІ БРАМИ WISNIOWSKI HOMEINCLUSIVE 2.0

Відкатні брами та гаражні ворота WISNIOWSKI у відтінках HOMEINCLUSIVE 2.0 — це дизайнерські сучасні в’їзні системи, що оформлені в одній стилістиці. Вони розроблені за новітніми технологіями, мають надійний захист від корозії, функціональні й зручні у користуванні. Установлені на одному подвір’ї, огороджувальні конструкції створять стильний тандем і неодмінно підкреслять відмінний смак господаря. Тільки зараз можна придбати польські вироби з унікальним забарвленням за зниженою ціною.

Читайте також:

ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ — ВІДМІННЕ РІШЕННЯ

ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ПАРКУВАЛЬНОГО ПРИМІЩЕННЯ

Підйомні секційні системи вважаються одним із найкращих варіантів для оснащення гаража. Вони надзвичайно привабливі завдяки сучасному оформленню та здатні надійно захистити будівлю від несанкціонованого проникнення. Брами з пінонаповненних панелей стійкі до вітрового навантаження та мають відмінні показники теплозбереження. Їх доцільно встановлювати в опалювальні приміщення або у споруди, що примикають до будинку — температура у них завжди буде комфортною навіть холодною зимою.


Також до переваг підйомних воріт для гаража відноситься:

  • зручне ручне управління та можливість оснастити їх автоматичним приводом;
  • стійкість систем до утворення іржі завдяки використанню якісних та оцинкованих матеріалів;
  • секції стулки надійно скріплені між собою та оснащені ущільнювачами;
  • рухоме полотно згідно з європейськими стандартами безпеки має систему захисту від защемлення пальців.

ВІДКАТНІ ВОРОТА WISNIOWSKI MODERN — ВУЛИЧНА КОНСТРУКЦІЯ, ЩО НЕМАЄ АНАЛОГІВ

Для оснащення в’їзної частини приватного будинку виробник пропонує розсувні системи на роликах. Вони встановлюються на паркан зі сторони подвір’я і при відкритті відкочуються вздовж нього. Завдяки такому виду монтажу, відкатні брами економлять вільний простір проїжджої частини та не створюють зайвих перешкод у порівнянні з розпашними конструкціями.

Перевагами даних систем також є:

  • рухоме полотно розміщується на певній відстані від землі, що дозволяє встановлювати в'їзні ворота з Польщі над будь-якою поверхнею;
  • самонесучі конструкції працюють безвідмовно незалежно від погодних умов;
  • до стандартного оснащення входить фірмова автоматика, що дозволяє керувати системою дистанційно;
  • електричний привід, встановлений в стовпі, надійно захищений від негоди (також є моделі із зовнішнім монтажем механізму);
  • обладнуються пристроями безпеки: сигнальною лампою, фотоелементами, еластичними планками-накладками, вимикачем перевантаження тощо.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ НА ЗАМОВЛЕННЯ: ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

Сучасний підхід у оформлені дозволяє створити ідеальне поєднання стильової комбінації. Полотно відкатної системи серії MODERN за бажанням клієнта зашивається сталевими суцільними листами шириною 250 чи 500 мм. Відповідно до вуличної конструкції оформлюється й секційна гаражна брама. Для забарвлення пропонуються кольори колекції Home Inclusive 2.0. Вона налічує 16 унікальних відтінків зі структурою піщаника, яку створюють металеві частинки, що входять до складу спеціальної фарби.

ЯК ЗАМОВИТИ СУЧАСНІ БРАМИ НА РОЛИКАХ ТА КРАСИВІ ВОРОТА В ГАРАЖ В УКРАЇНІ?

Скористатися акційною пропозицією можна просто зараз! Телефонуйте на номер +38 (050) 356-21-14 чи +38 (067) 112-18-69 та подавайте заявку на виготовлення сучасних вуличних і гаражних конструкцій. Також оформити замовлення можна на нашому сайті, заповнивши відповідну електронну форму. Завітайте до одного зі спеціалізованих салонів «БРАМА МАРКЕТ», купуйте ворота Wisniowski та отримуйте знижку на обраний колір.

Немає коментарів
Додати коментар