ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ В РОЗПАЛІ! ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ WISNIOWSKI У КОЛЬОРІ «MODERN BLACK» ЗІ ЗНИЖКОЮ -75 ЄВРО!

Вхідні двері Wisniowski — це сучасні системи для зовнішнього використання, що були розроблені за новітніми технологіями. Вони здатні стати ідеальним рішенням для тих, хто цінує безмежні можливості у дизайні та оригінальність в оформленні власного помешкання. Функціональні й неповторні моделі створять надійний захист та збережуть тепло в будинку. Тільки сьогодні можна придбати якісні вуличні конструкції у кольорі «Modern Black» зі знижкою -75 євро!

Читайте також:

ЗОВНІШНІ ДВЕРІ З ПОЛЬЩІ — ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВИХ СИСТЕМ

Вхідні конструкції від польського заводу представлені двома лінійками - CREO та DEСO. Вони не схожі за своїми технічними характеристиками та мають деякі відмінності. Системи встановлюються на певну глибину, що обумовлено товщиною дверного полотна, оснащуються двома видами склопакетів та комплектуються по-різному. Однак, не дивлячись на безліч розбіжностей, між ними є й багато спільного.

Обидві моделі виготовляються з міцного та стійкого до деформації й негативних погодних умов алюмінію. Їхні конструкції мають особливу будову: профілі з терморозширенням, якісне внутрішнє наповнення, теплий поріг та надійні ущільнювачі. Саме завдяки таким особливостям вони не промерзають взимку, добре зберігають тепло та захищають будинок від протягів. Алюмінієві двері за замовчуванням оснащуються автоматичними системами з трьома точками закриття. За бажанням клієнта може бути встановлено механізм іншого типу.

АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ ТА ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Зовнішні сучасні системи Wisniowski можна доповнити функціональними пристроями, завдяки чому управляти ними стане максимально зручно та комфортно. Так, наприклад, пропонуються прилади для сканування відбитку пальця чи система SmartConnected, за допомогою якої керування конструкцією буде здійснюватись прямо зі смартфону.

Також є можливість оснастити вхідні двері доводчиками й електронним вічком з функцією дзвінка. Варто зазначити, що воно має здатність робити запис та зберігати його на картці пам'яті.

ДВЕРІ В БУДИНОК: ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

Привабливий зовнішній вигляд та поєднання сучасних технологій з оптимальними властивостями робить польські вхідні системи все більш популярними та затребуваними серед споживачів. Вони можуть бути пофарбовані у більш ніж 200 кольорів за палітрою RAL, стилізовані під деревину чи кам’яну поверхню, доповнюватися різноманітним склінням, фрамугами та сталевими ручками зі стильним дизайном.

ЯК ЗАМОВИТИ ДВЕРІ У КОЛЬОРІ «MODERN BLACK»

ЗІ ЗНИЖКОЮ -75 ЄВРО ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Щоб придбати акційний товар, заповніть електронну форму на сайті онлайн-маркету та зачекайте на зворотній дзвінок, або зателефонуйте прямо зараз на зручний номер: +38 (067) 112-18-69; +38 (050) 356-21-14. Професійні консультанти нададуть технічну підтримку та розрахують вартість дверей згідно з вашими побажаннями.

Завітайте до спеціалізованого салону «БРАМА МАРКЕТ» у будь-якому регіоні. Ознайомтеся більш докладно з даними виробами, подивіться каталоги вхідних дверей та інші зразки продукції Wisniowski — зсувні ворота у двір, оцинковані забори тощо.


Немає коментарів
Додати коментар