ВІДКРИВАЄТЬСЯ НОВИЙ ФІРМОВИЙ ШОУ-РУМ "БРАМА МАРКЕТ" У КИЄВІ!

Шановні колеги та друзі, запрошуємо Вас на відкриття нового шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ» у Києві! В рамках програми передбачено семінар на тему основних тенденцій розвитку на євроринку воріт: сучасні огородження, в’їзні системи та елітні вхідні двері. Презентація буде проведена представником головного офісу та директором з розвитку продажів у Східній Європі Dymitr CHAŻOWIEC. Учасники заходу матимуть змогу ознайомитися зі зразками та унікальними особливостями продукції заводу WISNIOWSKI, а також поспілкуватися з однодумцями та обмінятися досвідом з партнерами у перерві на каву-брейк та фуршеті.

Читайте також:

ПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД: ІСТОРИЧНІ ФАКТИ

Компанія «WISNIOWSKI» являється провідним європейським виробником, має великий досвід роботи (понад 27 років), а її продукція відома в багатьох країнах світу. Вона постійно стежить за новими тенденціями, вдосконалює свої вироби та застосовує передове автоматизоване обладнання на підприємстві. Такий підхід та сумлінне ставлення до робочого процесу дозволяє виготовляти високоякісні вхідні двері, в'їзні ворота преміум-класу та сучасні металеві паркани секційного типу з індивідуальним підходом в дизайні.

ГАРАЖНІ ВОРОТА WISNIOWSKI ТА ОГОРОДЖЕННЯ: ПЕРЕВАГИ СУЧАСНИХ СИСТЕМ

Вся продукція компанії виготовляється на заводі в Польщі на високотехнологічному обладнанні. Вироби відносяться до елітного сектору: вони не мають аналогів та значно вирізняються серед інших товарів на українському ринку.

Наприклад, секційні гаражні брами серії Prime — це функціональні в’їзні конструкції, що оснащені фірмовими панелями INNOVO та інноваційною системою ущільнювачів. Теплі ворота з сендвіч-панелей 60 мм також являються єдиними в світі, які серійно комплектуються запатентованим автоматичним пристроєм METRO.

Польські відкатні брами та огородження Wisniowski виготовляються зі сталі, що має найкращий захист від корозії з гарантійним терміном на 10 років. Такий високий показник стійкості до іржавіння та несприятливих кліматичних умов забезпечує інноваційна технологія Duplex, яка була спеціально розроблена саме для виробів даного типу. Вона поєднала в собі метод гарячого цинкування з подальшим його закріпленням лакофарбовим покриттям.

ЕЛІТНІ ВХІДНІ ДВЕРІ, ЯКІ ПЕРЕВЕРТАЮТЬ УЯВЛЕННЯ

Зовнішні системи, що розроблені за сучасними технологіями, можуть бути оснащені багатьма корисними функціями, які здатні зламати стереотипи. Теплі алюмінієві двері мають не тільки довершену конструкцію, що робить їх зломостійкими та наділяє відмінними тепло- й звукоізолюючими властивостями, а й доповнюються унікальними технологічними системами.

Вони можуть бути оснащені:

  • електронним вічком з дзвінком;
  • сканером для відбитка пальця;
  • кодовим замком з клавіатурою тощо.

Дані системи також можуть бути доповнені технологією дистанційного керування SmartConnected, яка здатна підтримувати зв’язок зі смартфоном. За допомогою неї можна управляти всіма вхідними та в’їзними конструкціями з будь-якої точки земної кулі, попередньо встановивши спеціальний додаток на телефон.

ЯК ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ У ПОЛЬЩІ В КИЄВІ?

Завітайте до демонстраційного салону «БРАМА МАРКЕТ» в Києві 15 листопада об 11 годині ранку за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, офіс 126, та ознайомтеся з продукцією й каталогами більш детально. Обравши необхідну модель алюмінієвих дверей, польські відкатні ворота чи інші вироби даного бренду, ви зможете оформити замовлення прямо на урочистому відкритті шоу-руму. Телефонуйте за номерами: +38 (067) 112-18-69; +38 (050) 356-21-14, дізнавайтесь подробиці та купуйте вироби преміум-класу.

Немає коментарів
Додати коментар