З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЕВГЕНІЙ!

Мати такого керівника як ви, Євген Володимирович, неабияка радість! Не кожен директор може виконувати важкі обов’язки так вправно, як Ви. «Брама Маркет» бажає Вам залишатись самим собою: уважним, життєрадісним, креативним та цілеспрямованим. Хороший та мудрий директор – це запорука процвітання компанії!

Сьогодні ми бажаємо Вам успіхів у розвитку бізнесу, а також міцного сімейного щастя! Нехай кожен день буде насичений радісними новинами, а поряд будуть лише справжні друзі, кохана жінка та щасливі діти. Колектив на роботі – це друга родина, яка також поважає Вас не тільки як керівника, але й як людину.

Працюючи під Вашим шефством, всі ми отримуємо нові знання та корисний досвід. Тільки Ви можете бути одночасно справедливою, творчою та позитивною людиною. Колектив «Брама Маркет» дружно вітає з днем народження та від душі бажає лише всього найкращого! Міцного здоров’я, як Ваше нескінченне терпіння, більше яскравих моментів в житті та успіхів у підкоренні нових вершин. Щоб близькі Вам люди завжди підтримували та надихали на впевнені кроки вперед.

Євген Володимирович, Ви – наш найулюбленіший директор, наставник та друг, що обов’язково надасть корисну пораду! Поздоровляємо!

Немає коментарів
Додати коментар