ЯК ФАХІВЦІ "БРАМА МАРКЕТ" ПОДОРОЖУВАЛИ ДО ІТАЛІЇ РАЗОМ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ CAME

Нещодавно фахівці «Брама Маркет» відвідали чудову країну Італію, де мали змогу зустрітися з провідними спеціалістами компанії з виготовлення відомої автоматики САМЕ. Відвідавши інженерно-виробничий завод та ознайомившись з продукцією 2018 року, вони дізнались про нові досягнення й технологічні рішення, а також побували у декількох мальовничих містах країни.

Читайте також:

ЧОМУ МИ СПІВПРАЦЮЄМО САМЕ З ЦІЄЮ КОМПАНІЄЮ?

CAME — це італійський бренд, що є лідером з виготовлення автоматики для воріт будь-якого призначення, шлагбаумів, боллардів тощо. Великий досвід роботи, який складає понад 30 років, та використання сучасних технологій дозволяє компанії виготовляти високоякісну продукцію, що підтверджується сертифікатом ISO 9001:2000. На сьогоднішній день виробник має широкий модельний ряд, що дозволяє підібрати обладнання відповідно до умов використання того чи іншого об’єкту.

Побувавши на заводі, фахівці з України відзначили, що якість продукції перевіряється на кожному етапі виробництва та виготовляється з дотриманням всіх встановлених вимог щодо даної продукції. Саме завдяки високим стандартам якості, виробник САМЕ зміг досягти визнання користувачів багатьох країн світу, а його товари стали настільки відомі та популярні. Він постійно оновлює та вдосконалює свої товари, представляє нові розробки на виставках та має безліч нагород і сертифікатів від міжнародних організацій.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ІТАЛІЙСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

Товари даної компанії широко використовуються як в житловому, так і в промисловому секторі. Електроприводи для воріт представлені різними моделями. Це дозволяє обирати пристрої для різних видів брам, а також зробити управління ними більш зручнішим. Обладнання розраховано на інтенсивне використання та працює у широкому температурному режимі.

Також фірма виготовляє автоматичні шлагбауми, завдяки яким можна контролювати санкціонований в’їзд транспортних засобів на приватну територію. Вони представлені в асортименті: здатні перекривати проїзд шириною від 4-х до 12 метрів.

Деякі моделі оснащені складними стрілами, що дає можливість встановити їх у просвіти з обмеженою висотою, а також мають швидкісний підйом планки.

Різновиди боллардів - дорожних блокіраторів - дозволяють обладнати паркінг, приватну територію тощо сучасними системами контролю доступу, якими можна управляти дистанційно за допомогою пульта САМЕ. На відміну від шлагбаумів, вони відмінно перекривають шлях транспорту та не заважають при цьому вільному проходу пішоходів.

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО ПОДОРОЖ МІСТАМИ ІТАЛІЇ

Приїхавши на зустріч по обміну досвідом, фахівці САМЕ влаштували представникам з України незабутню екскурсію містами країни. Подорож розпочалась з поїздки на острів Іскія — це вулканічний острів, що знаходиться в Тірренському морі біля західного узбережжя Італії, в північній частині входу в Неаполітанську затоку. Потім компанія відвідала острів Капрі та місто Позітано, яке являється муніципалітетом у регіоні Кампанія, провінції Салерно. Завершальним етапом поїздки стало давньоримське місто Помпеї та неподалік розташований Неаполь.

ЯК ЗАМОВИТИ ІТАЛІЙСЬКУ АВТОМАТИКУ НА ВОРОТА ТА ПАРКУВАЛЬНІ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ?

Дуже просто! Оформіть заявку на придбання необхідної продукції на сайті brama-market.lviv.ua, який являється офіційним представником компанії САМЕ. Ми гарантуємо швидку та якісну доставку з Італії та надаємо гарантійне й подальше сервісне обслуговування.

Якщо ви бажаєте ознайомитися з даною продукцією більш детально, завітайте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ» в одному з шести міст України, адресу яких можна дізнатись, перейшовши за посиланням. Консультація проводиться за телефонами: +38 (067) 112-18-69; +38 (050) 356-21-14.

Немає коментарів
Додати коментар