ВИГІДНА ЖОВТНЕВА ПРОПОЗИЦІЯ! ВІДКАТНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ + ХВІРТКА ЗІ ЗНИЖКОЮ -250 ЄВРО

Територія вашого заміського будинку відрізняється невеликим розміром та виникло питання перекриття заїзду? Відкатні вуличні ворота з хвірткою – ідеальне рішення, завдяки якому ви отримуєте надійний захист ділянки та швидкий доступ до неї. А до кінця жовтня діє неймовірна пропозиція від «Брама Маркет»: придбати консольну систему з додатковим входом можна зі знижкою -250 євро!

vidkatni-vulichni-vorota-z-khvirtkoyu

Читайте також:


ВУЛИЧНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ: ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Брами з секцій відрізняються своєю стійкістю до будь-яких поривів вітру, високою міцністю та забезпеченням високої жорсткості стулки. Полотно конструкції має пінополіуретанове заповнення, що не шкідливе для здоров’я людини. Матеріал знаходиться між сталевими листами, які захищенні від процесів корозії.

Відкатні ворота мають наступні переваги:

  • За рахунок компактних габаритів не потребують додаткового місця для відкривання;
  • Є можливість автоматизування процесу експлуатації;
  • Стійкі до механічних пошкоджень;
  • Забезпечують надійний захист території протягом багатьох років.

vidkatni-vulichni-vorota

В’ЇЗНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ: ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

Світові виробники вуличних конструкцій пропонують конструкції, які відповідають всім європейським стандартам, а також побажанням замовника. Залежно від вимог клієнта хвіртка може бути розміщена двома способами: врізана в полотно або встановлена окремо. У будь-якому випадку вона має однаковий з брамою стиль та збирається з того ж самого матеріалу.

Треба відзначити, що виготовлення воріт відбувається чітко за розмірами в’їзду та відповідно до загального дизайну території. Тому клієнт завжди отримує очікуваний результат. А допомагає в цьому широкий асортимент структур поверхонь секцій, різноманітність кольорів та можливостей декорування. Фарбування здійснюється за допомогою сучасної технології порошкового покриття, що додає сталевим листам міцності та захищає їх від пошкоджень.

vidkatni-vulichni-vorota-z-khvirtkoyu

ВОРОТА НА РОЛИКАХ З АВТОМАТИКОЮ – ЗАПОРУКА КОМФОРТНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Вуличні брами збираються з якісних та міцних рухомих механізмів, що розраховані на щоденне функціонування. Але уявіть, що ви здатні подовжити термін їх коректної роботи, а разом з тим полегшити та скоротити процес відкривання/закривання заїзду! Треба лише придбати ворота, а разом з ними купити автоматику CAME, FAAC або NICE. Італійське обладнання чудово поєднається з консольною брамою та гарантуватиме коректне функціонування механізмів. До того ж, керувати конструкцією можна буде не виходячи з автомобіля за допомогою пульта дистанційного управління.

vidkatni-vulichni-vorota

ЯК ЗАМОВИТИ ВИЇЗНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ ТА ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ -250 ЄВРО?

«Брама Маркет» пропонує клієнтам продукцію виключно від перевірених виробників, а разом з тим робить вигідні пропозиції. Щоб дізнатись подробиці щодо того, як купити відкатні ворота з сендвіч-панелей разом із хвірткою та зекономити 250 євро, звертайтесь за номером: +38 (050) 356-21-14. Менеджер швидко проведе розрахунок вартості брами за вказаними розмірами з урахуванням знижки та відповість на всі питання.

zamoviti-vi-zni-vorota-z-khvirtkoyu-ta-otrimati-znizhku-250-ievro

У нас завжди діють такі послуги, як швидке виготовлення замовлення та доставка в будь-яке місто, професійний монтаж та гарантійне обслуговування.

Ознайомитись з акційною пропозицією та визначитись із дизайном можна у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ» в Одесі, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Харкові та Києві.

Немає коментарів
Додати коментар