Промислові ворота в кількості двох штук зі знижкою -150 євро!

Нескладно здогадатись, що для фабрик, заводів, цехів та інших підприємств використовуються спеціальні підйомні в’їзні системи, які відрізняються від гаражних. Секційні ворота на виробництво мають не тільки більші розміри, але й інші технічні параметри. Головною задачею цих систем являється спрощення доступу до приміщення, його захист від сторонніх осіб та негативного кліматичного впливу. Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечити комфортні умови роботи, тому із задоволенням допоможемо обрати оптимальну модель конструкції та подаруємо унікальну знижку -150 євро!

sekcіjnі vorota na virobnictvo

Читайте також:

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ПІДЙОМНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ВІД ПОБУТОВИХ СИСТЕМ?

Конструкції для виробничих об’єктів розраховані на використання у великих приміщеннях з інтенсивним робочим режимом. Встановлюють секційні ворота на склад або в ангар, автомийку чи СТО, в торгові комплекси та інші будівлі.

Варто звернути увагу, що дані системи можуть монтуватись у будь-який тип проїзду, навіть в проріз з нестандартними параметрами. Відомі європейські виробники пропонують, як правило, більш ніж 10 типів напрямних, завдяки яким можна обладнати приміщення з нахиленою або низькою стелею.

sekcіjnі vorota na virobnictvo

ВОРОТА ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ ДЛЯ СКЛАДА: ЧОМУ САМЕ ВОНИ?

Головною перевагою цих конструкцій є те, що стулка складається з секцій товщиною від 40 до 80 мм. Залежно від особливостей приміщення, підбирається оптимальне полотно, наприклад, ворота для автомийки повинні мати стійкість до підвищеної вологості.

Головну роль грають не тільки «сендвічі», але й працюючі механізми. Брама розрахована на щоденне навантаження, крім того, треба правильно обрати торсіон. Залежно від інтенсивності використання, він може виконувати від 25 000 до 100 000 робочих циклів.

sekcіjnі vorota na virobnictvo

Щодо переваг, промислові ворота мають наступні особливості:

  • Можливість обладнання конструкції автоматикою;
  • Справне функціонування протягом багатьох років завдяки якісній фурнітурі;
  • Спрощення доступу у випадку відсутності додаткового входу – врізання хвіртки в стулку;
  • Надійний захист від злому й корозії, а також стійкість перед негативними кліматичними умовами.

promislovі vorota

ВОРОТА В ЦЕХ: ДИЗАЙН ТА КЕРУВАННЯ

Кожен модель брами відрізняється стилістичними рішеннями, які можуть бути застосовані для її декорування. Але в будь-якому разі виробники надають безліч варіантів кольорового оформлення полотна. Деякі з них навіть виготовляють панорамні секційні ворота, що виконані з якісного міцного скла.  Прозорі панелі забезпечують додаткове освітлення вдень, за рахунок чого можна заощаджувати на електроенергії.

Щодо автоматизування процесу відкриття та закриття брами, у нас можна купити електропривід CAME, NICE чи FAAC. Додаткове обладнання від італійських виробників здатне забезпечити коректну роботу рухомих механізмів та подовжити термін їх функціонування.

zamoviti avtomatichnі vorota na virobnictvo zі znizhkoyu -150 єvro v ukraїnі

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО ЗІ ЗНИЖКОЮ -150 ЄВРО В УКРАЇНІ?

Щоб отримати надійну в’їзну систему для підприємства, треба якомога скоріше зателефонувати нам за номером +38 (050) 356-21-14. Менеджер швидко підбере оптимальну модель брам саме для вашого приміщення та озвучить вартість з урахуванням акційної пропозиції.

Ознайомитись з асортиментом товарів завжди можна в найближчому виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Дізнайтесь адресу офісу у вашому місті на сайті або у менеджера. Швидше замовляйте пару промислових воріт зі знижкою 150 євро!

Немає коментарів
Додати коментар