КУПУЙТЕ ГАРАЖНІ ВОРОТА RYTERNA ТА ФІРМОВІ ВХІДНІ ДВЕРІ ЗІ ЗНИЖКОЮ -250 ЄВРО!

Литовський завод RYTERNA пропонує споживачам надійні гаражні та вхідні системи. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей, який дозволяє обрати оптимальну конструкцію для обох випадків. Окрему увагу заслуговують секційні ворота та зовнішні двері, які виготовляються у сучасному стилі та можуть мати однаковий дизайн!

sekcіjnі vorota ta zovnіshnі dverі

Читайте також:

ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

Паркувальні приміщення необхідно захищати від злодіїв і негативних зовнішніх умов. Тому слід враховувати декілька характеристик при виборі в’їзної конструкції: надійність, якість, функціональність та безпечність.

Ворота з сендвіч-панелей RYTERNA мають безліч переваг та можуть похвалитись бездоганними технічними параметрами. Стулка складається з секцій (40 мм), які мають щільне наповнення пінополіуретаном. Панелі надійно скріплені між собою спеціальними петлями. Рух полотна здійснюється по сталевим напрямним (1,5 мм). Кожна металева деталь має оцинковане покриття, яке захищає її від процесів окислення.

sekcіjnі garazhnі vorota

Виробник пропонує дві моделі підйомних воріт:

  • R40 – оснащена пружиним механізмом, який має невеликий робочий потенціал (15 000 циклів). Відрізняється швидким та зручним монтажем у будь-який в’їзд;
  • TL – має торсійну систему балансування, яка розрахована на 25 000 підйомів за закривань стулки.

vorota z vrіznoyu xvіrtkoyu

Якщо до паркувального приміщення нема додаткового доступу, під замовлення система оснащується РЛП та замком з ключем для ручного відкривання. Кращім рішенням буде встановити електричний привід CAME, NICE або FAAC. Таким чином ви не тільки отримаєте комфортне використання, але й справно працюючі автоматичні ворота.

Для кожної моделі пропонується безліч дизайнерських рішень, серед яких можна обрати не тільки кольорове забарвлення, але й структуру та фактуру панелей.

garazhnі vorota rіterna

ЗОВНІШНІ ДВЕРІ З ЛИТВИ: НЕПЕРЕВЕРШЕНА НАДІЙНІСТЬ

Виробником надається вибір з трьох моделей вхідних конструкцій: RD65/80/100. Вони відрізняються між собою технічними параметрами та дизайнерськими оформленнями. Автоматичні двері можуть виконуватись в одному стилі з гаражними брамами, що дозволяє отримати гармонійне поєднання двох систем. Кожна модель виготовлена з якісних матеріалів, оснащена інноваційними системами захисту та розумним керуванням.

До речі, в нашому виставковому салоні у Львові нещодавно з’явився новий зразок вхідних дверей RD100! Обов’язково завітайте до нього, щоб ознайомитись з якісними зовнішніми системами.

 zamoviti vorota dlya garazha ta dverі v budinok zі znizhkoyu 250 єvro

ЯК ЗАМОВИТИ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА ТА ДВЕРІ В БУДИНОК

ЗІ ЗНИЖКОЮ 250 ЄВРО?

Бажаєте негайно стати власником цього дуету за привабливою ціною? Звертайтесь до нас будь-яким зручним для вас способом: зателефонуйте за номером  +38 (067) 693-70-77, або залиште свої дані на сайті, й ми самі з вами зв’яжемось.

Чому купити браму та двері треба саме в нас:

  • Виготовлення воріт та зовнішніх систем здійснюється під вказані розміри;
  • Пропонується будь-який дизайн на ваш смак;
  • Гарантуємо швидке виконання замовлення;
  • Виконуємо професійне монтування;
  • Надаємо гарантію на всю продукцію.

Дізнатись більше про знижку на гаражні ворота з Литви та двері для дому можна в телефонному режимі. А краще завітайте до найближчої виставкової зали «БРАМА МАРКЕТ» в Україні.

Немає коментарів
Додати коментар