ВУЛИЧНІ В'ЇЗНІ ВОРОТА + ХВІРТКА ЗІ ЗНИЖКОЮ -150 ЄВРО!

Кожен знає, що металеві конструкції здатні надати максимальний рівень захисту приватній території. Ми пропонуємо надійні відкатні ворота з решітки, які неодмінно стануть частиною будь-якого дизайну фасаду, особливо якщо його виконано у стилі «мінімалізм» або «класика». Залежно від зовнішнього вигляду ділянки індивідуально підбирається ґратчасте оформлення стулки. Таким чином отримується конструкція, яка не тільки надійно захищає, але й виступає гармонійним доповненням загальному дизайну.

 Рекомендуємо ознайомитись:

МЕТАЛЕВІ ВОРОТА: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЙ

Для виготовлення в’їзних систем використовується оцинкований метал або алюміній. Перевагою останнього матеріалу є висока стійкість до процесів корозії. Щоб забезпечити захист від кліматичних умов та механічних пошкоджень конструкцію покривають порошковою фарбою.

Щоб подовжити термін експлуатації вуличної брами, рекомендується монтувати хвіртку, яку можна виконати в одному стилі з нею. Це дозволяє отримати зручний доступ до території, а також зменшити навантаження на рухомі механізми.

В’ЇЗНІ ВОРОТА З МЕТАЛЕВОЮ РЕШІТКОЮ: ПЕРЕВАГИ

  1. Зносостійкість та міцність. Перед початком монтувальних робіт виконується підготовка основи з бетону, в якій розташовується швелер. Під час цієї процедури треба враховувати глибину промерзання ґрунту.
  2. Надійність та якість матеріалів. Виготовлення конструкції відбувається з міцної сталі чи алюмінію. Фурнітура розрахована на довготривале виконання своїх функцій.
  3. Безпека використання. В’їзна система має сучасне оснащення, що запобігає появі нещасних випадків. Додатково встановлюються фотоелементи, які визначають наявність перешкоди та за необхідністю повертає стулку у відкрите положення. Також монтується лампа оповіщення, яка дає знати, коли відбувається рух полотна.
  4. Захист від несанкціонованого доступу. Для надійності конструкції застосовується якісна фурнітура.
  5. Можливість автоматизувати процес використання. Для зручної експлуатації та коректної роботи механізмів встановлюється електричний привід FAAC, NICE, CAME або іншого виробника на вибір.

ЗАЛІЗНІ ВОРОТА З ПРИВАБЛИВИМ ДИЗАЙНОМ

Ґратчасті в’їзні брами, які є частиною огорожі заміського будинку, повинні мати не тільки бездоганні технічні показники, але й відповідати стилю всієї території. На вибір пропонується безліч дизайнерських рішень, завдяки яким є можливість створити унікальну конструкцію.

Виготовлення воріт відбувається з урахуванням особливостей в’їзної частини, а також побажань замовника. Залежно від варіантів оформлення, система гармонійно поєднується с такими стилями як класика, мінімалізм, бароко, Hi-Tech і навіть готика.

ЯК ЗАМОВИТИ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ ТА ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ 150 ЄВРО?

Щоб скористатись вигідною пропозицією, залиште свої дані на сайті brama-market.lviv.ua - менеджер передзвонить протягом 5 хвилин. Він проведе розрахунок вартості вуличної системи відповідно наданим розмірам. Якщо ви не впевнені у правильності зроблених замірів, замовляйте безкоштовну послугу виїзду спеціаліста на об’єкт.

Виготовлення полотна може здійснюватися за індивідуальним ескізом, щоб обговорити це або отримати повну консультацію, звертайтесь за номером: +38 (067) 693-70-77.

І тільки зараз встигніть зробити замовлення на металеві ворота з хвірткою та зекономити -150 євро! Детальнішу інформацію можна дізнатись за вказаним телефоном або в одному з виставкових салонів «БРАМА МАРКЕТ» в Україні.

Немає коментарів
Додати коментар