СЕКЦІЙНІ ВОРОТА + АВТОМАТИКА = ЗНИЖКА - 75 ЄВРО!

Білоруські секційні ворота для гаража мають сучасний привабливий дизайн та безліч переваг. Вони здатні не тільки прикрасити паркувальне приміщення, а й створити надійний захист для вашого авто. Підйомні брами Alutech, на відміну від розпашних конструкцій, при відкритті не займають вільний простір, а завдяки оснащенню автоматикою, зручні та безпечні в управлінні. Придбати функціональні в’їзні системи разом з електричним приводом зі знижкою 75 євро можна вже зараз. Спішіть скористатися вигідною пропозицією, термін акції обмежено!

 секційні ворота для гаража

Читайте також:

ВИДИ ВОРІТ ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ ALUTECH

Секційні брами білоруського виробництва відрізняються надійністю та безпечністю, а також здатністю до відмінної герметизації отвору та теплоізоляції. Вони представлені трьома моделями:

  1. Особливість серії Classic — регульована муфта, яка здатна заблокувати вал в разі виникнення проблеми та запобігти падінню полотна. Вона оснащується проміжними петлями з нержавіючої сталі, що мають антикорозійний захист, та може мати максимальний розмір 6000х3085 мм. Для даної лінійки передбачено декілька видів монтажу, що дозволяє встановити підйомну браму у будь-який гаражний отвір.
  2. Модель Trend є новинкою 2015 року та являється бюджетним аналогом серії Classic. За своїми технічними характеристиками вона дещо поступається попередній, але при цьому залишається функціональною та практичною. Конструкція оснащена сендвіч-панелями завтовшки 40 мм та якісною фурнітурою з оцинкованої сталі.
  3. Головна перевага лінійки Standard — балансування полотна здійснюється пружинами розтягування. Це забезпечує не тільки легкий хід стулки, а й виключає її мимовільне опускання. Додатково встановлена система «пружина в пружині» створює захист від відскоку деталі в разі її поломки. Дана серія характеризується простим монтажем та за бажанням покупця може комплектуватися торсіонним механізмом.

 ворота для гаража

ПЕРЕВАГИ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ НА ГАРАЖ

  • Полотно секційної брами складається з декількох пінонаповнених панелей, які скріплюються між собою спеціальними петлями зі сталі.
  • Конструкція має полімерне покриття, що робить її стійкою до змін температури та погодних умов.
  • Підйомні ворота на гараж оснащені захисними системами від защемлення пальців та блокування полотна в разі обриву троса чи поломки пружин.
  • Брама з «сендвічів» характеризується легким ходом стулки при будь-якому виді управління.
  • Широкий вибір дизайнерських рішень від стандартного оформлення типу «гофр» до сучасного — стилізованого під деревину, а також доповнення у вигляді віконець, врізних чи окремих хвірток.

 ворота

КЕРУВАННЯ ГАРАЖНИМИ ВОРОТАМИ З АВТОМАТИКОЮ

Оснастити систему можна одним із електричних приводів, що представлені на сайті. Для секційних брам добре підходять пристрої італійського виробництва, які розраховані на часте використання, наприклад, автоматика Came. Вона складається з якісних і довговічних компонентів, працює в широкому температурному діапазоні, а її електроніка надійно захищена від несприятливих погодних умов. Завдяки автоматиці процес контролю відкриття та закриття системи стане легким, комфортним та зручним.

ЯК ЗАМОВИТИ ГАРАЖНУ БРАМУ ALUTECH ІЗ ПРИВОДОМ В УКРАЇНІ?

Подайте заявку на виготовлення секційних воріт через інтернет-магазин або за номером телефону: +38 (067) 112-18-69. Обрати модель виробу, автоматику, дизайн чи інші необхідні аксесуари також можна у одній із демонстраційних зал «БРАМА МАРКЕТ», що розташовані в різних регіонах України. В наших шоу-румах представлені зразки продукції даного виробника, а також є стенд з автоматичною підйомною системою.

Немає коментарів
Додати коментар