ГАРАЖНІ ВОРОТА KRUZIK ІЗ БУДЬ-ЯКИМ МОТИВОМ "БЕТОН" ЗА ЦІНОЮ STANDARD!

Сучасний стиль лофт, який відмінно поєднує в собі практичність, мінімалізм та креативність, стає все більш популярним. Не зважаючи на те, що екстер’єр, який в даному оформлені виглядає досить бюджетним, насправді вважається одним з найдорожчих у світі. Чеський виробник Kruzik виготовляє ексклюзивні гаражні секційні ворота, в тому числі й з мотивом «бетон», які зараз можна придбати в інтернет-магазині за ціною серії Standard.

секційні ворота

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК

Читайте також:

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА


Компанія Кружик займається виробництвом різних видів брам уже понад 23 роки. Великий досвід роботи та використання сучасних технологій роблять її лідером в даній галузі. Чеські ворота із сендвіч-панелей, оздоблені оригінальним друком, здатні стати справжньою прикрасою будь-якого паркувального приміщення. Саме завдяки запатентованій унікальній технології DURA PRINT, можна купити браму, яка повністю відповідатиме вашим побажанням. Колекції представлені наступними серіями:

  • Лінійка Standard реалістично імітує різні породи дерева та відмінно підходить для оформлення гаража в еко-стилі.
  • Деякі моделі колекції Exclusive також стилізовані під деревину, але є й зовсім інші. Вони виконані в нестандартному оформлені та мають вигляд кам’яної стіни, зображення абстрактних ліній, магічних кіл тощо.
  • Серія Individual відрізняється від інших моделей яскравими кольорами. Декор також може бути створено за індивідуальним замовленням. Для цього необхідно надати розмір гаражних воріт та бажане зображення у форматі 360 DPI.
  • Колекція Unico неодмінно сподобається прихильникам креативу та сучасного мистецтва, оскільки вона відрізняється оригінальністю та має ефект оптичної ілюзії.
  • Лінійка NEXT GEN включає моделі, які поєднують в собі геометричні фігури й ілюстрацію різних матеріалів, 3D-ефекти та інші прийоми. Така комбінація декорування являється нововведенням у галузі оформлення підйомних секційних брам.

секційні системи

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ СКЛАДНИХ ВОРІТ З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

В’їзні секційні системи мають не тільки привабливий і оригінальний зовнішній вигляд, а й відрізняються надійною та міцною конструкцією. Виготовлення воріт здійснюється під пильним контролем на сучасному обладнанні, завдяки чому всі вироби мають високу якість та відповідають стандартам ЄС.

Секційне полотно складається з «сендвічів». Дані панелі мають сталевий корпус та наповнені щільним пінополіуретаном, тому мають відмінні теплоізоляційні властивості. Їхня товщина складає 40 см, а висота може бути 500 або 610 мм. Фурнітура та інші складові частини конструкції також виготовляються зі сталі та мають оцинковане покриття, яке забезпечує надійний захист від корозії.

Брама підйомного типу в залежності від інтенсивності експлуатації може комплектуватися балансуючим механізмом з пружинами, що розраховані на 15 000 циклів, або торсіоном з робочим ресурсом на 25 000.

секційні ворота від виробника Kruzik

ЯК ЗАМОВИТИ ЕКСКЛЮЗИВНУ ГАРАЖНУ БРАМУ ЗА ЦІНОЮ STANDARD В УКРАЇНІ?

Купити секційні ворота від виробника Kruzik можна в інтернет-магазині brama-market.lviv.ua, залишивши заявку на сайті або подзвонивши за телефоном: +38 (067) 112-18-69 чи +38 (050) 356-21-14. Також на сайті можна обрати автоматику для гаражних воріт — FAAC, NICE (Італія) або інші електроприводи відомих брендів, підібрати огорожу чи необхідні аксесуари. Завітайте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ» у вашому регіоні, ознайомтеся зі зразками продукції та подивіться, як працює підйомна система. Поспішіть скористатися вигідною пропозицією, строк дії акції обмежений!

Немає коментарів
Додати коментар