Огляд нових приводів для відкатних брам – Came BX400 та Came BX800

Розсувні ворота для приватного будинку повинні працювати тихо та безперебійно, надійно захищаючи подвір'я від небажаних гостей. Ідеальну роботу в’їзної системи забезпечить сучасний електричний привід CAME, підібраний згідно з габаритами та вагою полотна. Нові пристрої управління з модельного ряду BX розроблені спеціально для побутових брам. Вони спрямовані на пришвидшення доступу на територію для її власників та надійного захисту конструкції від несанкціонованого відкриття. Пропонуємо просто зараз розглянути основні можливості високоякісної італійської автоматики.

привід CAMЕ

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК

Ще більше корисної та цікавої інформації можна знайти тут:

Електричні приводи для відкатних воріт САМЕ: особливості та переваги

Не дивлячись на те, що модельний ряд BX існує вже достатньо довго, його постійно вдосконалюють, доповнюючи новими варіаціями виробів. Для створення автоматики використовується найсучасніше обладнання та впроваджуються виключно передові технології. Тепер в серію електроприводів від САМЕ входять максимально покращені пристрої, які стають ідеальним рішенням для управління побутовими конструкціями.

приводи для відкатних воріт САМЕ

РОЗРАХУНОК ЗА 5 ХВИЛИН

Виробник пропонує 2 версії систем керування:

  • Автоматику 801MS-0020 створено для роботи із розсувними брамами вагою до 400 кг та шириною до 14 м.
  • Пристрої 801MS-0030 здатні витримувати більше навантаження і працюють з полотнами, що мають такий самий розмір, але відрізняються масою (до 800 кг).

приводи для відкатних воріт

ПЕРЕДЗВОНИМО ЗА 5 ХВИЛИН

Кожен привід для відкатних воріт САМЕ BX поєднує в собі всі необхідні властивості для стабільної та злагодженої роботи. Вироби обладнують потужними та довговічними редукторами, а також надійними електричними моторами. Обидва пристрої працюють від напруги 230 В. Також автоматику оснащують сучасним дисплеєм, що прискорює та спрощує налаштування системи та її запуск. У привід вбудовують енкодер, який потрібен для контролю руху.

автоматика каме

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

В разі необхідності на виріб опціонально встановлять магнітні кінцеві вимикачі. До того ж, до автоматики можна підключати резистивні кромки безпеки.

Спеціалісти італійського заводу зробили нові пристрої не тільки більш надійними та функціональними, а й привабливішими. Корпуси отримали новий дизайн: завдяки кришкам темно-сірого кольору вони стали виглядати максимально сучасно та стильно.

автоматика для воріт

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ ВЖЕ ЗАРАЗ

Безпека функціонування та досконалий контроль

Автоматика для відкатних воріт BX400 і BX800 ідеально синхронізується з пристроями дистанційного управління від виробника САМЕ та бездротовою системою безпеки RIO. Функція самодіагностики допомагає уникати серйозних неполадок та завжди підтримувати прилад у стабільному стані. Варто зазначити, що обраний електричний привід легко підключиться до CAME CONNECT. Це дозволить керувати в'їзною системою та контролювати її в режимі онлайн.

CAME CONNECT

ШВИДКО ВІДПОВІМО НА ЗАПИТАННЯ

Як замовити автоматику для консольних воріт в Україні?

Станьте першим власником найсучаснішого пристрою для управління розсувною брамою! Зробіть замовлення за телефоном +38 (050) 356-21-14 чи +38 (067) 112-18-69 просто зараз або залиште свій номер для зворотного зв’язку у спеціальній заявці.

Кваліфіковані менеджери brama-market.lviv.ua допоможуть обрати модель електричного приводу, враховуючи ваші побажання та параметри воріт. Для того, щоб отримати детальну технічну консультацію від досвідчених фахівців, завітайте до будь-якого спеціалізованого салону «БРАМА МАРКЕТ» в Україні.


Немає коментарів
Додати коментар