ЯКЩО Є МРІЯ СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ ВИТВІР МИСТЕЦТВА, ТО ЦЕ ЗНАК!

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ 


Думаю, не треба пояснювати, наскільки міцні та надійні ковані вироби з металу. Загартовування у вогні робить його стійким до деформації, сколів та появлення тріщин. Такі брами складно винести машиною, а тим паче ломом. Сталеві накінечники різних форм (загострені вензеля та піки) у верхній частині огорожі будуть надійно захищати вашу ділянку від непрошених гостей. Ви можете замовити ковані брами із будь-яким заповненням або комбінованого типу. Найпопулярнішими є такі комбінації матеріалів: метал + деревина, метал + полікарбонати. Поєднання останніх надає конструкції легкості та зменшує натиск на петлі. У якості бюджетного варіанту пропонується профлист.


Автоматичні ковані брами у Рівному Ковані ворота на замовлення у Рівному


Застосування методу холодного цинкування дозволяє зберегти гарний вигляд кованого полотна від іржі та корозії на 10 років. Цинкова фарба вкриває виріб  тонким шаром та захищає його від сонячних променів та вологи. Найбільшої популярності серед дизайнерських рішень користується патинування, за допомогою якого виріб набуває антикварного вигляду із переливами срібла або золота. Купуйте ковані брами для вулиці від компанії brama-market.lviv.ua  3 24 по 31 травня 2017 року та отримайте знижку -20%!Переваги установки вуличних металевих воріт

 

Для розуміння усіх технічних процесів художнього кування, ми краще розповімо про властивості, які набувають металеві брами після закінчення.  

- метал загартовується у вогні та обробляється вручну. Однак, ви можете скомбінувати матеріали, щоб зменшити навантаження на петлі або підкреслити естетичні властивості виробу.


Винесемо найбільш популярні комбінації матеріалів:


Комбінації

Метал із полікарбонатом

Металева ковка із основою з профільованого листа

Металева ковка з дерев’яною основою

Мідь та ковані елементи

 

ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАДИ РОБІТ:

Подивитися фото вуличних воріт у Рівному


- після нанесення шару цинку, металевий виріб отримує антикорозійну гарантію на 10 років;

- ручна робота – це завжди індивідуальний та унікальний витвір мистецтва;

- ви можете замовити виготовлення брами за власним ескізом.


Ціновий діапазон на вуличні ковані ворота

 

Вартість такої роботи завжди залежить від розмірів та складності візерунку: відсувні ворота 3500х2000 мм – 1630 євро, розпашні брами 6500х2000 мм – 3270 євро.


Отримати знижку на вуличны брами у Рівному

 ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Те, чого ви ще не знали! 5 запитань про художнє кування!

 

1. Я хочу отримати більш бюджетний варіант в’їзних воріт, але з ковкою, що можете запропонувати?

У якості альтернативного варіанту під основу пропонуємо профнастил. Якщо прикрасити його кованими деталями, то вийде недорого та гарно.

 

2. Що таке патина та як вона наноситься?

Це спеціальна фарба, яка наноситься на метал вручну та надає йому антикварного вигляду. Доступні відтінки: античне золото, зелень, срібло та мідь.

 

3. Що краще обрати: відсувні або розпашні системи?

Це залежить лише від особливостей та розміру вашої ділянки. Якщо площа двору дозволяє встановити розпашні стулки, то встановлюйте їх. Якщо ж ні, то відкатні ворота – саме ваш варіант.

 

4. Розповіли про послугу візуалізації – це що?

Ми накладаємо модель готових воріт на фото вашої ділянки, так ви зможете оцінити, як вони будуть виглядати у дворі перед їх створенням.


5. Яку автоматику порадите для вуличних брам?

Ми завжди радимо перевірені приводи італійського виробництва Каме, Nice або Faac.


ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ:

Задати питання менеджеру у Рівному

 ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ


Де придбати ковані ворітні системи у Рівному?

 

Наш магазин БРАМА МАРКЕТ пропонує не тільки вуличні, а ще й гаражні конструкції та автоматику до них. Окрім цього, є власне виробництво відкатних брам із профлиста. Зробити замовлення можете на сайті або в офісі нашої компанії у Рівному по вулиці Грушевського, 2а.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:

Автоматика для кованих воріт у Рівному Вуличні брами з профлиста у Рівному


Ролетні брами для гаража у Рівному

Немає коментарів
Додати коментар