Найбільш приваблива пропозиція від brama-market.lviv.ua! Знижка 40% на автоматику для промислових воріт Ryterna у Луцьку та Рівному! Встигніть замовити до 29 грудня!

Промислові ворота використовуються для установки на складських приміщеннях і виставкових центрах, в ангарах і сервісних центрах. Сфера їх застосування така ж велика, як і їх розміри. Виготовлені з найміцніших матеріалів, такі ворота з легкістю витримають будь-які погодні умови. Вони прослужать своїм власникам довгу службу.

Компанія БРАМА-МАРКЕТ рада запропонувати улюбленим клієнтам привабливу знижку на автоматику для промислових воріт! Тільки до 29 грудня на всю автоматику CAME ви отримуєте грандіозну знижку 40%!


Луцьк промислові ворота


У чому перевага промислових воріт Ryterna?


  1. Приваблива ціна від 722 євро
  2. Наявність теплих секційних воріт Ryterna TLP Ultra Thermo, товщина панелей в яких становить від 42 мм
  3. Максимальний розмір: 7000х5000

Найпопулярнішими моделями автоматики для промислових воріт є CAME C-BXE і CAME C-ВХЕК.Чому необхідно замовити автоматику для промислових воріт у Луцьку та Рівному?


  1. Безкоштовна доставка по всій Україні
  2. Доставка протягом 5-ти робочих днів
  3. Гарантія на продукцію – 3 роки
  4. Європейська якість

Більш того, наші майстри без проблем можуть створити ворота за вашим смаком, починаючи від кольору конструкції і закінчуючи дизайном.


Купити промислові ворота Рівне


Компанія brama-market.lviv.ua виготовляє і встановлює промислові ворота в усіх містах України: Київ, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця.

Ви можете завітати до салону нашої компанії у Луцьку за адресою вулиця Зв’язківців, 1а та у Рівному за адресою вулиця Грушевського, 2а. Наші консультанти будуть раді допомогти вам.

Поспішайте замовити автоматику для промислових воріт Ryterna до 29 грудня з відмінною знижкою!

Немає коментарів
Додати коментар