НОВИНИ

akciya na vorota ta vhidni dveri

Ремонт в будинку в самому розпалі, і настав час міняти вхідні двері та гаражну браму? Варто поспішати! Адже лише 7 днів на brama-market.lviv.ua діє спеціальна пропозиція! Купуючи ворота — отримайте знижку на двері Wisniowski. В середині ви дізнаєтесь подробиці та детальні умови↓

 

Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!


Секційні ворота з Чехії, представлені цього року на Інтер Білд, справили неабияке враження на гостей заходу. Неповторний вигляд в'їзних систем запам'ятався кожному, хто завітав до демонстраційного стенда Kruzik. Хочете побачити сучасні дизайнерські рішення, які продемонстрували представники відомого бренду?


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

na vystavci v mvc

Незабаром, 20 березня — починається виставка «Inter Build Expo 2018», що триватиме 4 дні. Захід проходитиме в Київському Міжнародному Виставковому центрі. Відвідувачі зможуть познайомитись з останніми розробками у світі будівництва — нові технологія, продукція та матеріали. brama-market.lviv.ua представить новинки литовського виробника Ryterna — надійні вуличні й гаражні брами, а також міцні ворота для промислового сегмента. Компанія підготувала для гостей стенду вигідні пропозиція.

 

Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

vitaemo z dnem narodzhennya dmytro

Сьогодні ми вітаємо Дмитра Олександровича з днем народження! Бажаємо завжди оптимістично дивитись на світ, шукати нові можливості та радіти життю! Нехай Ваш життєвий шлях буде щасливим та безхмарним!

 

Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

Знижка 99 євро на теплі секційні ворота


Хочете обладнати свій гараж сучасною в’їзною системою від знаменитого бренду? Підйомні ворота від провідних виробників вже чекають на своїх господарів! Забезпечте тепло в паркувальному приміщенні та скористайтесь вигідною пропозицією вже зараз!


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

Великі ворота для підприємства з автоматикою


Бажаєте модернізувати виробництво та оптимізувати на ньому якомога більше процесів? Замовляйте швидкісні ворота від чеського заводу Kruzik та отримуйте потужну автоматику для управління зі знижкою 10%. Поспішайте - спеціальна пропозиція діятиме лише до 11 березня! Ви досі не знаєте про переваги та можливості рулонних воріт Sperol? Варто це виправити!


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

znizhka na vorota kruzik

Бажаєте урізноманітнити дизайн присадибної території? Саме час оновити ворота для гаража. Чому? Тому що, лише один тиждень на brama-market.lviv.ua триває акція. Ви можете придбати браму з ексклюзивним дизайном від ТМ Kruzik за стандартною ціною. Бажаєте подробиць? Швидше зазирніть всередину.


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!


Ви давно мріяли встановити вхідні двері з привабливим дизайном та декоративним вікном? Ми виконуємо бажання наших клієнтів! Вигідно придбати красиву конструкцію для будинку можна просто зараз! Пропозиція від знаменитого литовського бренду Ryterna не залишить байдужим жодного з вас!


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

poizdka brama-market na zavod wisniowski

Сьогодні провідні менеджери «БРАМАК-МАРКЕТ» повернулись із м. Нови Сонч (Польща). Там протягом двох днів вони переймали багатий досвід найбільшого виробника промислових та побутових автоматичних воріт — ТМ Wisniowski. Ця компанія на ринку майже 30 років, і досвід фахівців  неоцінимий. Тож квапимось поділитись з вами враженнями, всередині ви дізнайтесь подробиці.


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

akciya na vorota

Облаштування заміського будинку, потребує уваги власника. Перше, на що звертають увагу гості, завітавши до вас — в’їзд. Компанія brama-market.lviv.ua підготувала для вас пропозицію, щодо вигідного придбання вуличної та гаражної брами. Лише 10 днів! З 6 до 16 лютого купуючи вуличні відкатні ворота отримайте знижку -150 євро на гаражні. Бажаєте знати подробиці? Зазирніть всередину новини.


Відкривайте новину, щоб дізнатися подробиці!