НОВИНИ

ЧОМУ ПРОМИСЛОВІ РОЛЕТИ BR 100 ВАРТО ВСТАНОВИТИ НА ЗАВОДІ, СКЛАДІ ЧИ В ЦЕХУ?

Спеціалізовані будівлі комерційного призначення часто можуть мати не тільки дуже великі габарити, а й нестандартні технічні параметри. З огляду на те, під яку діяльність відведено приміщення, його облаштовують функціональною брамою з сучасною конструкцією. Зазвичай фаворитами при виборі стають промислові секційні ворота з сендвіч-панелей, однак приблизно у 25% випадків встановити їх у проріз неможливо через відсутність необхідного монтажного простору. Чи вдасться захистити об’єкт від сторонніх осіб, підібравши до нього компактну в’їзну систему з підйомним типом відкриття? Звісно, адже саме на це розраховані автоматичні ролетні ворота на виробництво Wisniowski BR 100! Дана спеціалізована конструкція легко монтується навіть за відсутності перемички та пристінок, ефективно перекриваючи собою проріз і надаючи доступ лише певним особам. Про безліч переваг, якими наділено універсальний механізм для облаштування промислової будівлі, можна дізнатися вже зараз!

Промислові складні ворота

ЕЛЕКТРИЧНІ СКЛАДСЬКІ ВОРОТА РУЛОННОГО ТИПУ WISNIOWSKI BR 100 – ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ ТА ЕФЕКТИВНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ В ІНТЕНСИВНОМУ РЕЖИМІ

Сучасні захисні ролети від польського виробника наділено оптимальними технічними параметрами та функціональними можливостями. Рулонно-підйомні ворота для складу, що доступні до замовлення за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-promyslovi, мають відмінний захист від абразивного зносу та утворення корозії. Для виготовлення гнучкого полотна застосовуються фірмові профілі AW 100, виконані з листів алюмінію та щільного пінополіуретанового утеплювача. Кожна ламель енергоефективного типу має висоту 10 см при товщині 2,5 см та являється екологічно чистою, оскільки не містить фреону. Якщо Ви забажаєте зробити полотно ролетних воріт з Польщі більш функціональним, у нього можна буде додати спеціальні профілі з вентиляційними отворами або зі скляними оглядовими вставками.

За замовчуванням алюмінієву конструкцію оснащують бічними замками, що допомагають зберігати оптимальну відстань між ламелями під час експлуатації.

Ролетні ворота в склад

Завдяки даним елементам не виникає складнощів при русі полотна – воно намотується на вал плавно та тихо. Стулка, яка пересувається по напрямних з алюмінію, дуже щільно притискається до прорізу та герметизує його на високому рівні. Кінцеву ламель обладнують спеціальною накладкою, стійкою до низьких температур: вона не тільки покращує термоізоляційні властивості брами, а й запобігає виникненню аварійних ситуацій, оскільки всередині розміщено берегову планку безпеки.

Ролетні промислові ворота Wisniowski BR 100 дуже зручні в експлуатації, адже їх серійно комплектують електричним приводом від виробника. Автоматика, що встановлюється на алюмінієві ролети, дозволяє здійснювати управління на дистанції, а також суттєво підвищує рівень зломостійкості брами. Функціональний пристрій з класом захисту від вологи та пилу IP54 за замовчанням доповнюється такими корисними елементами, як гальмо електромагнітного типу та оптосенсори, які розміщують в нижній крайці. На випадок, якщо автоматику на воротах-ролетах буде знеструмлено, підняття стулки можна буде здійснити вручну за допомогою спеціального важеля розблокування.

За бажанням замовника функціональність електричної брами опціонально розширюють шляхом встановлення додаткового обладнання. Польський виробник пропонує придбати замок із кодом, зчитувач носіїв безконтактного типу (карток чи брелоків), а також різноманітні пристрої безпеки – світлофор, сигнальну лампу, мікрохвильові моушн-сенсори та фотоелементи, розроблені фахівцями Somfy. В разі необхідності до підйомно-рулонної конструкції можна під’єднати контролер Ri-Co, що дозволить здійснювати управління на дистанції зі смартфона, просто використовуючи Wi-Fi. Бажаєте більше дізнатись про дану технологію, а також купити промислові ворота Wisniowski BR 100 з вигодою? Ласкаво просимо до офіційного представництва польського заводу – «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ», де можна ознайомитися з брендовою продукцію та отримати на неї унікальну знижку!

Польські двері з алюмінію Wisniowski

Маєте намір облаштувати дім надійною вхідною системою? Польські двері з алюмінію Wisniowski якнайкраще виконають покладену функцію!

Лише з 11 по 18 вересня, замовте будь яку модель вхідних зовнішніх дверей з терморозривом на сайті «БРАМА МАРКЕТ» та отримайте знижку – 99 євро! Спішіть скористатись вигідною пропозицією. Як це можна зробити?

 

Тисніть сюди, щоб дізнатись про товар більше.

АВТОМАТИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА З ФУНКЦІОНАЛЬНИМ ЗАПОВНЕННЯМ – В'ЇЗНА СИСТЕМА З НЕЗВИЧАЙНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Вибір вуличної брами – процес достатньо складний, адже нині на ринку запропоновано величезну кількість моделей з різноманітними характеристиками. Та якщо Ви шукаєте дійсно якісний, функціональний і дещо нетиповий виріб, що вигідно виділятиметься з-поміж інших – замовте зсувні ворота-жалюзі, здатні вмить задовольнити всі потреби. Але які саме риси характерні для цієї вуличної конструкції? Чому уваги варта саме дана модель, а не інша? Пропонуємо розглянути відповіді на ці питання просто зараз!

Відкатні ворот-жалюзі для дому

ОБИРАЄМО ВИЇЗНІ ВОРОТА-ЖАЛЮЗІ ТА ПЕРЕКОНУЄМОСЬ В ЇХНІХ БЕЗЗАПЕРЕЧНИХ ПЕРЕВАГАХ

Про позитивні риси консольної системи годі й казати – вони відомі геть усім, тож їх можна просто перерахувати: компактність, простота в експлуатації, невибагливість в техобслуговуванні та стабільна робота, що не залежить від погодних умов. А от що стосується самого формату запропонованої вуличної конструкції – його особливості варто розглянути більш детально. Роликові ворота-жалюзі для приватного будинку, які можна миттєво придбати за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-zhalyuzi-vidkatni, виконані особливим чином, і тому мають свої унікальні властивості. Конструкція зокрема складається з жорсткого металевого каркаса, рами та елементів заповнення – саме вони й відіграють найважливішу роль! Для виготовлення відкатної стулки використовуються ламелі зі сталі, обробленої методом цинкування для максимальної стійкості до корозії. Горизонтальні планки розташовують у рамі з використанням саморізів: цей метод дозволяє розміщувати їх під певним кутом нахилу, індивідуально регулювати щільність зашиття та в разі необхідності легко знімати кожен профіль окремо (наприклад, щоб замінити на новий). 

Як будуть виглядати сучасні ворота для котеджу та наскільки особливою стане їхня функціональність, залежить від обраного типу конфігурації. Спочатку радимо придивитись до стандартних моделей, при виробництві яких застосовують одинарні планки завтовшки 0,45 – 0,5 мм. Полотна в’їзних конструкцій з серій ECO та DELTA виконані з профілів чітко прямокутної форми, краї – загострені. Планки у виробах VIOLA й GAMMA відрізняються більш плавними, дещо закругленими гранями. Зазначимо, що обрати можна не тільки форму ламелей, а й їхню ширину, що становитиме 82 або 100 мм. Головною перевагою однобічного заповнення являється досконале відтворення ефекту жалюзі, унікальні риси якого ми розглянемо далі. Зараз же пропонуємо ознайомитись з ще однією моделлю вуличної системи – TWINGO, що належить до преміального сегмента. Представлена брама має покращений дизайн та значно підвищену міцність, оскільки для її заповнення використовуються запатентовані двосторонні ламелі. Радимо подивитись фото воріт з такою зашивкою та оцінити їх досконалий зовнішній вигляд. Також варто зазначити, що представлене заповнення встановляється так, щоб полотно стало повністю непрозорим.

Купити відкатні ворота

Що стосується дизайнерських рішень, запропонованих виробником – з-поміж них Ви легко зможете обрати оптимальний варіант. Для декорування відкатної жалюзійної брами доступні наступні версії:

  • Імітація деревини Printech;
  • Нанесення порошкового барвника в будь-якому матовому чи глянцевому кольорі RAL;
  • Двобічне покриття «Поліестер»;
  • Комбіноване оформлення (з однієї сторони – стилізація під античний дуб, з іншої – ґрунтовка коричневого відтінку).

Підбиваючи підсумки, ми розповімо про унікальні властивості, які спонукають купити ворота-жалюзі з обраним типом заповнення. В першу чергу варто виділити простоту збірки конструкції, обумовлену її модульністю. Якщо зашиття буде однобічним, крізь нього Ви зможете оглядати територію за огородженням, залишаючись невидимими для перехожих. Також між встановленими під кутом ламелями буде постійно циркулювати повітря, що запобігатиме його застою (особливо актуально для невеликих ділянок). Конструкція в будь-якій конфігурації матиме низьку парусність, а також вберігатиме двір від шуму – звукові хвилі розсіюватимуться при зіткненні з ребристою поверхнею полотна. 

Якщо Ви бажаєте замовити трендову модель в’їзної системи та отримати на неї знижку до -10% – відвідайте демонстраційну залу «БРАМА МАРКЕТ Львів», де можна з вигодою придбати продукцію найвищої якості!

Італійська компанія сьогодні є провідним світовим виробником обладнання для автоматизації побутових та промислових об'єктів. Високий статус має і автоматика для воріт CAME, привабливість якої  для користувачів полягає в надійності, легкому монтажі, а також простоті використання й обслуговування.

Лише з 27 серпня по 5 вересня 2019 року замовте брендовий електропривод  в «БРАМА МАРКЕТ» та отримайте знижку – 77 євро!

Електропривід для воріт


Зацікавила пропозиція? Тоді швидше натискайте на це посилання!

ПАНОРАМНІ СКЛАДНІ ВОРОТА WISNIOWSKI: ПРИКРАШАЮТЬ БУДІВЛЮ, ЗАХИЩАЮТЬ МАЙНО

Спеціалізовані в'їзні системи польського виробництва відомі своєю високою якістю, функціональністю, легкістю в користуванні та досконалим дизайном. Одними з найбільш простих у монтажі й експлуатації, а також візуально ефектних являються скляні ворота-гармошка, що призначені для оснащення габаритних прорізів. Якщо Ви бажаєте купити браму для установки в автомобільний салон, ангар або сучасний виставковий комплекс – радимо звернути увагу саме на дану модель. Монтаж конструкції складного типу може бути виконаний в тій будівлі, де з технічних причин не вдається закріпити секційно-підйомний чи консольний механізм. Досвідченим фахівцям заводу Wisniowski вдалося спроектувати скляну систему так, щоб вона успішно перекривала заїзд і герметизувала його, та при цьому не займала в приміщенні корисного простору. Бажаєте дізнатись про те, як функціонує польський механізм, що складається, та чому його так просто встановити? Ми із задоволенням розповімо про переваги представленої брами просто зараз!

Скляні ворота в ангар

ПРОЗОРІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI: СУЧАСНА КОМПАКТНА КОНСТРУКЦІЯ З ЧУДОВИМИ ПАРАМЕТРАМИ ТА МОЖЛИВОСТЯМИ

В'їзна система в форматі «гармошка» не просто так має попит серед власників приватних авіаційних ангарів, виставкових центрів та інших спеціалізованих закладів. Даний механізм дещо нагадує дверну стулку в тролейбусах і трамваях, оскільки складається так само компактно, однак може мати при цьому величезні розміри. Польські панорамні ворота, які доступні до замовлення за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-promyslovi#callback, здатні перекрити собою заїзд завширшки до 12 метрів – варто лише правильно обрати їхню конфігурацію.

Важливою перевагою представленої конструкції є те, що вона не перевантажує перемичку та пристінки – тобто в обладнуваній будівлі не доведеться проводити важкі підготовчі роботи, укріплювати проріз тощо. Що стосується самої брами – вона також не потребуватиме виконання якихось особливих налаштувань і регулярного технічного обслуговування. Механізм являється стійким до зносу та спроектований з розрахунком на довгострокову безперебійну експлуатацію.

Тепер пропонуємо дізнатись, як відбувається виробництво воріт для ангара та виконується їх монтаж. Спочатку розглянемо матеріали й елементи, що використовуються в процесі виготовлення та збірки конструкції. Для створення стулок застосовуються небиткі прозорі вставки з натурального безпечного скла чи полікарбонату – їх поміщають в раму зі сталі. В якості деталей, що з’єднують вертикальні сегменти полотна один з одним, виступають петлі та спеціальні кріплення роликів і візків – при встановленні застосовується метод зварювання. Для того, щоб в’їзна система отримала здатність захищати будівлю від протягів і холоду, кожна стулка оснащується ущільнювачами двох типів – щітковими та прилеглими.

Скляні ворота в цех

Установка воріт в автосалон чи ангар виконується таким чином: до одвірка приєднують напрямний профіль, в якому розміщують візки з полотнами. В підлозі монтується рейка, що призначена для розташування в ній роликів – завдяки ним стулки будуть легко та успішно пересуватись. Завдяки паралельній установці напрямних угорі та внизу, полотна завжди знаходитимуться в стабілізованому вертикальному положенні.

Ворота зі скла виробництва Wisniowski матимуть саме ту конфігурацію, в якій вони зможуть ефективно перекрити зазначений заїзд. За умови керування системою вручну її стулки будуть виготовлені з вертикальних сегментів заввишки 2,5-4,5 м і завширшки 80-120 см. Якщо Ви бажаєте, щоб конструкція мала одне складне полотно, при його збірці використають від 2 до 6 секцій. Для більш популярної двостулкової модифікації застосують 3-12 прозорих сегментів. Таким чином можна обрати мало- чи великогабаритну в’їзну систему для перекриття прорізу завширшки від 1,7 до 12 м.

Що стосується дизайну воріт для ангара – він є досить мінімалістичним, оскільки скління має класичний вигляд і не декорується. А ось для рами пропонуються різноманітні варіанти стилізації: її можна вкрити імітаційною плівкою з оформленням «деревина» чи пофарбувати в будь-який колір з міжнародної палітри RAL.

Якщо Ви давно бажаєте купити преміальні ворота зі скла для облаштування приватного чи комерційного об’єкта – обов’язково скористайтесь спеціальною пропозицією в офіційному представництві заводу Wisniowski! Відвідайте виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» та оформіть замовлення під час візиту – ціна на обраний товар буде знижена на 10%!

СУЧАСНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА RYTERNA – ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН ПОЛОТНА ТА ЙОГО ВАРІАНТИ

Якщо Ви запланували обладнати своє паркувальне приміщення не просто якісною, а й особливою в'їзною системою, то напевно вже помітили, що кожен виробник пропонує певні технічні та стилізаційні рішення. В плані функціональних характеристик більшість підйомних брам майже однакова – відрізняється лише робочий потенціал, комплектація, показники енергоефективності й шумоізоляції. А чи схожі між собою доступні оформлення секційних конструкцій? Частково вони насправді збігаються, однак оригінальний, нетиповий та дуже красивий дизайн воріт у гараж пропонують саме спеціалісти литовського заводу Ryterna. Найбільш незвичні стилістичні рішення ми пропонуємо розглянути негайно.

Сучасні брами від виробника

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ВОРОТА НА ГАРАЖ ВИРОБНИЦТВА RYTERNA ТА ДОСКОНАЛІ ОФОРМЛЕННЯ, ЩО ЗАВЖДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В ТРЕНДІ

В'їзна система секційного типу апріорі отримує сучасну конструкцію, спроектовану для довгострокової, зручної та безпечної експлуатації. Однак при цьому підйомні ворота Ryterna можуть мати як футуристичний, так і старовинний вигляд, а в разі бажання замовника вони навіть стануть невидимками! Литовські фахівці пропонують безліч оригінальних рішень та навіть беруться за індивідуальні проекти, обов’язково залишаючи клієнта задоволеним на 100%. Це означає, що Ви зможете легко придбати гаражну конструкцію з каталогу https://brama-market.lviv.ua/products/category/ryterna-vorota-garazhni, наділену неповторним стилем. Тож нумо дізнаємось, з-поміж яких ексклюзивних оформлень варто робити вибір.

  • Любите, коли на виробі відсутні зайві деталі, що роблять його візуально нав’язливим? У такому разі обирайте красиві ворота на гараж в стилі мінімалізм! Секційне полотно можна забарвити у глибокий чорний, яскравий білий або нейтрально антрацитовий матовий відтінок – так воно буде виглядати стримано та дорого. Всі вищезазначені кольори найкраще використовувати для нанесення на гладкі секції Flush-Slick, що досконало відповідатимуть заданому мінімалістичному оформленню.
  • Хоча підйомні в’їзні системи з класичним дизайном під дерево представлені в широкому асортименті, литовський виробник пропонує піти далі та виготовити по-справжньому екологічну секційну браму! Навіщо виконувати на поверхні стулки штучну імітацію, коли можна використати для її створення натуральну сировину? Саме так – під замовлення доступні ексклюзивні гаражні ворота з дерева! Досвідчені фахівці зроблять з еко-матеріалу красиві секції, які можна доповнити оригінальними різни́ми візерунками. 
  • Ще одне цікаве рішення – це утеплена брама, що виконана в стилі кантрі. Сучасна в’їзна система стане схожою на старовинні амбарні ворота – спеціалістам заводу Ryterna вдається досягти даної мети завдяки використанню певних елементів. Декоративні профілі, що візуально нагадують багаторічні дерев’яні дошки, а також замки, ручки та петлі, стилізовані відповідним чином, надають секційній конструкції шарму минулих віків.
  • Повною протилежністю попереднього виробу являються автоматичні ворота зі скла – Ryterna FV Thermo Slick. Представлена модель чудово пасує до сучасних гаражів у стилі хай-тек і постмодернізм, підкреслюючи інноваційний підхід до облаштування паркувальних приміщень. Безумовно, скляна конструкція зробить будівлю набагато світлішою та візуально більшою за розміром всередині.
  • А якщо ніхто з перехожих чи гостей навіть не здогадається, де ж саме розташовується заїзд до гаража? Можливо, його вдасться приховати від очей оточуючих аж до того моменту, поки не доведеться підняти полотно? Радимо переглянути фото воріт Ryterna, що виконані зі стилізацією під фасад будівлі. Виглядає гарно та незвично, правда ж? Даний ефект досягається шляхом застосування спеціальних фальш-секцій, які виготовляють під замовлення в індивідуальному порядку.

Литовскі брами Ритерна

Чи можна купити ворота з сендвіч-панелей, дерева або скла та отримати при цьому особливу знижку? Ознайомлення з продукцією Ryterna, приємне спілкування з досвідченими фахівцями, економія до 10% – все це чекає на Вас у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ Київ», а також в інших спеціалізованих офісах по Україні!

ВИЗНАЧАЄМО, ЯКИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ШЛАГБАУМ ВИРОБНИЦТВА CAME ПІДІЙДЕ ДЛЯ МОНТУВАННЯ НА ПАРКІНГУ, ПРОМИСЛОВОМУ ОБ’ЄКТІ ТА У ДВОРІ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

Сучасні пропускні системи від італійського заводу можна все частіше бачити на в’їздах у певні зони. Цьому є логічне пояснення – електричний шлагбаум CAME дозволяє з легкістю регулювати трафік і швидко визначати, для яких транспортних засобів варто відкрити доступ у даний момент. Однак для того, щоб обладнання допомагало захищати об'єкт від сторонніх осіб та виконувало всі покладені на нього завдання, слід вірно визначитися з вибором моделі. Не дивлячись на те, що всі без винятку пристрої від виробника відрізняються високою якістю, функціональністю та чудовим експлуатаційним потенціалом, для повного задоволення вимог варто зрозуміти, який з них найкращим чином підійде для установки на зазначеній ділянці. Пропонуємо не гаяти часу та просто зараз знайти оптимальні рішення для об'єктів різних типів.

Купити шлагбаум на пульті

ОБИРАЄМО АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ НА ПУЛЬТІ, ЩО ГАРАНТОВАНО ЗАДОВОЛЬНИТЬ ВСІ ВИМОГИ КОРИСТУВАЧА

Спеціалізоване обладнання, яке дозволяє ефективно регулювати рух транспортних засобів на конкретній ділянці, може мати певний розмір, інтенсивність роботи та власні особливості комплектації. Пильно звертаючи увагу на характеристики того чи іншого пристрою, Ви швидко зрозумієте, підійде він для використання в зазначеній зоні або ж ні. При ознайомленні з моделями пропускних систем у каталозі https://brama-market.lviv.ua/products/category/came-avtomatichni-shlagbaumi, радимо, в першу чергу, дивитися на такий параметр, як довжина стріли. Наприклад, якщо установка шлагбаума буде виконуватись у дворі житлового комплексу, ширина заїзду, який слід перекрити, навряд чи перевищить 3-4 метри. Це означає, що обладнання має бути оснащене підйомною стрілою відповідної довжини. Прекрасним варіантом для монтажу в невеликому проїзді стане автоматизований швидкісний шлагбаум CAME GARD 3, що здатен відкриватися менше ніж за 1 секунду! Представлений пристрій обладнують стрілою завдовжки 2,75 м та наділяють максимальною інтенсивністю роботи – 100%. Безперечно, завдяки цьому дана модель отримує здатність до максимально ефективного регулювання постійного транспортного потоку та може використовуватись як у побутовому, так і в промисловому секторі. Для безпечного та зручного використання електронний шлагбаум комплектують LED-підсвічуванням, сигнальною лампою, зчитувачем ключ-карток/брелоків тощо. У випадку, якщо швидкість роботи обладнання для Вас не важлива, а вказаного розміру планки не достатньо – зверніть увагу на популярний італійський шлагбаум CAME G3250. Виробник оснащує представлену модель стрілою обраної форми, і її довжина може доходити вже до 4 метрів.

Виробництво воріт та огорож

Якщо Ви плануєте замовити монтаж шлагбаума на підприємстві – чудовим варіантом стане потужне, зносостійке та достатньо габаритне обладнання CAME GARD 8. Дана пропускна система розрахована на високоінтенсивну експлуатацію та має непогану швидкість роботи – від 4 секунд на повне відкриття (90°). Для цієї моделі пропонується стріла завдовжки до 7,6 м, яка з легкістю загородить широкий заїзд на територію комерційного, стратегічно важливого чи виробничого об’єкта. 

Шлагбаум для парковки також доволі просто знайти, адже зазвичай він повинен мати середні розміри та підтримувати керування з пульта, без якого нині не обходиться жодна сучасна модель. Якщо показник ширини заїзду не перевищує 4 метри, оберіть пропускну систему CAME G6500, що комплектується двома стрілами різних форм з LED-підсвічуванням. Не забудьте скористатися вигідною пропозицією та купити шлагбаум в обраній версії зі знижкою! Ціни знижуються для всіх гостей спеціалізованого виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ»!

ВІДСУВНІ ДВЕРІ ЗІ СКЛА ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI: ОГЛЯДАЄМО СИСТЕМУ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ВИХОДУ НА БАЛКОН ЧИ ТЕРАСУ

На будь-якій приватній території зазвичай розташована певна зона відпочинку: це може бути альтанка з мангалом в саду або ж басейн поруч із сауною. Щоб потрапляти туди зі зручністю, слід мати спеціально облаштований вихід у внутрішній двір. Саме для цього й варто встановити терасні двері Wisniowski HS, які є досконалими як технічно, так і естетично. Слід зазначити, що у деяких випадках монтаж розсувної конструкції позбавляє необхідності доповнювати кімнату вікнами. Давайте дізнаємось просто зараз, внаслідок чого спеціалізований виріб здатен зробити будинок світлішим та привабливішим, а доступ до зони відпочинку – комфортнішим та швидшим.

Розсувні двері зі скла

ПРОЗОРІ ДВЕРІ-КУПЕ З ПОЛЬЩІ – ФУНКЦІОНАЛЬНА ПРИКРАСА ВАШОЇ ОСЕЛІ

За допомогою представленої вхідної системи можна облаштовувати доступ з будинку у сад, двір, до басейну, а також на балкон або терасу. Оскільки польські скляні двері Wisniowski HS продумані до дрібниць, вони чудово виконують свою основну функцію, прикрашаючи котедж як зовні, так і зсередини. Сама конструкція являється максимально компактною, тому після її установки ні в кімнаті, ні на вулиці не стане менше вільного простору. Перейшовши за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-dveri-vhidni#callback, Ви зможете не гаяти часу та одразу ж купити двері на балкон у потрібному розмірі.

Однак яку з численних модифікацій варто обрати? Польський виробник пропонує безліч варіантів виконання конструкції, тож перед замовленням радимо отримати консультацію від спеціаліста. Якщо ж Ви бажаєте прийняти рішення самостійно – ознайомтесь з особливостями запропонованих розсувних систем нижче.

Виготовлення воріт на замовлення

Для виготовлення дверей Wisniowski HS (незалежно від їхньої варіації) використовуються алюмінієві профілі трикамерного типу, а також безпечний або протизламний склопакет. При цьому товщина заповнення визначається індивідуально і може становити від 1,35 до 5,85 см. Що стосується дизайну конструкції – для алюмінієвої рами пропонується фарбування в будь-який колір RAL чи обклеювання декоративною плівкою, а скління виконується у прозорій, смугастій, матовій, рельєфній чи відтінковій версії.  

Розсувна система з низьким порогом може мати від однієї до чотирьох рухомих стулок, що дозволяє обрати оптимальну конфігурацію, враховуючи, скільки гостей та членів сім’ї будуть одночасно користуватися входом. Завдяки спеціальній фурнітурі та ергономічним ручкам (стаціонарним чи натискним) конструкція є дуже легкою в експлуатації. Тим, хто дбає про безпеку власної оселі, радимо не нехтувати можливістю інтегрувати в стулку замок на ключі.

Розміри дверей для тераси, як і конфігурація, підбираються в індивідуальному порядку: вони можуть досягати 3300х3200 мм, тож за бажанням у певній кімнаті скляний вихід займатиме всю стіну, а тому вікна будуть непотрібні! Якщо Ви давно плануєте придбати таку конструкцію – зробіть це у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» та отримайте знижку до -10%!

Вуличні відкатні ворота для котеджу

ОБЕРІТЬ ВИЇЗНІ ВОРОТА WISNIOWSKI ПІД СТИЛЬ СВОЄЇ ДІЛЯНКИ ВСЬОГО ЗА 5 ХВИЛИН!

Оскільки вулична брама являється візитною карткою двору, важливо, щоб вона виглядала гарно та вишукано. Чи може в’їзна система задавати тон усьому огородженню та створювати єдиний ансамбль з усіма елементами екстер’єру? Так, якщо мова йде про дизайнерські відкатні ворота Wisniowski! Але як обрати найбільш підходящу модель, коли польський виробник пропонує аж 7 колекцій з найрізноманітнішими типами оформлень? Зробити це насправді непросто, однак знаючи, на що слід звертати увагу та як правильно компонувати елементи огородження між собою, прийняти рішення можна протягом 5 хвилин! Звісно ж, ми із задоволенням допоможемо розібратися в питанні та просто зараз надамо декілька корисних порад.

ДИЗАЙН ВОРІТ НА РОЛИКАХ ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI: ЗНАХОДИМО ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ СЕРЕД ДЕСЯТКІВ ОФОРМЛЕНЬ

В'їзні системи з Польщі не просто так мають попит не лише серед кінцевих споживачів – власників будинків, а й у колі провідних архітекторів. Ознайомившись з вуличними конструкціями за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-vidkatni, Ви побачите, що кожна без винятку модель є квінтесенцією гармонійного поєднання вишуканого кольору та ідеальної форми. Для того, щоб здійснити вибір було простіше, радимо спочатку визначитися з відтінком сталевого виробу. Як саме? Це зовсім нескладно: наприклад, оберіть той колір, що відповідає тону даху та огорожі, а ось із фасадом будинку – контрастує. Таким чином конструкція буде виглядати доречно та не вибиватиметься з загальної стилістики оформлення. Якщо Ви полюбляєте оригінальні відтінки – знайдіть свій ідеальний варіант у фірмовій палітрі Home Inclusive 2.0. Також завжди можна замовити виготовлення воріт для котеджу з порошковим фарбуванням у будь-який колір RAL.

Виготовлення воріт на замовлення

Після того, як ідеальний відтінок знайдено, слід обрати форму полотна брами та тип його заповнення. Для зручності польський виробник розділив зсувні ворота для будинку на колекції, щоб Ви змогли замовити конструкцію у певному стилі. Так, для мінімалістичних об’єктів якнайкраще підходять в’їзні системи Wisniowski MODERN та CLASSIC. Саме їм притаманне оригінальне заповнення без зайвих художніх деталей, що виглядає по-справжньому вишукано та дорого. Тут, скоріше, мова йде саме про вуличні ворота MODERN, що характеризуються нетиповим виконанням. При цьому, якщо Ви полюбляєте приватність – тільки в даній колекції можна знайти браму з суцільним прямокутним полотном, крізь яке ніхто не зможе зазирнути на огороджену ділянку. Безумовно, варіації з розрідженим заповненням представлені як в лінійці MODERN, так і у всіх інших колекціях. Якщо Ви любите вироби ґратчастого типу та, наприклад, вже маєте схожий сталевий паркан – зверніть увагу на брами з серій PREMIUM та VARIO. Дані конструкції, як і CLASSIC, підійдуть до котеджів у класичному стилі. При цьому форма їхнього полотна може бути не лише прямокутною, а й арковою. А ось якщо Ви являєтесь власником будинку, виконаному в романському чи готичному стилі – уважно роздивіться фото воріт Wisniowski LUX, BASIC і STYLE. Ґратчасті брами прикрашені оригінальними декоративними елементами, тож вони чудово пасуватимуть до кованих парканів ручної роботи. 

Який би виріб Ви не обрали – нагадуємо, що його можна придбати з десятивідсотковою знижкою під час візиту до офіційного представництва заводу Wisniowski – «БРАМА МАРКЕТ Львів»! Приїжджайте до нас, щоб купити ворота преміум-класу з найбільшою вигодою!

виготовлення кованих воріт

Сьогодні ковані ворота з хвірткою користуються величезним попитом, вони служать прикрасою огорожі двору, виглядають ошатно, мають високу естетику, дозволяють власнику проявити свій смак та індивідуальність. Одночасно конструкції міцні, надійні, довговічні й не вимагають особливого догляду протягом усього терміну служби. Бачити на своєму подвір’ї подібне рішення, мабуть, бажає кожен.

Враховуючи інтереси клієнтів, «БРАМА МАРКЕТ» пропонує замовити дизайн воріт з кованими елементами за індивідуально розробленим ескізом. Зі знижкою - 150 євро в період з 6 по 13 серпня! Звертайтесь до нашого салону та втілюйте свої дизайнерські ідеї в реальність разом з майстрами компанії.

 

Дізнайтеся більше про продукцію, перейшовши за цим посиланням.