НОВИНИ

avtomatichnI vorota na rolikah

тел. 0671121869 тел. 0503562114


Хоча пріоритетними характеристиками завжди вважалися довговічність конструкції, міцність та стійкість до різноманітного зовнішнього впливу, сьогодні вже не треба обирати між функціональністю та стильним дизайном. Виробники щодня створюють компромісні рішення, що поєднують красу та ефективність.

Найбільш раціональним способом для перекриття великих проїздів вважається встановлення вуличних воріт-книжка або відкатних систем. Це особливо стосується територій, де враховується кожен сантиметр території. Перевагою цих конструкцій вважається те, що вони займають мінімум місця. Розсувні ворота у двір потребують лише простору біля забору, а системи-«гармошка» виготовляються з однакових за розміром панелей, що накладаються одна на одну. Обидва рішення є безпечними та комфортними для використання, але мають відмінні особливості та переваги.

suchasnI vorota garmoshka


ВІДКАТНІ ТА СКЛАДНІ ВОРОТА ДЛЯ КОТТЕДЖУ: ЯК ОБРАТИ НАЙКРАЩИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ У ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ?

Виробники систем для обмеження проїзду розуміють сучасні потреби, тому створюють широкий асортимент рішень для різноманітних об’єктів. Так, наприклад, двома гарними варіантами для оформлення в’їзду є сучасні ворота-гармошка та відкатні конструкції. Перший тип, що також відомий як складна система або жалюзі, чудово підходить для обмеженого простору. Конструкція може складатися з двох або більше панелей, які створюють «зигзаг». Між собою секції скріплюються оцинкованими петлями, стійкими до корозії та активної експлуатації. Розмір самих вертикальних профілів, а також напрямок їх руху при відкритті визначає замовник. Естетичності додає й відсутність роликових направляючих. Стулки можуть виконуватися у різноманітних варіантах зашивки: профнастил, сендвіч-панелі, оцинковані профілі.

rozsuvnI vorota u dvIr

Відкатні автоматичні ворота на роликах мають інший механізм експлуатації. При відкритті проїзду полотно відсувається у бік вздовж забору. Окрім зручності управління такою системою вона ще й має стильний дизайн, який чудово вписується у спільний архітектурний ансамбль. Конструкція також може бути з різною зашивкою стулки у залежності від потреб та бюджету. Цікаво та дуже гарно виглядає оформлення кованими елементами: орнаментом, природним декором, логотипами, гербами. Виготовлення в'їзних воріт також відбувається за індивідуальними параметрами після того, як проведені відповідні заміри. Обидва типи систем можуть доповнюватися електричним приводом для автоматичного управління. Це чудовий варіант для приватних та комерційних об’єктів. Доповнити систему можна відповідною огорожею: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-kovani-ogorozhi. Виробники гарантують як мінімум 10 років служби при правильній щоденній експлуатації.

vigotovlennya v'Yiznih vorIt


Купити відкатні ворота або складні в'їзні системи можна безпосередньо у шоу-румі торгівельно-виробничої компанії. Так оформлення замовлень проходить з гарантованою знижкою. Салон «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» знаходиться по вулиці Височана, 16В. У якості додаткової послуги клієнтам пропонується замовити встановлення в’їзних систем, яке монтажна команда проводить професійно та швидко. Всі конструкції доставляються на об’єкт замовника безкоштовно. Додаткова інформація доступна за контактним номером торгівельно-виробничої компанії: +380673488399 та +3501604611. Замовлення бути виконані за параметрами замовника з урахуванням специфіки місця їх монтажу та вимог, заданих проектувальниками.

polskI vorota v tseh

тел. 0671121869 тел. 0503562114

У промисловій сфері використання безпечних, високонадійних та функціональних в’їзних конструкцій є пріоритетним. Це означає, що електричні ворота на виробництво мають бути оснащеними спеціальними опціями, як, наприклад, аварійне відкриття при відсутності електроживлення. Ролетні конструкції від польського бренду Wisniowski пропонують високий рівень безпеки. Зокрема, у якості стандартної функції виступає берегова планка, яка встановлюється у нижньому ущільнювачі. Вона зупиняє ворота у моменті зіткнення з перешкодою та повертає їх у відкрите положення. Виробництво промислових воріт також включає у себе наявність додаткового оснащення у вигляді кодових замків, сигнальних ламп, безконтактних зчитувачів карт, мікрохвильових детекторів руху, зовнішніх вимикачів з ключем та інших пристроїв. Також є змога вбудувати спеціальне управління.

roletnI vorota dlya skladu

ЧОМУ ПРОМИСЛОВІ РУЛОННІ ВОРОТА WISNIOWSKI ВВАЖАЮТЬ ОПТИМАЛЬНИМ РІШЕННЯМ ДЛЯ МОНТАЖУ В ЦЕХАХ

На прикладі моделі BR-100 можна ознайомитися з перевагами даного різновиду конструкції. Вся серія польських воріт в цех визначається виробником як єдина в’їзна система, оснащена автоматикою у стандарті. Представлена модель може додатково виконуватися зі склінням або вентильованим профілем, який розміщується по всій ширині. Це рішення зазвичай обирається для того, щоб освітлити темне приміщення та, відповідно, економити електроенергію, а також покращити зовнішній вигляд конструкція. Крім того, наявність вентильованого профілю сприяє повітрообміну всередині цеху.

vigotovlennya vorIt dlya pIdpriEmstv

Ролетні ворота для складу можуть бути пофарбованими у більш ніж 200 кольорів з палітри RAL. Додаткова система Ri-Co PRO дозволяє управляти конструкцією за допомогою смартфону. Перевагою вважають й можливість підібрати до автоматичних воріт на завод ідентичні за кольором та узорами алюмінієві двері з профілів AW100, заповнених пінополіуретаном без фреону. Металеві направляючі закріплюються всередині приміщення, вздовж країв отвору, й обладнуються щітковими ущільнювачами та легкими елементами. Ряд цих безумовних плюсів й робить модель BR-100 дуже популярною, коли мова йде про використання у промислових умовах.

virobnitstvo promislovih vorIt

Бренд Wisniowski  займається виготовленням воріт для підприємств відповідно до потреб цієї сфери. Іншими плюсами ролетних конструкцій є бічні замки, які зберігають потрібну відстань між профілями під час намотування полотна, й завдяки цьому робота є безшумною. Широкий вибір моделей ролетів представлений тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/roletni-vorota. Окрім промислового призначення дана категорія конструкцій використовується також для оснащення проїзду у гараж. Клієнти можуть самостійно ознайомитися зі зразками продукції у шоу-румі, а також придбати оптимальну в’їзну систему за зниженою ціною. Виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Львів» знаходиться за адресою: вул. Городоцька, 286/Б. Зв’язатися з менеджерами торгово-виробничої компанії можна за контактними номерами +380501604611 та +380671121869.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: