ОБИРАЄМО СУЧАСНИЙ ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ШЛАГБАУМ ДЛЯ ПАРКІНГУ: ЯКІ МОДЕЛІ ПРОПУСКНОЇ СИСТЕМИ РЕКОМЕНДУЮТЬ ФАХІВЦІ БРАМА МАРКЕТ

установка пропускного оборудования для парковки - шлагбаум для въезда


Якщо ви хочете зробити безпечною приватну територію, то для цього буде потрібно встановити функціональну пропускну систему. На сьогоднішній день найрізноманітніші виробники з СНД і Європи пропонують багато гідних моделей. Підібрати пристрій можна практично під будь-які умови. Але перш, ніж купити шлагбаум з установкою, необхідно правильно вибрати його. А щоб зробити це, знадобиться з'ясувати багато факторів і виділити час. При цьому вкрай не рекомендується економити, оскільки система для контролю доступу – це складний і функціональний виріб. Він виготовляється з особливих матеріалів, завдяки яким є довговічним. Також на надійність, функціональність і зносостійкість безпосередньо впливає якість. Такий набір характеристик не може тягти за собою низьку вартість. Тим більше, якщо це сучасний автоматичний шлагбаум з картками або інша вдосконалена модель для паркінгу. Тому ми вирішили розповісти, як правильно вибрати пропускне обладнання і розглянути найпопулярніші вироби.


автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума


Буде цікаво дізнатись:

avtomaticheskiy shlagbaum pod zakaz-ustanovka shlagbauma

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr


ЯК ОБИРАЄМО ШЛАГБАУМ НА ПУЛЬТІ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ЗАВОДУ: ПОРАДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗНАЙТИ ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ 

Спочатку з'ясуйте відстань, яку необхідно перекрити. Це потрібно для того, щоб визначити довжину стріли. У випадках, коли відстань велика, оптимальним рішенням стане замовити два пристрої і встановити їх один навпроти одного. По-перше, довга стріла працює повільніше, що гальмує пропуск автомобілів. По-друге, на неї збільшується навантаження, як наслідок зростає ризик поломки. Також рекомендуємо звернути увагу на матеріал і форму стріли. Важливо, щоб виріб був оснащений фотоелементами. Наступний важливий пункт – це інтенсивність роботи обладнання. Цей показник залежить від того, який потік автомобілів здійснюється на території паркінгу. Він може бути як 60%, так і 100%, тому вибирається індивідуально. Шлагбаум з дистанційним управлінням упростить процес керування. Також ви можете звернути увагу на моделі, для яких потрібне використання брелків, карток і інше. Важливо, щоб корпус мав антикорозійне покриття. Завдяки цьому конструкція буде служити довше при різних кліматичних умовах. Останній чимало важливий фактор - це відповідність температурним режимам. У більшості випадків, буде достатньо від -20 до +50 градусів. Однак, в якості додаткової існують такі функції, як підігрів виробу.


купить недорого шлагбаум - установка в городах Киев, Одесса, Харьков, Днепр


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


шлагбаум из Италии - купить недорого автоматический шлагбаум


НАДІЙНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ ДЛЯ ПАРКІНГУ: РОЗГЛЯНЕМО ТОП-5 ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ З ЄВРОПИ

Пристрій FAAC 615 STD – це оптимальне рішення для автостоянок. У даній модифікації довжина стріли до 5 метрів. Інтенсивність роботи моделі складає 50%. Електроживлення 230 В, при потужності 220 Вт. Швидкість обертання двигуна 1400 на хвилину. Також присутній захист від корозії на основі епоксидної смоли. Клас IP 44, а діапазон робочої температури від -40°С до + 55°C.

Також зверніть увагу на модель FAAC 617/6 з довжиною стріли до 6 метрів. У цій серії інтенсивність роботи 60%. Аналогічно до попереднього виробу, підходить для паркінгів. Електроживлення 230 В, а потужність – 380 Вт. Швидкість обертання двигуна 2800 на хвилину. Крутний момент 150 Нм, а клас захисту – ІР 44. Тумба шлагбаума також має захист від утворення корозії. Діапазон робочих температур -40°С до + 55°C. 

Модель CAME G3750 (Італія) має довжину стріли 4 метри. У цій серії інтенсивність складає 100%. Час відкриття 5 секунд, що є одним з кращих показників. Напруга складає 230 В, а потужність – 400. У базовій комплектації стійка з панеллю управління, 10 наклейок та пружини балансування. Також присутнє додаткове оснащення пристрою.


современное пропускное оборудование с установкой


Хорошим варіантом став шлагбаум у двір, ціна якого відповідає якості. Мова про італійський пристрій NICE WIL 4. Виріб має довжину до 4 метрів і може здійснювати до 100 циклів на годину. Час відкриття в цій серії становить 6 секунд. Напруга складає 230 В, а потужність – 400. Це пропускне обладнання зможе довго та стабільно працювати на паркінгу при різних кліматичних умовах.

Італійське пропускне обладнання NICE WIL 6 добре себе зарекомендувало. Інтенсивність роботи, аналогічно до попередньої моделі, складає 100 циклів в годину (80%). У даній модифікації довжина стріли до 6 метрів, а час відкриття – 5 секунд. Також зверніть увагу, що напруга становить 230 В, потужність 360. Виріб має крутний момент - 140 Нм. Побачити більше варіантів можна тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/nice-avtomatichni-shlagbaumi


kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


ДЕ ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ З ІТАЛІЇ: ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ МОДЕЛЕЙ З ДИСТАНЦІЙНИМ КЕРУВАННЯМ

Зараз на ринку представлено багато варіантів пропускного обладнання. Великою популярністю користуються моделі італійського виробництва. Наша торгово-виробнича мережа офіційний партнер компаній FAAC, CAME і NICE. Тому гості шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» можуть отримати на замовлення персональну знижку. Салон знаходиться на вул. Насіння Височана, 16В. Також під час відвідування салону можна обговорити професійний монтаж пристроїв. Консультація можлива як в офісі, так і за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


Немає коментарів
Додати коментар