ЯКІ КОВАНІ ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ МАЮТЬ ПОПИТ ЦІЄЇ ОСЕНІ? ОГЛЯДАЄМО НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ ЗАХИСНИХ КОНСТРУКЦІЙ

КОВАНІ ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ: КРАЩІ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ ЗАХИСНИХ КОНСТРУКЦІЙ ЦІЄЇ ОСЕНІ

Навіть зараз, звертаючи увагу на великий вибір огороджувальних конструкцій, виготовлення кованих заборів залишається в тренді. Всьому виною їх привабливий дизайн, який демонструє не тільки гарний смак, а й респектабельність власника будинку. Цінителі історичної архітектури знають, що деяких особливо тонких елементів важко досягти за допомогою масового виробництва. Тому звертають увагу на дрібні деталі, візерунки та витончені вензелі, які насправді демонструють професійність коваля. Якісний кований паркан, ціна якого безпосередньо залежить від оснащення і спроектованого дизайну, є довговічним і зносостійким. Він здатний витримати повсякденну експлуатацію навіть у холодних регіонах України. Також може мати різні механізми відкриття, що дозволяє адаптувати його до території, де мало вільного місця. Ще одна особливість такої продукції — це індивідуальність, якої бракує фабричному товару. Дізнайтеся, який зовнішній вигляд можуть мати ковані забори і ворота цієї осені. 

ВИРОБНИЦТВО ПАРКАНІВ З КОВКОЮ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ВОЛОДІНЬ

Вироби з елементами ручної роботи завжди будуть відрізнятися від продукції, яка штампується масово. Ми пропонуємо підкреслити високий статус власника будинку, за допомогою огорожі, деталі якої створені ковалями вручну. Другої такої моделі не буде існувати і екстер'єр буде підкреслюватися унікальним творінням. Звісно, на сайті можливо подивитися фабричні ковані огорожі, каталог класичних конструкцій і ціни. Але чим відрізняються виробу замовленні у наших професійних майстрів — це індивідуальністю та довговічністю, бо система виготовляється у справжній кузні.

Основний матеріал виробництва — метал. В руках фахівця під дією температури він стає податливим і стає можливим здійснити практично будь-яку ідею. Цей матеріал підходить навіть для промислових підприємств, оскільки десятиліттями здатний зберігати позитивні властивості: стійкість до корозії, вологи та механічних ушкоджень. Пропонуються розпашні та відкатні ворота на паркан. Розпашні моделі більш класичні і можуть відчинятися як всередину, так і назовні. Це потребує багато вільного місця та інколи ускладнює процес монтажу. Для відкатного механізму треба виділити ділянку за огорожею для її коректної роботи. Направлення обирає покупець, спираючись на свої вподобання. У фотогалереї можливо побачити, якими бувають секційні паркани з елементами ковки, що виготовлені майстрами. Приклади робіт тут: https://brama-market.lviv.ua/photoalbums 

ЯК ПІДІБРАТИ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПАРКАНИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ?

Цієї осені популярні металеві моделі суцільного і прозорого типу, доповнені витонченими візерунками. Також користуються попитом гратчасті товари з елементами ручного кування під давнину. Ковані секційні огорожі можуть бути повністю прямими або мати заокруглену форму вгорі огорожі, як в архітектурному напрямку бароко.

Особлива увага приділяється вставкам і патинуванню. У цьому році на піку популярності такі благородні відтінки: золото, срібло, антична мідь, зелень та колір близький до відтінку перлини. Особливо, коли патинування нанесено майстром вручну за допомогою пензлика. Установка парканів для будинку допускає використання дерев'яних вставок та цегляних секцій. Пропонуємо звернутися до дизайнера, який допоможе покращити ідею чи запропонує свою. Можливо нанесення ініціалів, зображень тварин, назв фірм, тощо.

НАДІЙНІ СУЧАСНІ ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ ДЛЯ ДІЛЯНКИ

Продукція, яка виробляється у кузні, має гарантійний термін від 5 років. Якщо маєте питання звертайтеся до офісу «Брама Маркет» Івано-Франківськ. Консультант допоможе вибрати виріб, який буде відповідати всім вимогам клієнта. У виставочному салоні також присутні приклади робіт та оформлення. Звертайтеся за детальною інформацією за телефонам: (067) 112-18-69, (050) 356-21-14.

Немає коментарів
Додати коментар