ЧОМУ ДВЕРІ З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ RYTERNA RD100 ВАРТО ВСТАНОВИТИ У ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ?

ГАРНІ, БЕЗПЕЧНІ ТА ТЕПЛІ ДВЕРІ З ТЕРМОРОЗРИВОМ ВИРОБНИЦТВА RYTERNA: КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ RD100

Що являє собою сучасна вхідна система високої якості? Безсумнівно, це надійний виріб, для якого характерна міцність, довговічність, енергоефективність, функціональність та трендовий дизайн. Одним з небагатьох прикладів такої конструкції являються алюмінієві двері для будинку RYTERNA RD100, що здатні подарувати своєму власникові затишок, комфорт і почуття безпеки. Якщо Ви звикли обладнувати свою оселю преміальними захисними системами європейського виробництва, радимо встановити саме цю модель. Про її технічні особливості та унікальні риси можна дізнатися вже зараз.

Красиві вхідні двері

ВХІДНІ ДВЕРІ ДЛЯ КОТЕДЖУ RYTERNA RD100: ЧУДОВІ КОНСТРУКЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН

Представлена модель захисного механізму являється однією з найбільш популярних у Європі. Головною причиною високого попиту на неї слугує не проста висока якість сировини, а й вдала та дуже ефективна комбінація матеріалів. Саме з цієї причини власники таунхаусів, котеджів і приватних будинків прагнуть купити вхідні двері від виробника RYTERNA. Ви також можете здійснити замовлення за кілька хвилин, натиснувши на посилання https://brama-market.lviv.ua/products/category/dveri#callback, але чому б спочатку не дізнатися про популярну модель докладніше?

Для виготовлення коробки захисної конструкції RD100 застосовуються міцні алюмінієві профілі з терморозривом 0,3-0,4 см, що свідчить про високу енергоефективність виробу. Стулка розпашної системи завтовшки 100 мм утепляється щільним пінополіуретаном, відомим своїми ізоляційними властивостями. Варто зазначити, що полотно також виконане з алюмінію, завдяки чому воно має стійкість до утворення корозії та появи вм’ятин. Загальний показник енергоефективності U становить 0,65 Вт/м²∙К, а отже представлені зовнішні двері завжди допомагатимуть підтримувати в будинку комфортні мікрокліматичні умови. Що стосується інших характеристик алюмінієвої конструкції – вони також гарантовано порадують її потенційного власника. Зокрема варто виділити високий рівень захисту від злому (RC 3, сертифіковано IFT Rosenheim), шумоізоляції (32 дБ) та стійкості до вітрового навантаження (клас 3).

Вуличні вхідні двері з алюмінію

Сучасні вуличні двері від заводу RYTERNA можуть стати більш функціональними, якщо Ви цього забажаєте. Для підвищення рівня безпеки та спрощення контролю доступу радимо замовити до них сканер капілярів пальців, електронний замок, кодову клавіатуру та пульт дистанційного управління. Поліпшити конструкцію можна не тільки з боку технологічності – це стосується і дизайну! Литовський виробник не зобов’язує Вас обирати оформлення вхідної системи з каталогу, адже в разі необхідності алюмінієвий виріб буде оформлено в індивідуальному стилі! Колір, текстура, формат трикамерного склопакета та інші особливості полотна легко варіюються для задоволення потреб замовника.

Бажаєте вже зараз дізнатись ціни на двері RYTERNA RD100 та придбати їх зі знижкою в розмірі 10%? Зателефонуйте нам, а потім завітайте до виставкової зали «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ», щоб скористатися персональним бонусом!

Немає коментарів
Додати коментар