ОБИРАЄМО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ВХІДНІ ДВЕРІ В БУДИНОК: ОГЛЯД ПОПУЛЯРНИХ МОДЕЛЕЙ З КАТАЛОГУ ПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИКА WISNIOWSKI

Двері польського бренду є №1 в країнах Європи, у тому числі в Україні. Вони поєднують у собі всі якості, необхідні для ефективного захисту та прикраси житла. Не важливо, з якою архітектурою! Алюмінієві конструкції з асортименту діляться на DECO та CREO - два великих модельних ряди, представлених на сайті «БРАМА МАРКЕТ». Серед більш ніж 20 варіантів кожен зможе підібрати для свого житла оптимальний варіант. Яких саме виготовлення дверей з алюмінієвого профілю варто замовити? Якими особливостями та перевагами володіють польські вхідні системи? Читайте у цій статті.

 

СУЧАСНІ ДВЕРІ ДЛЯ КОТЕДЖУ DECO: ОПТИМАЛЬНІ НАДІЙНІ РІШЕННЯ

Облаштування входу в будинок, дачу, заміський комплекс радимо розпочати з вибору дверного полотна - серед популярних серій Вишневски.

Зовнішні двері Wisniowski DECO мають естетичний зовнішній вигляд та відрізняються хорошими показниками тепло- і шумоізоляції. Оптимальна конфігурація підбирається у залежності від особливостей об'єкта, який вони будуть захищати.

На нашому сайті представлено 3 лінійки:

  • DECO LIGHT - моделі обладнуються вставною панеллю товщиною 3.5 см. Скління двокамерного типу, яким декорується полотно, має коефіцієнт U = 1,0 Вт/м² ∙ K. Монтаж даної системи здійснюється на глибині 6 см. Максимально допустимі габарити конструкції - 1250x2200 мм.
  • Вхідні двері з терморозривом DECO BASIC мають більш товсту стулку та двокамерне скління - 45 мм. Монтажна глибина для закріплення системи в отворі становить 7 см. Показник теплоізоляції конструкції - від 1,6 Вт / м² ∙ K при максимально допустимих розмірах (1250x2200 мм).
  • Конструкції лінійки DECO PLUS є найбільш енергоефективними серед всієї серії. Товщина панелі та прозорих вставок також становить 45 мм, однак загальний показник термоізоляції Ud - від 1,5 Вт / м² ∙ K.

Для всіх вхідних систем з колекції DECO пропонується близько 20 варіантів дизайну з різним розташуванням, формою та типом скління. Полотно фарбують в обраний колір з каталогу RAL або з ексклюзивної палітри HOMEINCLUSIVE 2.0, а також під дерево або ж покривають красивою облицювальною плівкою.

Додатковими компонентами польських дверей (за бажанням замовника) може бути нестандартна ручка, прихований, доводчик, електронне вічко з дзвінком, система інтелектуального контролю.

Для заміського будинку, дачі та дому в сільській місцевості краще всього підійдуть моделі: DECO 131, 132, 141, конфігурації під дерево - 144, 145, 134 та ін.

 

УТЕПЛЕНІ ДВЕРІ ДЛЯ ДОМУ CREO - ПОЄДНАННЯ БЕЗДОГАННОГО СТИЛЮ, ТЕХНОЛОГІЧНОСТІ ТА ПІДВИЩЕНОГО РІВНЯ БЕЗПЕКИ

Дизайнерські конструкції Wisniowski CREO є інноваційними продуктами, які можна спроектувати з урахуванням всіх побажань замовника, втілюючи в життя його найсміливіші ідеї.

Дверне полотно товщиною 77 мм, а також рама систем CREO повністю виготовлені з алюмінію (міцні листи + профілі з терморозривом). Завдяки тому, що утеплене полотно знаходиться на одному рівні з коробкою, створюється ефект єдиної поверхні.

 

Однією з головних переваг вуличних дверей зі склом є показник теплопередачі Ud, який становить від 0,8 Вт / м² ∙ K при максимальних габаритах системи із суцільною панеллю (1400x2500 мм). Стулку можна доповнити безпечним склінням трикамерного типу товщиною 7, 7 см. Готова конструкція здатна захищати приватний будинок не тільки від холоду чи протягів, але й від вуличного шуму, про що свідчить високий показник звукоізоляції. Рівень безпеки моделей CREO також максимально високий: відповідає класу стійкості до злому RC2 / RC3. А стійкість до нестабільних кліматичних умов відповідає міжнародному стандарту РN-ЕN 12219: 2001.

Базова комплектація рішень CREO зосереджує достатньо багато елементів: дизайнерська ручка, сталеві деталі декорації, автоматичний замок із 3-ма крапками, шарнірні петлі, поріг з терморозривом, циліндр проти злому. А також електронне вічко з дзвінком, потаємний доводчик, відбійник з нержавіючої сталі, система інтелектуального управління smartCONNECTED. Остання дозволяє здійснювати повний контроль над входом віддалено, через додаток на смартфоні.

Що стосується дизайну, то у нашому каталозі представлені різні варіації фрамуг і безпечного скління. Полотно можна пофарбувати у відтінок RAL чи DЕCOR, оздобити фірмовою облицювальною плівкою. Вироби з ексклюзивної колекції HOMEINCLUSIVE 2.0. зроблять ваш дім особливим та дуже красивим.

Щодо моделей, то найбільш затребуваними на українському ринку є:

  • CREO 310, 311, 331 - двері вхідні утеплені для заміського будинку в строгому стилі, із суцільною стулкою або класичним прямокутним склінням.
  • Конфігурації CREO 338, 334, 346 сподобаються цінителям модерну й незвичайних рішень у склінні. Оригінальні візерунки та скління неправильної форми роблять вхід в будинок насправді незвичайним.
  • Рішення CREO 341 та 349 створять єдиний лук із яскравою архітектурою. Краще всього моделі виглядають в офісних та адміністративних приміщеннях.

 Насправді, варіантів вхідних систем польського виробництва безліч, кожна гарна по-своєму - https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-dveri-vhidni?page=1. Тут остаточний вибір за вами.

 

ЯК ЗАМОВИТИ УСТАНОВКУ ДВЕРЕЙ WISNIOWSKI?

Щоб отримати професійну консультацію, прорахунок вартості виробу та оформити заявку на виготовлення вхідних конструкцій, звертайтеся на гарячу лінію: 050 3562114 або 067 112-18-69.

Щоб двері працювали безперебійно, необхідно провести коректний монтаж. Наші спеціалісти можуть провести якісну установку, підключення, а також налаштування сучасної технології управління. Побачити зовнішні системи преміум-класу можна в будь-якому спеціалізованому салоні «БРАМА МАРКЕТ Україна». Менеджер покаже зразки готових виробів, а також розповість про всі доступні дизайнерські рішення та порадить оптимальний варіант саме для вашого приміщення. А також зорієнтує по цінах на вхідні двері. Кожен, хто завітає до нас, гарантовано отримує знижку!

Немає коментарів
Додати коментар