КОВАНІ ОГОРОЖІ РУЧНОЇ РОБОТИ У ЛЬВОВІ - ПРИКРАСА ТА ЗАХИСТ ПРИВАТНОЇ ДІЛЯНКИ

Існує безліч видів огорож для приватної ділянки та території біля офісу. Однак найкрасивіший варіант - дизайнерські паркани та огорожі. У цьому неважко переконатися, лишень переглянувши фото кованих виробів на сайті «БРАМА МАРКЕТ». Такі рішення є не тільки чудовою прикрасою, але й надійно захистять територію від протиправного проникнення третіх осіб.

Технологія художнього кування - це відмінний спосіб втілити в життя практично будь-який задум. Наші майстри створять саме таку огорожу, про яку ви мрієте. В будь-якому стилі. Таку, що буде поєднуватися з архітектурними особливостями будівель та гармоніювати з оформленням присадибної ділянки.

Про переваги та загальні особливості конструкції ручної роботи розповідають спеціалісти компанії.

 

ОСОБЛИВОСТІ КОВАНИХ ПАРКАНІВ ТА ОГОРОЖ

Ажурні та інші конструкції мають надзвичайно цікавий, неординарний вигляд, створені на сучасному ковальському обладнанні. Найчастіше вони виготовляються у вигляді окремих секцій, які після установки утворюють огорожу саду, дачі, заміського будинку та інших територій. Виготовляються ковані паркани та огорожі досвідченими майстрами. Тому їх відрізняє не лише естетичний, респектабельний зовнішній вигляд, а й висока міцність та надійність.

У нашому каталозі представлені різні ковані огорожі фото, що лише підтверджують: навіть найпростіший паркан в руках умілого коваля перетворюється на справжній витвір мистецтва.

Залежно від свого призначення вироби художньої ковки діляться на кілька категорій:

  • огорожі, які використовуються переважно для захисту ділянки від небажаних відвідувачів. Головна вимога до цих виробів - функціональність, тому кількість декоративних елементів в таких рішеннях зведена до мінімуму. Основну увагу приділено міцності.

  • декоративні ковані огорожі. Виготовляються досвідченими майстрами найчастіше за індивідуальним проектом. Замовлення виробів цього типу дозволяє створити унікальні огорожі, що представляють справжній витвір мистецтва. Вартість створення забору досить висока. Однак слід враховувати довговічність подібних виробів. Вони здатні служити десятиліттями, надійно захищаючи вашу ділянку від проникнень та радуючи око оригінальним оформленням.
  • ковані паркани, що поєднують в собі два попередні варіанти. Прості за конструкцією секції доповнюються оригінальними кованими деталями.

З асортиментом кованих огорож ви можете ознайомитись на сторінці https://brama-market.lviv.ua/products/category/kovani-vorota

 

ЧОМУ КОВАНІ ЗАБОРИ РУЧНОЇ РОБОТИ КОРИСТУЮТЬСЯ ВЕЛИКИМ ПОПИТОМ?

Перш за все, такі конструкції мають найвищий рівень надійності, що досягається за рахунок багаторазового гартування металу. Отримані вироби не бояться поганих погодних умов, а також стійкі до механічних впливів. Ще один важливий плюс - термін служби. При відповідному догляді виготовлена ​​нашими майстрами конструкція здатна прослужити дуже довго.

Продукція з кованими елемента забезпечує надзвичайно високий рівень безпеки. Пошкодити металеві елементи зловмисникам буде дуже непросто. Крім того, в більшості таких виробів для забезпечення високої декоративності передбачено переплетення прутів і розміщення великої кількості дрібних елементів. Відповідно, проникнути через просвіти секцій всередину двору неможливо.

Доглядати за огорожами дуже просто. У процесі їх створення на метал наноситься спеціальне покриття, яке захищає від корозії. Тому періодичного очищення паркану від пилу й бруду цілком достатньо. Це можна зробити простою водою з садового шлангу.

Ще один важливий плюс - зовнішня привабливість. Подивіться на ковані огорожі фото на нашому сайті, і ви все зрозумієте. Можливості художньої ковки насправді дуже широкі.

 

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ КОВАНИХ ПАРКАНІВ 

Робота починається зі створення ескізу. Ви можете вибрати вже готові рішення. Такий підхід має важливу перевагу: замовник чітко уявляє, як саме буде виглядати конструкція після закінчення робіт. Крім того, можна представити власний ескіз або ж замовити його створення у наших фахівців. Майстри підкажуть, які саме елементи декору будуть виглядати найбільш вигідно, який стиль буде доречний для оформлення саме вашої ділянки. Це дозволить отримати по-справжньому ексклюзивний виріб, яке не залишиться непоміченим оточуючими.

 

ЯК ЗАМОВИТИ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ

Зробити це дуже просто! Заповніть заявку на виготовлення конструкцій через онлайн-форму, або подзвоніть за телефоном +38 067 112-18-69,  +38 050 356-21-14. Кваліфіковані менеджери нададуть повну інформацію щодо кованої продукції, зорієнтують вас по її вартості та ціні. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Якщо ж ви бажаєте подивитись ковані огорожі, каталог виставкового залу «БРАМА МАРКЕТ Львів» пропонує найбільше різноманіття товарів! Рішення, здатні втілити в життя ваші найсміливіші задуми. Звертайтеся - співпраця з нами буде комфортною та вигідною. Її підсумком стане міцна та естетична огорожа - справжня прикраса вашого дому.

Немає коментарів
Додати коментар