ІДЕЇ ДЛЯ ДИЗАЙНУ ЗАБОРІВ І ВОРІТ

Раніше паркани та брами мали лише одну функцію – захищати приватну територію від сторонніх очей. З часом власники таких ділянок зрозуміли, що конструкції здатні виконувати декоративну роль, і тепер кожен бажає встановити сучасні ворота та огорожі в цікавому дизайні. В Інтернеті можна знайти багато різних стилів та оформлень, але навіщо витрачати на це багато часу? Команда «БРАМА МАРКЕТ» зібрала для Вас широкий асортимент ідей красивих огороджувальних систем.

Читайте також:

ОБИРАЄМО ОГОРОЖІ ДЛЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ У ДВОРІ

Сьогодні за допомогою паркану та брами можна виділити ділянку заміського котеджу чи приватного будинку. Тому кожен їх власник бажає встановити в’їзні ворота та огорожу в індивідуальному стилі. До того ж, вони стануть відмінним доповненням загального дизайну ландшафту. Щоб зручніше було знайти цікавий варіант, ми розбили всі ідеї на категорії, залежно від  основного матеріалу.

ДЕРЕВ'ЯНИЙ ПАРКАН ТА ВОРОТА – ПОПУЛЯРНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ ТЕРИТОРІЇ

Використання цієї сировини обумовлено доступністю та практичністю. Після спеціальних обробок, дерево здатне довгі роки виконувати свою функцію незалежно від дизайну.

Цікавий варіант використання та розміщення однакових дощок. При цьому територія не оглядається з вулиці, викликаючи зацікавленість гостей та перехожих.

Руки професійних столярів можуть зробити з дерева будь-які форми та гармонійно їх розмістити. До того ж, даний матеріал відмінно поєднується з іншою сировиною, що ми зараз вам продемонструємо.

Ось комбінація з чорним металом та кованими піками.

Поєднати деревину можна навіть з габіонами – виглядає це масивно та сучасно.

А як щодо бетонної стіни зі вставками з дерев’яних ламелей? Цікавий дизайнерський крок у створенні незвичайного паркана для заміського котеджу.

Ще один приклад поєднання деревини з іншою сировиною – сучасно, зі смаком та дуже привабливо.

Як вам ідея з використанням матового скління для виготовлення огорожі? Ризикове рішення, але насправді заслуговує уваги.

КРАСИВІ МЕТАЛЕВІ ОГОРОЖІ – НАДІЙНІСТЬ У СУЧАСНОМУ СТИЛІ

Якщо ви бажаєте облаштувати периметр приватної території красивими оцинкованими конструкціями, в даному випадку також існує безліч різних ідей.

Особливо приваблюють металеві паркани з ґратчастим заповненням, але останнім часом популярність набирають фігурні огорожі. Вони виготовлені за допомогою спеціальної технології плазмової різки.

  

До речі, ось ще один варіант ґратчастого заповнення, але з використанням техніки плетіння. Напевно всі знають такі огорожі, які виготовлялись самостійно з дерев’яних прутів. Сьогодні ж виробники використовують навіть перфоровані металеві смуги.

Секційні огорожі дуже гармонійно вписуються в екстер’єр, а що, якщо їхнє полотно нагадуватиме віконні жалюзі? Надаємо до вашої уваги такий спосіб оформлення паркану з металевих ламелей. Вони розташовані під певним кутом, що запобігає огляду зі сторони вулиці.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ КОВАНІ ЗАБОРИ – ВИТВОРИ МИСТЕЦТВА

Що, як не виріб ручної роботи, зроблений за індивідуальним замовленням, може стати відмінним доповненням будь-якого дизайну приватної території? Лише ковані паркани та ворота здатні повністю підкреслити характер та смак стилю власника ділянки. Професійні ковалі за допомогою спеціальних технік перетворять вашу ідею в реальність.

Але треба враховувати, що кована конструкція – це металева огорожа, ціна якої не всім сподобається. Подібні системи відносяться до елітного класу виробів, та вони того варті!

Як замовити огорожі та паркани у сучасному дизайні в Україні?

У нас є ще багато ідей щодо оформлення прибудинкової території. Ознайомитись з ними ближче можна у фотогалереї на сайті brama-market.lviv.ua. Щоб дізнатись вартість конструкції, яка сподобалась найбільше, чи обговорити виготовлення паркану за індивідуальним ескізом, звертайтесь до менеджера: +38 (067) 112-18-69, +38 (050) 356-21-14.

Ми також виконуємо доставку та професійну установку огорож та воріт по всій країні. Якщо потрібен замір – замовляйте безкоштовний виїзд майстра на об’єкт.

Подивитись на готові роботи можна не тільки на сайті, але й у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ Україна». Чекаємо на вас у Івано-Франківську, Харкові, Львові, Дніпрі, Києві та Одесі. Облаштуйте заміський будинок сучасним парканом –  зробіть його своєю гордістю!

Немає коментарів
Додати коментар