БІЧНІ ДВЕРІ WISNIOWSKI ДЛЯ ГАРАЖА ТА БУДИНКУ

Практичним рішенням для облаштування додаткового доступу до паркувального чи виробничого приміщення стануть зовнішні металеві двері від польського виробника. Завдяки розмаїттю дизайнерських рішень, вони виконуються в тому ж самому стилі, що й в’їзні конструкції. Завдяки цьому створюється ідеальне поєднання всіх входів.

zovnіshnі  dverі vіd polskogo virobnika

Читайте також:

ГАРАЖНІ ДВЕРІ WISNIOWSKI – ІДЕАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Головною перевагою додаткових вхідних систем є здатність зберігати тепло у приміщенні та подовжувати термін коректної праці автоматичних секційних воріт.

garazhnі dverі wisniowski

Польські двері виконуються з алюмінієвих панелей та якісної фурнітури. Виробник пропонує три моделі, що різні за параметрами:

  • Aluprof MB60E – може складатись з однієї або двох стулок. Роль їх заповнення виконують сталеві секції товщиною 40 мм. Рама збирається з трикамерних профілів, які мають терморозрив глибиною 6 см. Панелі виконуються в такому ж самому оформленні, як гаражні ворота серії UniPro;
  • AW45 – не має терморозриву, виготовлена з однокамерних профілів глибиною 4,5 см. Виконується в тому самому стилі, що й в’їзна система.
  • Aluprof MB 45 – відрізняється від попередніх типом панелей, якими зашивається стулка. Може бути як одно- так і двостулковою з різним формуванням. Секції заповнені пінополіуретаном, а для їх щільності з внутрішньої сторони встановлено сталевий лист. Рама виконана без терморозриву та має глибину 45 мм.

polskі dverі

Двері з кожної серії мають сучасну систему ущільнювачів по периметру стулки та рами. За допомогою штапівок відбувається встановлення заповнення. Вхідні системи оснащено циліндричним замком, який неможливо зламати.

dverі na zamovlennya

ДВЕРІ НА ЗАМОВЛЕННЯ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Перевагою цих конструкції є можливість виконати їх в ідентичному секційним гаражним воротам стилі. Все завдяки використанню таких самих панелей, з яких збираються стулки підйомних брам, широкому вибору забарвлень та текстур. Секції можуть мати поверхню у наступних варіантах: гладку, фільончасту, гофровану з різними розмірами смуг. Вироби з серії MB 45 зашиваються одним з двох видів металевих профілів. Ознайомитись з готовими роботами можна у галереї на сайті.

garazhnі dverі

АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ – ДОДАТКОВЕ ОСНАЩЕННЯ

Конструкції мають бездоганні технічні характеристики вже з заводу: вони здатні забезпечити не тільки швидкий доступ, але й надійний захист.

Додатковим оформленням для сталевих дверей являються алюмінієві накладки та врізані вікна. Також пропонується декілька видів ручок і систем безпеки, наприклад, протизнімні штирі. Для коректного закривання встановлюється спеціальний фірмовий автодоводчик.

zamoviti polskі dverі

ЯК ЗАМОВИТИ ПОЛЬСЬКІ ДВЕРІ В УКРАЇНІ?

Придбати якісну продукцію від Wisniowski можна швидко та зручно, не виходячи з дому. Необхідно лише залишити замовлення або номер телефону на сайті brama-market.lviv.ua. Щоб отримати швидкий розрахунок вартості конструкції, зверніться за вказаними контактами: +38 (050) 356-21-14 або +38 (067) 112-18-69.

Майте на увазі: остаточна ціна на технічні двері залежить від їх розмірів, кольорового забарвлення та типу формування.

Більш детальну інформацію можна отримати у демонстраційних залах «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Кожному, хто завітає до нас, будуть представлені функціонуючі зразки та особлива знижка!

Немає коментарів
Додати коментар