5 ХИТРОЩІВ, ЯКІ ДОЗВОЛЯТЬ ПРИДБАТИ ВІДКАТНІ ВОРОТА ЗІ ЗНАЧНОЮ ЕКОНОМІЄЮ.

Існує стереотип, що сучасна в’їзна система для дворів приватних будівель відрізняється великою вартістю. Скажемо наступне – це лише міф, який буде розвіяно у цій статті! Якісні відкатні ворота може дозволити собі кожен власник дачної ділянки або котеджу. Необхідно знати декілька хитрощів, які підкажуть, як зекономити на придбанні 34 000 гривень!

ворота вуличні

Цікава інформація:

Хитрість №1: визначитись із заповненням полотна

Головну роль у захисті території грає стулка, яка перекриває в’їзд. Зносостійкість та експлуатаційний строк безпосередньо залежать від матеріалу, з якого зроблено полотно. Існує безліч варіантів: сталева фільонка, сендвіч-панелі, ролетні профілі та багато інших. Серед них є один практичній та дешевий вид зашивання, який заслуговує вашої уваги, якщо бажаєте зекономити немаленьку суму. Вартість стулки може варіюватися в межах 200 - 2500 гр/м2, тому покупець особисто обирає скільки він може зекономити. Якщо в розпорядженні певний бюджет, пропонуємо недорогі вуличні брами з профлисту – якість вища за вартість. Таким чином у гаманці залишається не менш ніж на 16 000 гривень більше.

ворота шоколадка

Хитрість №2: високоякісні складові для довгострокового використання

Кожен з вас, купуючи браму від виробника, бажає, щоб протягом всього часу використання конструкції, вона не потребувала ремонту. Фурнітура для відкатних воріт, якою ми їх комплектуємо, зроблена з високоякісних матеріалів, а гарантійний термін елементів становить 3 роки. Міцні ролики, балка, уловлювачі та опора підбираються залежно від маси стулки – завдяки ним подовжується експлуатаційний строк та підвищується стійкість. Саме цьому не буде потреби у додаткових витратах на ремонт.

відкатні ворота

Хитрість №3: автоматика для відкатних воріт – невід’ємна частина

Напевно, ви вже чули про те, що якісні електричні приводи призначені для спрощення користування в’їздом. Основною функцією приладу є запобігання завчасної несправності відкатної конструкції. Електроприводи від CAME, DOORHAN, NICE або іншого виробника забезпечують не тільки коректне пересування полотна, а ще й продовжують термін служби фурнітури та всього механізму в цілому. Економія на цьому етапі полягає у тому, щоб робити все поступово. Електрична система може бути замовлена після того, як зсувні ворота виготовлять та встановлять. Таким чином ви збережете понад 10 000 гривень.

відкатні ворота

Хитрість №4: в’їзд підготовлюємо самостійно

Правильно проведені монтажні роботи – запорука успіху! Для того, щоб конструкція справно працювала довгі роки, необхідно належним чином виконати підготовчі роботи. Якщо ви здатні зробити їх самостійно, можете зекономити від 4500 до 7000 гривень.

 вуличні брами

Хитрість №5: встановлюємо конструкцію своїми руками

Маючи певні навички та набір необхідних інструментів, не обов’язково звертатись до професіоналів. Самостійне проведення монтажних робіт може скоротити витрати приблизно на 2500 гр, проте треба знати про одне «але». Якщо в процесі встановлення буде допущено помилку, через яку система не працюватиме належним чином - відсувні ворота не підлягатимуть гарантійному обслуговуваному та ремонт буде виконано за додаткову плату. Щоб цього не трапилось, краще скористатися нашою послугою монтажу. Кваліфікована бригада успішно справляється зі своїм завданням – гарантійний термін якісного встановлення складає 12 місяців.


замовити ворота

Як замовити ворота на роликах у Львові?

У широкому асортименті продукції, що представлено на сайті brama-market.lviv.ua, можна знайти в’їзні системи різних класів – бюджет, стандарт та преміум. Компанія регулярно проводить акції та знижки, скориставшись якими ви можете придбати вуличні ворота за вигідною ціною. Щоб дізнатись про них більше або зробити замовлення, звертайтесь за номером +38 (067) 112-18-69 чи скористуйтесь послугою «онлайн-заявка» на сайті. Пропонуємо відвідати виставковий зал «БРАМА МАРКЕТ» У Львові – в ньому ви побачите демонстраційний стенд зі зразками товарів. Для ознайомлення з ними, чекаємо вас за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс 1. Клієнти, що завітали до нас, отримують консультацію від спеціалістів та особливу знижку!

 

Немає коментарів
Додати коментар